Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

JIRKA KOŘÍNEK A PRVNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS JARA

24.03.2019 | Jiří Kořínek

FC Vsetín z.s. – 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
0 : 1 (0 : 1)

První jarní vystoupení na domácí půdě se vsetínským hráčům příliš nevydařilo. Po neslaném, nemastném a místy až příliš bojácném výkonu podlehli soupeři, který zejména v prvním poločase diktoval tempo, vstřelil i gól, a po obrátce své jednobrankové vedení taktickou hrou udržel.

Úvod utkání a prakticky celá první dvacetiminutovka patřila hostům. Ti již v 1. minutě zahrávali trestný kop a následně i rohový, ale vsetínská obrana tyto dvě standartní situace zvládla. O pět minut na to po chybě v obranné činnosti se míče zmocnil v pokutovém území frýdlantský Svatonský a střelou z deseti metrů orazítkoval břevno domácí branky. Ani tato situace domácí nevyburcovala k lepšímu výkonu a za svým soupeřem zaostávali o velký krok. A branka v jejich síti na sebe nenechala bohužel dlouho čekat. Probíhala 18. minuta hry, v níž hosté založili rychlou akci z levé strany, obránce nestačil dostatečně pokrýt rychlonohého Klimase, po jehož přihrávce vsítil z bezprostřední blízkosti Škorik vedoucí, a jak se později ukázalo i vítězný gól Frýdlantských. Obdržená branka Vsetínské nikterak nepřiměla k vyšší aktivitě, a nadále pokračovali v mátožném představení. Jejich hra neměla jiskru, chyběl zejména pohyb bez míče a přihrávky v mnoha případech nenacházely adresáta. Střed pole zcela vyklidili soupeři a přetížená obrana často odvracela hrozící nebezpečí v hodině dvanácté a několikrát i se štěstím. Jedinou, avšak stoprocentní příležitost si domácí vytvořili až těsně před ukončením prvního dějství, kdy se po ideálním uvolnění Naňáka řítil do velkého čtverce Bublák, ovšem v koncovce selhal a nastřelil pouze nohy vybíhajícího brankáře Prepsla....

....Po změně stran se přece jen hra domácího mužstva zlepšila a hráči se začali čím dál více osmělovat. Jenže jejich snaha končila před šestnáctkou, a tak hostující gólman byl prakticky bez práce. Hosté hráli to, co potřebovali, nikam nepospíchali, a když už se rozhodli k protiútoku, vždy to zavánělo brankovou příležitostí. Eliáš v kleci domácích byl však bezchybný a nedovolil soupeři svůj náskok zvýšit. Velkou možnost pojistit vedení hostů měl v 73. minutě Velička, jenž se po centru nebezpečného Staňka ocitl zcela sám na hranici malého pokutového území, avšak hlavičkou minul zcela odkrytou branku domácích. Valaši mohli vybojovat alespoň remízu v 82. minutě, v níž se dostal k míči ve vzdálenosti deseti metrů Bublák, jenže jeho střela skončila na těle frýdlantského obránce Wozniaka. Tím ale vsetínská aktivita skončila a v posledních minutách již neměli domácí hráči sílu se nadechnout k závěrečnému náporu.

Výhra hostů v tomto střetnutí se jeví jako zasloužená, neboť po většinu času udávali tempo hry a působili mnohem nebezpečněji než domácí. Předvedenou hrou prokázali, že patří k absolutní špičce soutěže a k jednomu z vážných aspirantů na postup do moravskoslezské ligy. Domácí tým předvedenou hrou své příznivce zklamal a jejich trápení a honba za ziskem prvních jarních bodů pokračuje i nadále.

Sestava Vsetína: Eliáš – Kovács, Matůš, Dulík, Mydlář – Stuchlík, Naňák, Bublák, Maček (79.
min. Zuzaňák), Surovec - Hořelica

 
Utkání
LETNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Tyršovka


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN .  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


SOBOTA  4. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - Tyršovka


LUHAČOVICE
Termín upřesníme

Předkolo MOL CUP
Termín upřesníme


 

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

První  přípravné  utkání  pro nadcházející  sezonu odehrajeme  nakonec  na  hřišti v Liptále. V sobotu...

 
OD PONDĚLÍ 25.5. SE MOHOU PUŽÍVAT I ŠATNY

Od pondělí  25.5.2020 se rozvolňují dále opatření a již budeme moci využívat i vnitřní zázemí, sprchy a šatny.

 
TRÉNINKY A-TÝMU V SEMETÍNĚ

V tomto týdnu se naplno rozjely tréninky A-týmu na travnatém hřišti v  Semetíně, které nám Víťa  perfektně  připavil....

 
PRVNÍ TRÉNINK A-TÝMU
 
PRVNÍ TRÉNINKY MLÁDEŽE
 
PLÁNY NA PRVNÍ POCOVIDOVÉ TRÉNINKY
 
11. KVĚTEN - FOTBAL POVSTÁVÁ Z POPELA
 
TRENÉŘI MLÁDEŽE PRO NÁSLEDUJÍCÍ SEZONU 2020/2021
 
KONCEM DUBNA PROBĚHLA ÚDRŽBA HŘIŠŤ
 
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS