Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

JIRKA KOŘÍNEK KOMETUJE UTKÁNÍ PROTI ŠTERNBERKU

07.06.2018 | Petr Říha

Sečteno, potvrzeno – divize i příští rok!!!

FC Vsetín z.s. – FK Šternberk
2 : 0 (2 : 0)

Vsetínský fotbalový fanoušek může slavit. Po dlouhé době se mužstvu podařilo již dvě kola před koncem si zajistit místo ve „čtvrté lize“ i pro následující sezónu. V důležitém utkání dvou nováčků porazili poslední tým tabulky a poslali svého soupeře zřejmě definitivně zpět do krajského přeboru....

....Ovšem hosté nezačali vůbec špatně. Vědomi si toho, že jedině vítězství jim může ještě zachovat naději na udržení, začali velmi nebojácně. Již ve 4. minutě zahrozil ze střední vzdálenosti Zifčák, jehož dobře mířenou střelu Eliáš vyrazil. Poradil si taktéž v 10. minutě po úniku Lošťáka z levé strany a následné „pumelici“ Mudráka. Chvíli na to dal o sobě vědět hostující Toman a od vedoucího gólu ho po tvrdé ráně dělily jen centimetry. To bylo pro domácí celek další velké varování, a teprve po této situaci si uvědomili, že by se jim pasivní přístup k utkání nemusel vyplatit. V 19. minutě předvedli první pěknou akci, kdy po Stuchlíkově přihrávce trefil Bublák z hranice šestnáctky pouze brankáře Havlíčka. Velkou šanci na druhé straně měl v 25. minutě po útoku zleva, kde byla vsetínská obrana zejména v první půli dost zranitelná, nebezpečný Lošťák, jehož „jedůvku“ vytěsnil Eliáš na břevno. Tímto okamžikem ale převaha hostů prakticky skončila. Domácí konečně zabrali a vytvořili si znatelnou převahu s množstvím šancí, která vyústila v 34. minutě k dosažení prvního úspěchu. Po pravé straně unikl Naňák, předložil ideálně míč nabíhajícímu Jarošovi, a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil. Ve 42. minutě se Vsetínští radovali znovu. Opět zprava postupoval Foltýn, přesný centr nasměroval do šestnáctky na Matůše, který ukázkovou hlavičkou nedal gólmanovi Havlíčkovi šanci a pojistil tak svému mužstvu vedení.

Začátek druhého poločasu se odehrával zcela v domácí režii. Hráči se dobře pohybovali a dostali svého protivníka přibližně po dobu dvaceti minut pod velký tlak. Z něho však nic nevytěžili a postupem času ochabl. Hra byla celkem nezáživná a odvíjela se převážně ve středu pole. Diváky pouze zaujal svými výpady domácí Mydlář, který několikrát unikl po levé straně a snažil se své spoluhráče vyburcovat k větší aktivitě. Mnoho pochopení však u nich nenašel. Ti patrně pod dojmem dvoubrankového vedení nikam nepospíchali a soustředili se především na důslednou a skálopevnou obranu, která toho svému sokovi moc nedovolila. V další fázi hry bylo zcela zřetelné, že hostujícímu celku dochází síly a na nějaké zdramatizování zápasu se již nezmohl. Právě naopak. Vsetínští mohli své vítězství ještě zvýraznit, a to v poslední minutě, kdy postupoval zcela sám na brankáře Havlíčka Stuchlík, jenže v koncovce selhal a branku ze vzdálenosti deseti metrů minul.

Po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího Broskeviče zavládla jak mezi hráči, tak i fanoušky velká radost z toho, že střetnutí dospělo do zdárného a vítězného konce. Ve dvou posledních duelech již mohou hrát Vsetínští po tomto zaslouženém vítězství v naprostém klidu, pohodě a pod žádným psychickým tlakem. Ve hře je ještě šest bodů a možnost dosavadní, celkem lichotivé postavení, ještě vylepšit.

Sestava Vsetína: Eliáš – Maček (74. min, Zuzaňák), Dulík, Matůš, Mydlář – Foltýn, Naňák,
Bublák, Surovec (78. min. Kovács) – Stuchlík, Jaroš (38. min. Hořelica)

 
Utkání

Muži A | Sobota 16.06.2018, 17:30
FC Vsetín - Ústí u Hranic
2:1 (2:0)
 
Muži A | Sobota 04.08.2018, 17:00
FC Vsetín - 1. HFK OLOMOUC
1:1 (1:0)
 
Muži A | Neděle 12.08.2018, 17:00
1. BFK Frýdlant n. Ostravicí - FC Vsetín
2:0 (2:0)
 
Muži A | Sobota 25.08.2018, 16:00
FC Vsetín - OPAVA "B"
 
Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
LETNÍ BRIGÁDA POD PECNÍKEM

Je potěšující , že  i  v  dnešní  uspěchané  době  je možno zorganizovat a uskutečnit  starou ...

 
V SOBOTU HOSTÍME DOMA KOZLOVICE

Máme před  sebou  dva  domácí  zápasy. V sobotu  18.8.2018  hostíme  od  16:30  tým z...

 
JIRKA KOŘÍNEK K ZÁPASU VE FRÝDLANTU

1. BFK Frýdlant n. O. – FC Vsetín z.s.2 : 0 (2 : 0)Stejně jako v poháruOpět po čtrnácti dnech zavítali Vsetínští na půdu...

 
Z FRÝDLANTU BEZ BODU
 
REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA K UTKÁNÍ PROTI 1. HFK OLOMOUC
 
FC VSETÍN - 1.HFK OLOMOUC 1:1
 
V SOBOTU 4.SRPNA 17:00: HFK OLOMOUC PIVO PRO FANOUŠKY ZDARMA !!
 
ROZPIS PODZIMNÍ ČÁSTI SEZONY
 
VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ PROTI HULÍNU
 
HŘÍŠTĚ A NOVÉ ŠATNY POD PECNÍKEM ...
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS