Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PŘÍPRAVA: FC VSETÍN - TJ NEVŠOVÁ 9:1

19.01.2019 | Petr Říha

V sobotu 19.1.2018  muži FC Vsetín odehráli první z osmi přípravných  zápasů. Na rozehrání po téměř dvou měsících  bez  zápasu jsme pozvali tým  Nevšové  ze  zlínského  krajského přeboru. 
Utkání se hrálo v příjemném  slunném zimním dni. Pohoda se přetavila i do brankového vyjádření, kdy hlavně Patrik působil dojmem  utrženého z řetezu :-)  První razítkoval  tyče a poté, co seřídil měřidla, nastřílel 6 fíků. Diváci si pochvalovali spoustu pěkných akcí celého týmu. 
Omluveni byli Jakub Eliáš, kterému se narodila holčička Nikolka a my mu všichni ještě jednou gratulujeme. A těšíme se na novou fialku  v týmu  dívek :-)  V brance se  tedy  vystřídali Honza Dobeš a Adam Rišica.  V utkání nenastoupil  Radim Bulák, který byl omluven. Poprvé se v týmu představil Adam Smílek, který se Vsetínem trénuje  již  od  srpna.       

„První přípravný zápas jsme zvládli s přehledem. Kluci šli do něho po 10 dnech přípravy s radostí a chutí. Dokud s námi soupeř stačil běhat, bylo to dobré utkání. Ve druhém poločase mu postupně docházely síly a zápas se proměnil v jednoznačnou záležitost. Dobře jsme kombinovali a dávali branky. Je to vzpruha do další práce v zimní přípravě,“ řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega.

Příští přípravné  utkání  sehrajeme  opět  Pod Pecníkem. Proti  třetiligovému slovenskému  týmu  z Lednických  Rovných. Opět  od  11:30

Přinášíme několik snímků ze  zápasu, které vznikly ze střechy  nových šaten, kam budeme mít  vstup (až sleze  sníh)  a více si tak vychutnat  utkání. Zvrchu máme utkání jak na dlani, příjemné.      

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JAN ŠULÁK SE VRACÍ DO VSETÍNA

Rodák z Halenkova, který v mládí přestoupil do Vsetína, aby ho jeho fotbalové kroky dále zavedly přes Sigmu Olomouc a ...

 
FASTAV CUP 2020

Blíži se nám období  zimní  přípravy a my jsme se rozhodli  opět  uspořádat další  ročník  fotbalového...

 
PRONÁJEM HRAJÍ POCHY - ZIMA A JARO 2020

Jako každý  rok  nabízí  FC Vsetín k dispozici  hrací  plochu na umělce  Pod Pecníkem. Objednávky prosím...

 
NOVÉ DRESY PRO PŘÍPRAVKY OD FIRMY MARŠÁLEK A ŽÍLA
 
FOTOARCHÍV MIRKA VORKA
 
NOVÉ FASTAV DRESY FC VSETÍN
 
JDEME SVOU CESTOU. VSETÍNSKOU CESTOU
 
PODZIM UKÁZAL TRENÉRU MIČEGOVI, PROČ PŘIŠEL PRACOVAT NA VSETÍN
 
RÁDI BYCHOM SI JEDNOU VYZKOUŠELI TŘETI LIGU, PŘIZNÁVÁ VLADIMÍR SUROVEC
 
TAK TO BYL ZÁVĚR ANEB ÚCTYHODNÁ SÉRIE NESKONČILA !!
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS