Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HOLKY DOVEZLY 3 BOBY Z PŘEROVSKA ...

24.10.2017 | Petr Říha

... VYHRÁLY  TOTIŽ  VE  VLKOŠI 2:1 A JE JISTÉ , ŽE UŽ PŘED  POSLEDNÍM  DOMÁCÍM  UTKÁNÍM PROTI  1.FC OLOMOUC  PŘEZIMUJÍ  NA  PRVNÍM  MÍSTĚ  DIVIZE  ŽEN. 


Za takovou první sezonu  v  FC Vsetín  holkám  blahopřejeme  a  děkujeme  za  perfektní  reprezentaci  klubu. 
Připomínáme , že  holky mají  zřízen transparenní  učet, na  který  můžete  kdokoliv  přispět  a  pomoci  v  dalším  fotbalovém  účinkování  našich  Fialek.  ÚČET SI ROZKLIKNĚTE ZDE.   Číslo učtu: 2101287003 / 2010

Zveme  Vás  tímto i k poslednímu domácímu  utkánínu podzimu  žen.  V neděli holky vyzvou  Pod  Pecníkem soupeřky  z 1.FC Olomouc, což bude  zajisté  další  pohledné  utkání.  Utkání  začíná v 14:30 
Pikantní aktualita:  jako předutkání před  divizním utkáním žen  se  odehraje  na  umělce  Pod Pecníkem mistrovské utkání  1.B  třídy, kdy se domácímu Semetínu postaví  ambiciozní  Lidečko,  vedené  Alešem Vyškovským. Utkání začne pravděpodobně  v 10:30.    

A nyní už  k  utkání ve Vlkoči, slovo  má  kapitánka  Jarka Krčmářová:   

Vlkoš x FC Vsetín - 1:2 (0:0)

Za deštivého počasí vyrážely ženy Vsetína v brzkých ranních hodinách k poslednímu venkovnímu zápasu podzimní části sezóny do vzdáleného Vlkoše (u Kyjova). Utkání začalo ze strany hostů poměrně ospale. Na hře v počátcích chybělo více pohybu a k vidění byly spíše přihrávky bez adresáta. V první polovině hry si hosté nedokázali vytvořit převahu a usadit se na soupeřově polovině. Nakopávané balony na mokrém terénu sjížděly až k výborně hrající domácí gólmance Aujeské. Druhá půle začala obdobně jako končila ta první, což už domácí dokázaly využít a balonem za obranu v 51. minutě šly do vedení. To hosty, ale konečně nakoplo k lepšímu výkonu a začaly hrát svoji hru. V 58. minutě si v náběhu přebrala balon Rýdlová, obehrála gólmanku a srovnala skóre na 1:1. Vsetíňačky ovšem cítily možnost lepšího výsledku a tak se rvaly o každý kousek hřiště. V 75. minutě se po centru Rýdlové dostala Krčmářová do střelecké pozice a z úrovně jedenáctky se nemýlila a poslala Vsetín do těsného vedení. Utkání se dohrávalo ve velkém tlaku domácích, nicméně hosté si již skóre dokázaly pohlídat a získat tak další 3 body do tabulky, díky kterým je již teď jisté že ženy Vsetína přezimují na prvním místě divize.

Poslední utkání podzimní části soutěže odehrajeme v neděli 29.10.2017 ve 14:30 na Vsetíně proti 1. FC Olomouc. Přijďte nás podpořit.

Sestava: Jašková, Ševčíková, Randuchová, Vlčková, Kovaříčková, Pernická, Rýdlová, Kocurková, Čípová, Krčmářová, Hrazdilová, Mikešová, Pospíšilová
Střelci: Rýdlová, Krčmářová 
Utkání

Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
TERMÍNY PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ

První  přípravný zápas odehrajeme  v  sobotu  13.1.  Ve  Zlíně, na Vršavě.   Od   10 ...

 
NOVINKY Z A-TÝMU A ROZPIS JARNÍCH PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ

Po průběhu minulých dnů a týdnů  je také na stole konkrétní rozpis  přípravných  zápasů  před ...

 
FASTAV CUP 2018

Přes  vánoční  svátky jsme pilně připravovali  nadcházející  sedmý  ročník blížícího se  turnaje...

 
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
 
HOLKY BOJOVALY NA NEJVĚTŠÍM MEZÍNÁRODNÍM HALOVÉM TURNAJI ŽEN ...
 
SETKÁNÍ TRENÉRŮ PO SEZONĚ
 
TÝMŮM MLÁDEŽE SEZONA KONČÍ AŽ TĚSNĚ PŘED SVÁTKY
 
HODOCENÍ SEZONY V KATEGORII U13 TRENÉREM RADIMEM DOBEŠEM :
 
NOVÝM PŘEDSEDOU FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR JE MARTIN MALÍK
 
ROZHOVOR S KAPITÁNEM, JAKUBEM ELIÁŠEM
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS