Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ZÁŘIOVÝ NÁBOR DO TÝMŮ DÍVEK A ŽEN

17.09.2018 | Petr Říha

25. září se uskuteční na umělé  trávě  Pod Pecníkem nábor  holek do  dívčích  týmů, které mají  zájem o krásnou  hru  zvanou fotbal.
Jsou zvány všechny  dívky, které až  do dnes  váhaly.  Více  informací  na  facebooku  žen, který  si můžete  rozkliknout  z  banneru na těchto stránkách.

Pro úplnost  dodáváme, že pro  rodidiče malých  benjamínků - chlapců  je připraven odpovídat na otázky  Martin  Zbranek, který má od  letošní sezóny  na starost  přípravky  a benjamínky.  Nebojte se ani Vy, nejmenší, přijít, zavolat, zeplat se.  Nábor pro nejmenší  momentálně   nemáme v plánu pořádat, protože  s novým školním  rokem  přicházejí budoucí  fotmalisté  sami,  což nás moc  těší  a Matin  už  podle ročníku  zařadí k trenérům  do  týmů  nové  fotbalisty  sám.

Veškeré  dění u naší mládeže  si můžeme  podrobně  studovat  na  našich webových stránkách
www.fcvsetin-mladez.cz

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS