Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

AKTUALITY Z TOHOTO TÝDNE

27.02.2018 | Petr Říha

Už jen krátce  se ohlédneme za  utkáním  z minulého čtvrtka, kdy se Pod Pecníkem předtavila v  dobrém světle  Viktoria  Přerov. 
Vsetín  porazil  Přerov  4:3. 
Trenér  Mičeka  k  zápasu: "„Tentokrát nám chyběla ta lehkost a kvalita z posledních utkání, ale kluci to poctivě odmakali a vybojovali cenné vítězství. Byl to hodně bojovný zápas. Přerov ukázal svoji kvalitu. My jsme dali opět čtyři branky, což mne těší a vytvořili si i řadu dalších příležitostí. Další utkání sehrajeme až 3. března v Uherském Brodě,“

Sestřih  z  utkání si můžeme  pustit : ZDE.
Děkujeme Sašovi, že vyrazil s kamerou Pod Pecník i v  tomto zimním počasí.   

Další  utkání  na půdě třetiligového  Uherského  Brodu  je  domluveno  na  sobotu  3.3.2018,  na  tamním sportovním areálu Lapač.  Hrát se bude  od  14:00

Mezitím však nezahálíme ani v  zákulisí. Probíhá  zimní  příprava  ve  všech  věkových kategoriích.  Dění na mládežnické  frontě  si můžete otevřít na stránkách  mládeže :  www.fcvsetin-mladez.cz

Ženy odehrají  další  domácí  přípravné  utkání  proti  Havířovu  také v  sobotu  3.3. 
Pod  Pecníkem. Od  9:45

Na  umělce  probíhá i turnaj Fastav  Cup 2018. A další přípravné  zápasy.  Do programu  na  umělce  nám  nyní  nepříjemně  zasahuje  mráz, který  k nám  patrně jako  připomenutí  "vítězného"  února  dorazil  z  Kremlu  i  tuto  zimu. Ale od víkendu už by měla tuhá zima  polevit.
Zimu  však záhy  vystřídá  hořečka. A to horečka  hokejová. Kdy tuto sobotu a neděli budou  probíhat na Vsetíně hokejové  zápasy  prvního kola  playoff  proti Karlovým Varům. Trenéři  fotbalových  týmů  už  nyní hlásí, že nemají šanci v době  hokeje  dostat  své  hráče  k  přípravným  fotbalovým  zápasům :-)  Tak uvidíme  co z  víkendového  programu  zbude :-)  

Na Tyršovce  probíhá (ve spolupráci se  Vsetínskou sportovní)  rekonstrukce  a modernizace  dalších  dvou  šaten, jejichž vybavení  do minulých  dnů  pamatovato snad  ještě  Tomáše Garrigue Masaryka  a první  republiku.
I šatna  hostů bude  vybavena  také  novým nábytkem, aby se  již  ani  hosté nelekali, že  se  ocitli  najednou v  minulém  tisíciletí.
Vše  bychom měli  stihnout  to  začátku  jarní  části sezony.

V nejbližších dnech už by také mělo být rozhodnuto  kdy  přesně se začně s demolicí starých  hokejbalových  šaten Pod Pecníkem. Místo kterých záhy vyrostou moderní nové  šatny. Jak pro hokejbal, tak i další dvě  nové  šatny  pro  fotbal. Ty bychom měli mít k dispozici už příští  zimní sezonu, ke konci kalendářního roku 2018.  

Vzhledem  k  tomu, že  na  trávě  v  Tyršově  ulici leží v  těchto mrazivých  dnech  stále  souvislá  vrstva  sněhu  je  víceméně  jasné , že  jak  poslední přípravné  utkání  proti  Valašské  Polance (SO - 10.3.2018) , tak  první jarní mistrovské  utkání  (SO - 18.3.2018)  proti  prvnímu celku  divize,  Ústí  u  Hranic, odehrajeme na  umělce  Pod  Pecníkem.

Tolik k nejčerstvějším aktualitám aneb furt  se něco děje :-)


 
Utkání

Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
VÍKENDOVÉ ZÁPASY PŘELOŽENY NA ČERVEN

Jak již  mnozí  vědí , víkendové mistrovské  zápasy  mužů i mládeže se  přesouvají na červen. Což zajité...

 
JULIUS FICEK OPĚT V AKCI !!!!

Je  evidentní, že  se  fotbalové  jaro  konečně  dostavilo. Při  příchodu k šatnám Pod Pecníkem...

 
POSLEDNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ ...

.... PROBUDIL SE NÁM V JARNÍ  PŘÍPRAVĚ  NOVÝ  STŘELEC ?? :-) Dnes, v sobotu 10.3. jsme odehráli poslední ...

 
UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 0:1
 
ČTVRTEK : FC VSETÍN - VIKTORIA PŘEROV
 
DOROST VÍTĚZNĚ VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ
 
HOLKY PO NÁVRATU ZE SOUSTŘEDĚNÍ VZALY UMĚLKU ÚTOKEM
 
FASTAV CUP 2018 BĚŽÍ DLE PLÁNU
 
REMÍZA 4:4 NA PŮDĚ TŘETILIGOVÉHO HULÍNA
 
BIO DOPINK DO HULÍNA
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS