Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC VSETÍN - FRÝDLANT n. OSTRAVICÍ 0:1

24.03.2019 | Petr Říha

První domácí mistrovské utkání i "díky" březnovému stavu  travnaté  hrací  plochy  moc fotbalové krásy  nepobralo a kvalitou spíše pasavalo někam do krajského přeboru.
Po zápase jsme se i s  frýdlantskými  v pohodové debatě  shodli, že do mohlo  být  ve  20. minutě 3:0  pro  hosty. Nebylo. Stejně tak to mohlo být  v poločase 1:1. Nebylo.
No a druhý poločas doufejme  popíše Jirka Kořínek, který ho snad také neprodřímal :-)

"Soupeř hrozil v tomto utkání jen ze standardních situací a z jedné z nich dal branku. My jsme hráli ustrašeně, nervózně, neměli jsme dostatek pohybu. Byl to z naší strany nemastný a neslaný výkon. Musíme dál bojovat a věřit, že to zlomíme v dalším zápase," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro portál valašský  fotbal.

Snímky přináší fotograf  Pan Ficek, který se omlouval, že  jich moc není, protože  neměl  vlastně  ani velice  co  fotit.

PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

První  přípravné  utkání  pro nadcházející  sezonu odehrajeme  nakonec  na  hřišti v Liptále. V sobotu...