Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC VSETÍN - FRÝDLANT n. OSTRAVICÍ 0:1

24.03.2019 | Petr Říha

První domácí mistrovské utkání i "díky" březnovému stavu  travnaté  hrací  plochy  moc fotbalové krásy  nepobralo a kvalitou spíše pasavalo někam do krajského přeboru.
Po zápase jsme se i s  frýdlantskými  v pohodové debatě  shodli, že do mohlo  být  ve  20. minutě 3:0  pro  hosty. Nebylo. Stejně tak to mohlo být  v poločase 1:1. Nebylo.
No a druhý poločas doufejme  popíše Jirka Kořínek, který ho snad také neprodřímal :-) 

"Soupeř hrozil v tomto utkání jen ze standardních situací a z jedné z nich dal branku. My jsme hráli ustrašeně, nervózně, neměli jsme dostatek pohybu. Byl to z naší strany nemastný a neslaný výkon. Musíme dál bojovat a věřit, že to zlomíme v dalším zápase," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro portál valašský  fotbal.

Snímky přináší fotograf  Pan Ficek, který se omlouval, že  jich moc není, protože  neměl  vlastně  ani velice  co  fotit.

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS