Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ

15.03.2019 | Petr Říha

Jsme rádi vlastně, že  tento  článek  může  být  poměrně  prostý, co se týče  změn v  zimní přestávce.  Protože  kdo  viděl  závěr  podzimu, ten musí  být rád , že budeme  pokračovat  vlastně  ve stejné  sestavě.  Všichni si přejeme  aby  tým Miroslava Mičegy  navázal  na  formu ze  závěru  podzimu.
Tým  v zimní přestávce nikdo  neopustil. Jen na marodce jsou  momentálně  dva smolaři. Jediná  nová  tvář  v  týmu  je  Adam  Smilek, který  dnes přestoupil  do  FC Vsetín  pro jarní  část  sezony z Valašských  Příkaz.  Adam s námi  trénoval  již  celý  pozdim a chce na  sobě  nadále pracovat. Vítáme  ho tedy  v  týmu.
Zimní příprava  vlivem  nemocí  a zranění  byla  malinko  kostrbatá  ale  věříme, že jsme  si  tím  svou  porci  smůli  pro jaro  vybrali a  nyní  už  půjde  vše jak po drátkách :-). Tým odjíždí  do  Olomouce zdravý a  natěšený.  Stejně tak jako nejvěrnější  fanouškovské  jádro.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS