Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NĚKDY SE I ZÁZRAKY DĚJI ...

25.03.2019 | Petr Říha

... jako  ve čtvrtek, poté  co se  před  stadionem  zastaví auto, vystoupí z něj  vysmátý  pán, vyháže z kufru  na 30 nových adidasů ze několik desítek tisíc: "Já vás  sleduji, tady máte nové  míče. Někdy přijedu na zápas na klobásu", potřepeme si rukou, nasedne do auta a zase zmizí.   
Tajemným pánem nebyl niko jiný něž Marián Klabník, majitel cestovní kanceláře  CK MLK - TOURS, který nám už  takovouto míčovou kulišárnu udělal  podruhé :-)  Tímto me ještě jednou děkujeme.

Míče dostaly  dva  týmy starších  žáků, dočníky 2004 a 2005. Trenéra  Romana Dobeše. Ostřílení borci z ročníku  2004  už mají za sebou  v  barvách Vsetína lecos a příští  rok budou  hrát  za  divizní  dorost  v náročné soutěži. Kluci z  ročníku 2005, který jsme museli před touto sezonou více doplnit  kluky  z okolních  týmů a kteří  se  poprvé  setkávají  s divizními  soupeři letos, dělají  v  průběhu sezony  viditělní pokroky  vpřed. Jen tak dál kluci. Sadu novým míčů si všichni zasloužíte, tak ať se Vám s nima dobře trénuje. 

První  mistrovská  žákovská  utkání mohla být  sledována  z  tribunky  na střeše nových  šaten, odkud je najednou  příjemný  výhled na celé  hřiště. Komfort Pod Pecníkem je opět o kousek výše.    

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS