Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

KAUZA FOJTŮ ... TAK TROCHU NA VYSVĚTLENOU :

05.11.2018 | Petr Říha

Vůbec jsme nechtěl nijak ventilovat tuto situaci  ale častokrát se  lidé ptají proč Radek Fojtů všude říká, že jsme ho vyštípali ze Vsetína... nechť si pár  vět k tomuto rozkliknout  ti, koho to ještě  zajímá. 
Všichni ostatní už se díváme dopředu, čeká nás  spousta  práce a zajímavých věcí a událostí.

....Na situaci se ptal  dokonce i pan delegát zápasu, než začal zápas s Hranicemi!  Dnes si otevřeme Hranický denník na webu a dočítáme se mimo jiné: „Těšil jsem se, bylo to pro mě trošku speciální, chtěl jsem vyhrát. Jsem ze Vsetína, tak nějak se mě tam zbavili. “ přiznal Fojtů.
A již musím na to reagovat. Radka Fojtů se nikdo ze Vsetína nezbavil ani ho nevyštípal. Radek Fojtů pro fotbalový klub a také pro servisní organizaci Vsetínská sportovní dělal asi 3 roky určité práce. Vše fungovalo bez problému. Ale ...
Přibližně od letošního jara jsi to však byl Ty Radku, který chodil a všem nám říkával: "Tohle už dělat nebudu" "Za tohle o víkendu pracovat nebudu", "Přeci tady nebudu každý den", "Toto si dělejte sami" .... několik týdnů a měsíců jsme to tady všichni poslouchali. Situace vykrystalizovala, když vyprané dresy skončily demonstrativně v šatně mužů, mokré zatuchlé ve vozíku s tím, že už dresy dělat nebudeš. Stejná písnička to byla i v případě jiné práce pro Vsetínskou sportovní. Tys byl ten, který najednou nechtěl dělat práci, kterou jsi dělal tři roky. No, tak jí neděláš, no. Fotbalový klub i Vsetínská sportovní si našla jiné lidi, kteří práci, kterou jsi Ty dělat nechtěl, rádi dělají. Nic vic, nic míň.
Tak Tě tady veřejně žádám abys přestal mlžit, lhát a mluvit nepravdu. Nikdo Tě ani nevyštípal, nikdo se Tě ani nezbavil. Tys z nějakého důvodu nechtěl dělat práci, kterou jsi do té doby dělal. To je vše. Tvé rozhodnutí. Nikoho jiného.
Tímto bych celou kauzu považoval za uzavřenou. Život jde dál. Přeji Ti úspěch. Ať se Ti daří. A to hlavně nejen v trenérské činosti, protože ta není rozhodně to nejdůležitější v životě.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS