Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 2:3

02.03.2019 | Petr Říha

Předposlední přípravné utkání jsme odehráli na přírodní travě u Nového Mesta nad Váhom, s učastníkem třetí slovenské ligy.
Někteří borci dostali volno na doléčené šrámů, někteří se omluvili ráno před  utkáním, dva kluci budou "na marodce" asi delší dobu. To je to, co nás před sezonou trochu trápí, přesto .... jsme se proti třetiligovému soupeři prezentovali velmi kolektivním a sympatickým  výkonem. Cenné zkušenosti  získávají  v zápasech hráči širšího kádru, což se může jen vyplatit do budoucna. Zkušenější harcovníci již na sebe začínají brát odpovědnost v utkáních. Až se uzdraví marodi, bude mít trenér příjemně zamotanou hlavu se sestavou, zdá se :-)

Dnes patří pochvala všem, kteří hráli. Proti třetiligovému soupeři, který bral tento  zápas  jako generálku před jejich prvním mistrovským  zápasem příští  týden, jsme odehráli dobré vítězné utkání.  Na konci vsetínských akcí  byli Honza Stuchlík a dvakrát Pavel Naňák.

Trenér Mičega k zápasu:
"Jsme rádi, že i když nás problémy s kádrem provázejí nadále a nikdo se neuzdravil a navíc onemocněl ještě Řeřucha, jsme utkání sehráli. Sehráli jsme výborné utkání. Byl jsem i rád, že se hrálo na přírodní trávě. Pro soupeře to byla generálka na jaro a my jsme rádi, že jsme mu ji znepříjemnili kvalitou. Šanci zase dostali mladší hráči a já jsem rád, že tito kluci na sobě pracují, aby mohli být budoucností Vsetína,"

My sehrajeme  poslední  přípravné utkání příští  týden na půdě krajského přeborníka, na Baťově. V sobotu, ve tři odpoledne. Pojede se  auty.   

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS