Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC VSETÍN - SK HRANICE 2:2

04.11.2018 | Petr Říha

Na poslední letošní domácí utkání se přišli podívat  nejvěrnější  příznivci. Počasí nevlídné, sychravo, vlhko, škaredě. V noci před utkáním navíc pršelo a bylo jasné, že přes týden upravované hřiště  dostane  opět  zabrat. Což se potvrdilo.
 
Nicméně se hrál podle ohlasů  přítomných  po utkání kvalitní  fotbal. Oboustranně. Taktická  bojovná  bitva. Remíza  asi  zasloužená. Na jednu stranu nás  mrzí penalta, kterou proti nám sudí  pískl více  než  přísně. Ta vzbudila  vášně  a  emoce. Na druhou stranu náš  tým ukázal charakter  a  přes zjevnou křivdu, kterou jsme v  té  době  cítili  bylo pět  minut  po  penaltě  vyrovnáno na konečných 2:2.

Na celé utkání se můžeme  podívat na  YouTube   ZDE.  
Zmíněnou spornou situaci, souboj Dana Řeřuchy  s  hráčem  Hranic v pokutovém území, mimo jakoukoliv  možnost pro  hráče  Hranic  hrát  míč, si můžete prohlédnout  v čase 1:09:55. Takových naprosto běžných a férových soubojů, kdy jsou do sebe hráči zaklesnutí  je v každém zápase mraky. Zápas je na YouTube, každý si může udělat obrázek sám.

Jdeme dál. Z posledních třech  zápasů  máme  7  bodů a deset  krásných  vstřelených branek. To nám dává sebevědomí i do  posledního  utkání v Novém Jičíně, které se hraje příští sobotu.


 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
KONEC PŘESTUPNÍHO OBDOBÍ ...

... VIKTOR  KOVACS  ODCHÁZÍ  NA HOSTOVÁNÍ DO ROŽNOVA POD RADHOŠTĚM.V neděli o půlnoci končí přestupní termíny. Po dvou...

 
ROZHOVOR Z MIROSLAVEM LESKOVJANEM

Reprezentant Miroslav Leskovjan přišel Vsetínu pomoct a získat zase herní praxiVelkou posilu získal Vsetín s návratem mládežnického...

 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU

Fotbalová trasa Zlín - Vsetín - Liptál v podání Patrika GeržiPoslední výraznou posilou divizního Vsetína je Patrik Gerža, který se z...

 
FC VSETÍN – 1. HFK OLOMOUC 1 : 0
 
ZÁPAS PROTI HFK OLOMOUC V OBRAZECH
 
FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0
 
V SOBOTU : HFK OLOMOUC
 
SOUSEDSKÉ DERBY BEZ VÍTĚZE
 
V BRUMOVĚ JSME ČEKALI FOTBALOVOU VÁLKU A TA PŘÍŠLA ...
 
V NEDĚLI SE BUDE HRÁT V BRUMOVĚ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS