Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 2:3

02.03.2019 | Petr Říha

Předposlední přípravné utkání jsme odehráli na přírodní travě u Nového Mesta nad Váhom, s učastníkem třetí slovenské ligy.
Někteří borci dostali volno na doléčené šrámů, někteří se omluvili ráno před  utkáním, dva kluci budou "na marodce" asi delší dobu. To je to, co nás před sezonou trochu trápí, přesto .... jsme se proti třetiligovému soupeři prezentovali velmi kolektivním a sympatickým  výkonem. Cenné zkušenosti  získávají  v zápasech hráči širšího kádru, což se může jen vyplatit do budoucna. Zkušenější harcovníci již na sebe začínají brát odpovědnost v utkáních. Až se uzdraví marodi, bude mít trenér příjemně zamotanou hlavu se sestavou, zdá se :-)

Dnes patří pochvala všem, kteří hráli. Proti třetiligovému soupeři, který bral tento  zápas  jako generálku před jejich prvním mistrovským  zápasem příští  týden, jsme odehráli dobré vítězné utkání.  Na konci vsetínských akcí  byli Honza Stuchlík a dvakrát Pavel Naňák.

Trenér Mičega k zápasu:
"Jsme rádi, že i když nás problémy s kádrem provázejí nadále a nikdo se neuzdravil a navíc onemocněl ještě Řeřucha, jsme utkání sehráli. Sehráli jsme výborné utkání. Byl jsem i rád, že se hrálo na přírodní trávě. Pro soupeře to byla generálka na jaro a my jsme rádi, že jsme mu ji znepříjemnili kvalitou. Šanci zase dostali mladší hráči a já jsem rád, že tito kluci na sobě pracují, aby mohli být budoucností Vsetína,"

My sehrajeme  poslední  přípravné utkání příští  týden na půdě krajského přeborníka, na Baťově. V sobotu, ve tři odpoledne. Pojede se  auty.   

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
NOVÉ FASTAV DRESY FC VSETÍN

Představujeme vám nové dresy, ve kterých jsme nastoupili v průběhu naší  vítězné podzimní vlny. Dresy zdobí loga firem Fastav...

 
JDEME SVOU CESTOU. VSETÍNSKOU CESTOU

Podzimní část letošní divizní je za námi. V klidu a bez emocí se můžeme podívat zpět a zhodnotit minulé období. Úctyhodná ...

 
PODZIM UKÁZAL TRENÉRU MIČEGOVI, PROČ PŘIŠEL PRACOVAT NA VSETÍN

Přinášíme  rozovor webového portálu Valašský  fotbal s  trenérem Mičegou: Podzim ukázal trenéru Mičegovi, proč přišel...

 
RÁDI BYCHOM SI JEDNOU VYZKOUŠELI TŘETI LIGU, PŘIZNÁVÁ VLADIMÍR SUROVEC
 
TAK TO BYL ZÁVĚR ANEB ÚCTYHODNÁ SÉRIE NESKONČILA !!
 
VÍTĚZNÁ JÍZDA POKRAČUJE
 
NOVÉ SADY - POSLEDNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS PODZIMU
 
NÁRAMNÁ PODÍVANÁ NA ZÁVĚR
 
FC VSETÍN - FK NOVÉ SADY 3:1
 
OHLASY PO UTKÁNÍ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS