Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PŘÍPRAVNY ZÁPAS V HULÍNE

25.02.2019 | Petr Říha

Tento zápas jsme nakonec museli vzít  jako přípravu, nehledět  na  výsledek, protože nastoupil každý, kdo  byl ještě  ten den  zdravý. Nechtěli jsme však být neseriózní a zápas  rušit.  Bez  šesti hráčů základní sestavy dostali příležitost v zápase  všichni  borci, včetně dvou hráčů staršího dorostu, kteří mohli hrát. Po 25 minut jsme  byli více než vyrovnaným soupeřem  a dokonce jsme se  v  utkání ujali vedení. Následně se prosadil papírový favorit, který trestal individuální chyby. Konečný výsledek byl  6:2 pro domácí třtiligový  tým. 
Musíme věřit, že s blížícím se začátkem soutěže přestaneme  bjovat s  viry, chřipkami a  zraněními,  abychom mohli bojovat se  soupeřem na hřišti. 

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS