Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HEŘMANICE V OBRAZECH

21.10.2018 | Petr Říha

Přinášíme celý  zápas  na Youtube:  ZDE.   Děkujeme panu Žlebkovi

Několik povedených snímků  opět  vystřihl  reportér  Julius  Ficek, děkujeme za  ně.

Děkujeme  našim pekelníkům  s  bubnem za fotbalovou atmosféru. Uvidíme se opět při zápasu s Hranicemi.     

A na Youtube se mužeme  podívat na okamžiky  po  utknání ZDE.  Pár slov po utkání od asistenta trenéra Mičegy a člena výkonného výboru Martina Zbranka.
V tomto  měsící  oslavili  narozeniny hráči: Lukáš Matůš, Patrik Hořelica a Jarda Foltýn, kterým znova  blahopřejeme a přejeme  ještě spoustu povedených  zápasů. A gólů :-)

Minulý  víkend, kdy jsme smolně tečovaným gól  v poslední minutě  prohtáli v Bohumíně, měl kulatiny  i trenér Miroslav Mičega. Popřáli  jsme trenérovi až po následujícím domácím  zápase  proti Heřmanicím.
Takže ještě jednou trenére: přejeme Ti  ještě spoustu  vítězných  zápasů  na trenérské lavici, plno energie  a mnoho pevných nervů  s  fotbalem a zdraví. A ať tě doma všichni poslouchají. Velice si vážíme Tvé práce.  A pro Tvé  střídačkové  : "K... , d.   p....  v...." budeme mít pochopení, hlavně, když zápasy budou končit  jako ten včerejší, brankostrojem :-) 

Po zápase byla na Tyršovce  opět pohodová a uvolněná atmosféra. Jsme rádi, že nás situace po nározech několika závistivých škarohlídů a "nejchytřejších" rozumbradů  (po několika herně méně vydařených momentech) semkla a táhneme za jeden provaz. Více než kdykoliv před tím. 

K dalšímu zápasu zajíždíme opět na sever, do Dětmarovic. Sobota  27.října, od  14:30 hod.    


 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
KONEC PŘESTUPNÍHO OBDOBÍ ...

... VIKTOR  KOVACS  ODCHÁZÍ  NA HOSTOVÁNÍ DO ROŽNOVA POD RADHOŠTĚM.V neděli o půlnoci končí přestupní termíny. Po dvou...

 
ROZHOVOR Z MIROSLAVEM LESKOVJANEM

Reprezentant Miroslav Leskovjan přišel Vsetínu pomoct a získat zase herní praxiVelkou posilu získal Vsetín s návratem mládežnického...

 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU

Fotbalová trasa Zlín - Vsetín - Liptál v podání Patrika GeržiPoslední výraznou posilou divizního Vsetína je Patrik Gerža, který se z...

 
FC VSETÍN – 1. HFK OLOMOUC 1 : 0
 
ZÁPAS PROTI HFK OLOMOUC V OBRAZECH
 
FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0
 
V SOBOTU : HFK OLOMOUC
 
SOUSEDSKÉ DERBY BEZ VÍTĚZE
 
V BRUMOVĚ JSME ČEKALI FOTBALOVOU VÁLKU A TA PŘÍŠLA ...
 
V NEDĚLI SE BUDE HRÁT V BRUMOVĚ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS