Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

AKTUALITY Z TOHOTO TÝDNE

27.02.2018 | Petr Říha

Už jen krátce  se ohlédneme za  utkáním  z minulého čtvrtka, kdy se Pod Pecníkem předtavila v  dobrém světle  Viktoria  Přerov. 
Vsetín  porazil  Přerov  4:3. 
Trenér  Mičeka  k  zápasu: "„Tentokrát nám chyběla ta lehkost a kvalita z posledních utkání, ale kluci to poctivě odmakali a vybojovali cenné vítězství. Byl to hodně bojovný zápas. Přerov ukázal svoji kvalitu. My jsme dali opět čtyři branky, což mne těší a vytvořili si i řadu dalších příležitostí. Další utkání sehrajeme až 3. března v Uherském Brodě,“

Sestřih  z  utkání si můžeme  pustit : ZDE.
Děkujeme Sašovi, že vyrazil s kamerou Pod Pecník i v  tomto zimním počasí.   

Další  utkání  na půdě třetiligového  Uherského  Brodu  je  domluveno  na  sobotu  3.3.2018,  na  tamním sportovním areálu Lapač.  Hrát se bude  od  14:00

Mezitím však nezahálíme ani v  zákulisí. Probíhá  zimní  příprava  ve  všech  věkových kategoriích.  Dění na mládežnické  frontě  si můžete otevřít na stránkách  mládeže :  www.fcvsetin-mladez.cz

Ženy odehrají  další  domácí  přípravné  utkání  proti  Havířovu  také v  sobotu  3.3. 
Pod  Pecníkem. Od  9:45

Na  umělce  probíhá i turnaj Fastav  Cup 2018. A další přípravné  zápasy.  Do programu  na  umělce  nám  nyní  nepříjemně  zasahuje  mráz, který  k nám  patrně jako  připomenutí  "vítězného"  února  dorazil  z  Kremlu  i  tuto  zimu. Ale od víkendu už by měla tuhá zima  polevit.
Zimu  však záhy  vystřídá  hořečka. A to horečka  hokejová. Kdy tuto sobotu a neděli budou  probíhat na Vsetíně hokejové  zápasy  prvního kola  playoff  proti Karlovým Varům. Trenéři  fotbalových  týmů  už  nyní hlásí, že nemají šanci v době  hokeje  dostat  své  hráče  k  přípravným  fotbalovým  zápasům :-)  Tak uvidíme  co z  víkendového  programu  zbude :-)  

Na Tyršovce  probíhá (ve spolupráci se  Vsetínskou sportovní)  rekonstrukce  a modernizace  dalších  dvou  šaten, jejichž vybavení  do minulých  dnů  pamatovato snad  ještě  Tomáše Garrigue Masaryka  a první  republiku.
I šatna  hostů bude  vybavena  také  novým nábytkem, aby se  již  ani  hosté nelekali, že  se  ocitli  najednou v  minulém  tisíciletí.
Vše  bychom měli  stihnout  to  začátku  jarní  části sezony.

V nejbližších dnech už by také mělo být rozhodnuto  kdy  přesně se začně s demolicí starých  hokejbalových  šaten Pod Pecníkem. Místo kterých záhy vyrostou moderní nové  šatny. Jak pro hokejbal, tak i další dvě  nové  šatny  pro  fotbal. Ty bychom měli mít k dispozici už příští  zimní sezonu, ke konci kalendářního roku 2018.  

Vzhledem  k  tomu, že  na  trávě  v  Tyršově  ulici leží v  těchto mrazivých  dnech  stále  souvislá  vrstva  sněhu  je  víceméně  jasné , že  jak  poslední přípravné  utkání  proti  Valašské  Polance (SO - 10.3.2018) , tak  první jarní mistrovské  utkání  (SO - 18.3.2018)  proti  prvnímu celku  divize,  Ústí  u  Hranic, odehrajeme na  umělce  Pod  Pecníkem.

Tolik k nejčerstvějším aktualitám aneb furt  se něco děje :-)


 
Utkání

Muži A | Sobota 16.06.2018, 17:30
FC Vsetín - Ústí u Hranic
2:1 (2:0)
 
Muži A | Sobota 04.08.2018, 17:00
FC Vsetín - 1. HFK OLOMOUC
1:1 (1:0)
 
Muži A | Neděle 12.08.2018, 17:00
1. BFK Frýdlant n. Ostravicí - FC Vsetín
2:0 (2:0)
 
Muži A | Sobota 25.08.2018, 16:00
FC Vsetín - OPAVA "B"
 
Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
LETNÍ BRIGÁDA POD PECNÍKEM

Je potěšující , že  i  v  dnešní  uspěchané  době  je možno zorganizovat a uskutečnit  starou ...

 
V SOBOTU HOSTÍME DOMA KOZLOVICE

Máme před  sebou  dva  domácí  zápasy. V sobotu  18.8.2018  hostíme  od  16:30  tým z...

 
JIRKA KOŘÍNEK K ZÁPASU VE FRÝDLANTU

1. BFK Frýdlant n. O. – FC Vsetín z.s.2 : 0 (2 : 0)Stejně jako v poháruOpět po čtrnácti dnech zavítali Vsetínští na půdu...

 
Z FRÝDLANTU BEZ BODU
 
REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA K UTKÁNÍ PROTI 1. HFK OLOMOUC
 
FC VSETÍN - 1.HFK OLOMOUC 1:1
 
V SOBOTU 4.SRPNA 17:00: HFK OLOMOUC PIVO PRO FANOUŠKY ZDARMA !!
 
ROZPIS PODZIMNÍ ČÁSTI SEZONY
 
VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ PROTI HULÍNU
 
HŘÍŠTĚ A NOVÉ ŠATNY POD PECNÍKEM ...
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS