Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ŽENY ZVLÁDLY I TŘETÍ MISTROVSKÉ UTKÁNÍ A VEDOU LIGU

18.09.2018 | Jarka Pavlátová

SK BRUŠPERK  -  FC VSETÍN  0:2 (0:1)

Utkání a nakonec i výhra, byla jedním slovem vydřená. V 10. minutě po zranění musela ze hry na chvíli Rýdlová, z toho se hostující doslova sesypaly a přestaly úplně hrát. Domácí hráčky se toho snažily využít, ovšem když v 16.  z penalty přestřelily prázdnou bránu jejich nadějím bylo konec. Rýdlová se do hry vrátila a na hřišti to opět bylo znát. Nicméně nebylo všem trablům konec. V 25. minutě musela po zranění odstoupit nově příchozí gólmanka Petrnková.  Tu v bráně obětavě zaskočila jedna z hráček Petra Ševčíková. V celém prvním poločase byly k vidění především nakopávané balony z obou stran. Fialkám chyběl především klid na kopačkách a kombinace po zemi. V 36. minutě po akci z rohového kopu se krásně trefila Rýdlová a poslala tak hostující do těsného vedení.
Druhý poločas byl pro hosty fyzicky velice náročný. Domácí si vytvořily trvalý tlak a v podstatě až na ojedinělé výpady nás k ničemu nepustily. Běhavý soupeř s plno náběhy dal zabrat doslova všem. Nicméně obrana držela pohromadě náběhy zachytávala a soupeř nejvíce hrozil z trestných kopů okolo šestnáctky. Vyloženou šanci si domácí vytvořili snad jen jednu a to když vybíhající obrana nechala hráčku v náběhu projít a ta šla sama na gólmanku. Ševčíková P., nicméně pohotově vyběhla a střelu výborně vychytala. Hned na to v 84´ se po sólové akci uvolnila Rýdlová a nekompromisně prostřelila domácí gólmanku. Tím se ji podařilo utkání rozhodnout ve prospěch Vsetína. Závěrem je potřeba ještě zdůraznit obětavost, kterou předvedly všechny bránící hráčky.

Sestava: Petrnková, Kovaříčková, Prášilová, Randuchová, Ševčíková N., Ševčíková P., Čípová, Kocurková, Rýdlová, Pernická, Pavlátová, Petruželová.
Střelci: 2x Rýdlová

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS