Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PŘIPÍJÍME NA ZDRAVÍ JULKA FICKA, VŠECHNO NEJLEPŠÍ NA NAROZENINÁM !!

17.11.2018 | Petr Říha

Oba naše národy, český i slovenský si připomínají tento víkend 29. výročí sametové revoluce

Dovolte nám však připomenou valašské významné narozeniny. Československá dvojce vsetínského fotbalu symbolicky připíjí (jen jedním pohárkem, pochopitelně) na zdraví Julka Ficka , který v pátek ostavil úctyhodné 82. narozeniny.
Přejeme plno zdraví a mnoho Vaší bezedné energie, aby jste byl přítomen ještě mnoha a mnoha nejen fotbalových utkání a mohl stříhat Vaše oblíbené snímky v pohybu. K přání se připojuje celý výkonný výbor FC Vsetín, trenéři klubu a více než 3 stovky fotbalistů klubu všech věkových kategorií.

V roce 2016 převzal Julius Ficek na vsetínské radnici cenu za celoživotní propagaci sportu, sportovních oddílu a organizací. A my si velice vážíme, že jste věrný fanoušek fotbalového kluby na Vsetíně.

Pan Ficek, jako velký milovník žen, je patrně z nejvěrnější fanoušek ženského vsetínského fotbalu a je přítomen u každého zápasu doma na Vsetíně dlouho před úvodním hvizdem utkání. Těšíme se opět na jaro, až začnou mistrovské jarní zápasy, že uslyšíme kvílení brzd Vašeho legendárního bicyklu u Tyršovky.

Přinášíme několik snímků , na které můžete nahlédnout ve fotogalerii.

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
VSETÍNSKÁ UMĚLKA POD PECNÍKEM JE PŘIPRAVENA NA ZIMNÍ SEZONU

Využili jsme letos krásného babího léta a domluvili jsme veškeré  potřebné práce na umělce Pod Pecníkem tak, aby bylo vše hotové,...

 
NOVÝ TRÁVNÍK SE SKAŠTICÍCH

Přinášíme několik  snímků skaštického pažitu. Loni  na podzim zorané bývalé hřiště. Na jaro zaseto. A na podzim se...

 
SEDMÉ UTKÁNÍ BEZ PROHRY V ŘADĚ

TJ SKAŠTICE - FC VSETÍN 1:1  "Bod z venku bereme. V prvním poločase jsme jen s velkým štěstím ustáli fakt, že malé hřiště...

 
JAKUB ELIÁŠ - ROZHOVOR VE VALAŠSKÉM DENÍKU
 
OLIVIA LUKÁŠOVA V LIZE MISTRŮ
 
DVACET MINUT A DOST - SERIE ALE PŘESTO POKRAČUJE
 
OHLASY TRENÉRŮ PO UTKÁNÍ
 
DALŠÍ VÝHRA S NULOU
 
V SOBOTU: DIVIZNÍ NOVÁČEK ZE VŠECHOVIC
 
Z KRAJE VÍNA VEZOU CENNÝ BOD
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS