Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

REPORTÁŽ Z UTKÁNÍ PROTI VALMEZU Z NOVÝCH ŠATEN POD PECNÍKEM

13.02.2019 | Petr Říha

Poslední utkání proti Valašskému Meziříčí už jsme testovali z nově zbudované  vyhlídky  na střeše  nových  šaten. Vyhled na umělku  je  příjemnější, než z okolních míst na  úrovni  hrací  plochy.  Reportáž :  ZDE.

Šatny, které  pro Město Vsetín postavila  firma  TM Stav, náš  partner  mládeže,  budeme mít v užívání naplno patrně  od 1.března.  Pak Vám je představíme. Nové  šatny  Pod  Pecníkem  (pro hokejbal a  fotbal)  byl  poslední krok k tomu  aby místní  sportoviště  splňovalo největší nároky. Už jen zbývá  vymyslet  způsob jak zajistit  aby nám na plochu v  zimě nesněžilo! :-)

Sportovní komise v  posledním období  udělala kus práce v hledání  způsobu  rozdělovaní  dotací. I když  stále ještě  chybí  několik  milionů do toho  aby byly  všechny  sporty  ve  městě  vykryty,  ve svých žádostech. Což nakonec vede  vždy v  ohnivou  debatu  při  rozdělování  dotací. Každým rokem  se  posouváme ve  financování sportu ve Vsetíně o kousek  dál. Každý  rok proudí do sportu více peněz. Nutno podotnkout , že sportujících dětí  je každý  rok více, což je dobře. Nepotvrzují se  zcela  scénáře, že děti  jen  sedí  u  počítačů.  V dnešní době  mají  děti a mladí  lidé mnohem širší  možnosti  sportovního vyžití a tak to může budit  dojem, že  v jednotlivých sportech je stále málo dětí.  Ale v  žádostech  jednotlivých  sportů (viz. web Města), které musí obsahovat  počty  mládeže, jasně  vyplívá , že se  sportu  věnuje  čím dál  tím  více  dětí. Pokud  budou mít  děti a mládež  kde  sportovat  a mít k tomu podmínky (opravená,  či nově  zbudovaná sportoviště), tak  není pochyb, že si cestu najdou. Máme zde  za  posledních  cca  10 - 15 let   různé  sporty, které ještě nedávno nikdo ve městě neprovozoval.  Těžko však například  může mít  Vsetín bohatou atletickou základnu, když  každý, kdo jede  po obchvatu Vsetína, vidí v jakém stavu je bývalý  atletický ovál  kolem  tamního  fotbalové  hřiště (nebo spíše to, co z něj zbylo).  Pevně  věříme, že se blýská  na lepší  časy  a také  na  Ohradě a nazedlouho se začnou  hýbat  věci. Dohody  všech stran možná  už nejsou  tak nereálné. 
Přinášíme několik postředů  radních  k dění ve  sportu: ZDE  a  těšíme se na další  posun  sportu (i fotbalu) ve  městě  dopředu.


 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
KONEC PŘESTUPNÍHO OBDOBÍ ...

... VIKTOR  KOVACS  ODCHÁZÍ  NA HOSTOVÁNÍ DO ROŽNOVA POD RADHOŠTĚM.V neděli o půlnoci končí přestupní termíny. Po dvou...

 
ROZHOVOR Z MIROSLAVEM LESKOVJANEM

Reprezentant Miroslav Leskovjan přišel Vsetínu pomoct a získat zase herní praxiVelkou posilu získal Vsetín s návratem mládežnického...

 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU

Fotbalová trasa Zlín - Vsetín - Liptál v podání Patrika GeržiPoslední výraznou posilou divizního Vsetína je Patrik Gerža, který se z...

 
FC VSETÍN – 1. HFK OLOMOUC 1 : 0
 
ZÁPAS PROTI HFK OLOMOUC V OBRAZECH
 
FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0
 
V SOBOTU : HFK OLOMOUC
 
SOUSEDSKÉ DERBY BEZ VÍTĚZE
 
V BRUMOVĚ JSME ČEKALI FOTBALOVOU VÁLKU A TA PŘÍŠLA ...
 
V NEDĚLI SE BUDE HRÁT V BRUMOVĚ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS