Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PRONÁJMY UMĚLKY POD PECNÍKEM

20.01.2019 | Petr Říha

Blíží se doba , kdy se s žádostmi o pronájmy plochy Pod Pecníkem roztrhne pytel. Vzhledem k tomu , že v minulých letech (záporný  extrém byl minulý  rok) se vzhledem ke stále  horšícímu  se  stavu  dospěláckého  amatérského  fotbalu, stávalo, že  týmy si udělaly nejednu rezervaci a klidně  pár  hodin před  utkáním zavolali : "Nehrajem,  je nás málo ... nesehnali  jsme  soupeře ... svatba, hokej, ples, rodiné oslavy, včerejší večírek, práce ...",  jsme  nuceni  zpřísnit  pravidla. 
Kdo bude chtít rezervovat si  čas  pro přátelské  utkání, napiště prosím objednávku (stačí dvě-tři větčiky s tel. kontaktem) do  mejlu  fcvsetin@gmail.com.  Bude  vystavena zálohová  faktura  ve  výši  poloviny ceny  pronájmu (1200,- Kč). Po zaplacení bude  termín zasesen  do programu Pecníku.  Druhá půlka (1200,- Kč) bude placena  hotově  před  utkáním.
On-line  program  na  leden-březen  bude  na stránkách  mládeže  i  na těchto stránkách  od  příštího  týdne.  Včetně  Fastav Cup 2019, včetně  všech  přípravných utkání  týmů  FC Vsetín a  případných  volných  termínů  pro pronájmy (kterých už moc  nezbývá). 

První mistrovská  utkání  jara  sehrají  Pod Pecníkem  starší a následně  mladší  dorostenecké  týmy  v  moravskoslezské  divizi  již v sobotu 16.3.2019  proti  HFK  Olomouc.  

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVA MLÁDEŽE BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní  zima  fotbalu přeje a tak je vsetínské sportovniště  Pod Pecníkem v permanenici.  Příprava  všech ...

 
STARŠÍ DOROST SE PŘEDVEDL V PRVNÍM ZÁPASE FASTAV CUPU V DOBRÉ FORMĚ

Bez respektu nastoupili starší dorostenci FC Vsetín v předehrávce Fastav Cupu  proti prvnímu celku 1.B třídy Francové Lhotě....

 
FASTAV CUP 2020 - ONLINE

V sobotu startuje předehrávkami další ročník FASTAV CUP.Celý turnaj je  tzv. "on-line" v mobilní aplikaci MŮJ FOTBAL a na webu...

 
FOTOREPORTÁŽ Z NOVÉHO MESTA NAD VÁHOM
 
NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 4:1
 
MOMENTKY Z UHERSKÉHO BRODU
 
UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 3:5
 
FATAV CUP 2020- rozlosování
 
FC VSETÍN V MIKI GYM
 
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS