Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FRÝDLANT N.O. - FC VSETÍN 2:0

29.07.2018 | Petr Říha

Posledním přípravným utkáním před nadcházející  sezonou  bylo předkolo MOL Cupu. Již minulý  rok (proti  Brumovu)  jsme hráli v impovizované  dovolenkové sestavě. Stejně tak letos bylo spoustu věcí jinak, než jsme si  při přihlašování do poháru plánovali. Příjezdy  z dovolené, odjezdy na dovolenou, do toho několik  zranění (kontíky, 14 štychů na hlavě...), v neposlední řadě  problémy v is.systému, kdy přestup museli řešit až IT pracovníci  svazu, kteří sami nevědli kde  je  u  nich  chyba.  Nakonec jela do Frýdlantu těžce improvizovaná sestava, což jsme ovšem vzali jako výzvu  a  výhodu v tom, že mohl trenér vyzkoušet nové hráče, či nové pozice hráčů v poli.
Vítěz utkání byl víceméně dán dopředu, takže jsem to brali jako kvalitní přípravu do sezony.
Obrana: Renda Zuzaňák, Kuba Maček, Dan Řeřucha  a  Kuba Janků. Pro  dva  z nich to byl  vůbec první soutěžní  zápas v mužské katerogii. A to ještě  mladého Rendu střídal  ještě mladší hráč, středopolař dorostu Kája Machala, ve své premiéře  za muže. Borci odváděli skvělou práci. Tutou improvizovanou obranou čtveřici  překonali  domácí  až  po hodině  hry, kdy  nejstarší  hráč domácích si  naprosto evidentně  zpracoval  míč  rukou ve  vápně Vsetína a skoroval. Co vám říká pojem "fair play" pane Wozniak, ve vašich 40 letech ? Nic.  Následoval charakteristický obrázek utkání: sudí s pohrdavým výrazem  ve  tváři, zdviženou  žlutou kartou  mířící  do hloučku protestujících  hráčů  hostů, a  opodál  domácí  sestava  válíci  se na hromadě,  jakoby borci  právě rozhodli  prodloužení  finále Ligy mistrů !?
V následné nesoutředěnosti  a frustraci  hostů  domácí po dvou minutách vstřelili  druhý gól  a bylo  po  zápase. Už se to celé naštěstí dohrálo bez karet a  bez  zranění.
Gratulujeme Frýdlantu k vytouženému derby proti Frýdku - Místku, užijte si to.      

Trenér Mičega pro Vlašský fotbal :
„Byl to remízový zápas. Domácí měli sice optickou převahu, ale do šancí jsme je nepouštěli. Zápas hrubě ovlivnila první branka, která byla neregulérní, protože jí domácí dosáhli po zpracování rukou. Pak nám šlo jen o to, aby se kluci nezranili a nevyfasovali zbytečně nějakou červenou kartu. Domácí prostě udělali vše, aby se v prvním kole pohárové soutěže střetli v derby doma s Frýdkem – Místkem. Jinak děkuji mladým klukům, odehráli kvalitní utkání,“

Poděkování patří vsetínským bojovníkům, kteří odehráli  kvalitní utkání.  S omlazenou sestavou,  bez 4 hráčů základní sestavy.  Těšíme se na sobotní  zápas proti  HFK  Olomouc.  Výkop v 17:00.  Doma na Tyršovce.               


 
Utkání

Muži A | Sobota 16.06.2018, 17:30
FC Vsetín - Ústí u Hranic
2:1 (2:0)
 
Muži A | Sobota 04.08.2018, 17:00
FC Vsetín - 1. HFK OLOMOUC
1:1 (1:0)
 
Muži A | Neděle 12.08.2018, 17:00
1. BFK Frýdlant n. Ostravicí - FC Vsetín
2:0 (2:0)
 
Muži A | Sobota 25.08.2018, 16:00
FC Vsetín - OPAVA "B"
 
Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
LETNÍ BRIGÁDA POD PECNÍKEM

Je potěšující , že  i  v  dnešní  uspěchané  době  je možno zorganizovat a uskutečnit  starou ...

 
V SOBOTU HOSTÍME DOMA KOZLOVICE

Máme před  sebou  dva  domácí  zápasy. V sobotu  18.8.2018  hostíme  od  16:30  tým z...

 
JIRKA KOŘÍNEK K ZÁPASU VE FRÝDLANTU

1. BFK Frýdlant n. O. – FC Vsetín z.s.2 : 0 (2 : 0)Stejně jako v poháruOpět po čtrnácti dnech zavítali Vsetínští na půdu...

 
Z FRÝDLANTU BEZ BODU
 
REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA K UTKÁNÍ PROTI 1. HFK OLOMOUC
 
FC VSETÍN - 1.HFK OLOMOUC 1:1
 
V SOBOTU 4.SRPNA 17:00: HFK OLOMOUC PIVO PRO FANOUŠKY ZDARMA !!
 
ROZPIS PODZIMNÍ ČÁSTI SEZONY
 
VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ PROTI HULÍNU
 
HŘÍŠTĚ A NOVÉ ŠATNY POD PECNÍKEM ...
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS