Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HOLKÁM O PRSA UTEKL ÚSPĚŠNÝ TÝDEN

02.10.2018 | Petr Říha

Minulý  týden ženy  FC Vsetín  zajížděly k  pohárovám  uktání  do  Zlína.  A následně  doma přivítaly  Baník Ostrava  v  mitrovském zápase.

Ve středu dospělo pohárové  utnání ve Zlíně  až  do penaltového rozstřelu , ve  kterém byl  šťastnější  domácí  tým  Fastav  Zlín.  V  neděli  následně  holkám vyfoukly  body  zkušené hráčky  Baníku  Ostrava, které  vyhrály na Tyršovce 2:1.

Několik  opět  povedených snímků  nám poslal  Julius  Ficek, věrný  fanoušek  žen, nejen FC Vsetín. :-)
Více  k  zápasům  Jarka  Palátová a Sabina Rýdlová: 


FC Vsetín - FC Baník Ostrava 1:2 (1:0)
Do prvního poločasu vletěli domací na hostující Baník, ale gólovou radost jim to nepřineslo. Až ve 42. minutě z autu to pravé straně zaběhla Petruželová a odcentrovala do šestnáctky, kde se dobře postavená Pavlátová nemýlila, 1:0.
Do druhého poločasu vstoupily lépe hostující. To jim přineslo úspěch v 60. minutě, kdy se z přímého kopu z dvacítky trefila přesně k tyči Vojtková, 1:1. O 11. minut později už to bylo 1:2, když z rohu zcela nekrytá Vojtková se hlavou nemílila. Domácí si vypracovaly ještě na závěr několik šancí a standartních situací, ale bohužel se jim nepodařilo vyrovnat.

Goly: Pavlátová - 2 Vojtková

Sestava:  Ševčíková Petra - Kovaříčková, Prášilová, Randuchová, Petruželová - Pernická, Rýdlová, Kocurková, Čípová - Pavlátová, Ševčíková Nela
Střídala: Holubová

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS