Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HOLKY DOVEZLY 3 BOBY Z PŘEROVSKA ...

24.10.2017 | Petr Říha

... VYHRÁLY  TOTIŽ  VE  VLKOŠI 2:1 A JE JISTÉ , ŽE UŽ PŘED  POSLEDNÍM  DOMÁCÍM  UTKÁNÍM PROTI  1.FC OLOMOUC  PŘEZIMUJÍ  NA  PRVNÍM  MÍSTĚ  DIVIZE  ŽEN. 


Za takovou první sezonu  v  FC Vsetín  holkám  blahopřejeme  a  děkujeme  za  perfektní  reprezentaci  klubu. 
Připomínáme , že  holky mají  zřízen transparenní  učet, na  který  můžete  kdokoliv  přispět  a  pomoci  v  dalším  fotbalovém  účinkování  našich  Fialek.  ÚČET SI ROZKLIKNĚTE ZDE.   Číslo učtu: 2101287003 / 2010

Zveme  Vás  tímto i k poslednímu domácímu  utkánínu podzimu  žen.  V neděli holky vyzvou  Pod  Pecníkem soupeřky  z 1.FC Olomouc, což bude  zajisté  další  pohledné  utkání.  Utkání  začíná v 14:30 
Pikantní aktualita:  jako předutkání před  divizním utkáním žen  se  odehraje  na  umělce  Pod Pecníkem mistrovské utkání  1.B  třídy, kdy se domácímu Semetínu postaví  ambiciozní  Lidečko,  vedené  Alešem Vyškovským. Utkání začne pravděpodobně  v 10:30.    

A nyní už  k  utkání ve Vlkoči, slovo  má  kapitánka  Jarka Krčmářová:   

Vlkoš x FC Vsetín - 1:2 (0:0)

Za deštivého počasí vyrážely ženy Vsetína v brzkých ranních hodinách k poslednímu venkovnímu zápasu podzimní části sezóny do vzdáleného Vlkoše (u Kyjova). Utkání začalo ze strany hostů poměrně ospale. Na hře v počátcích chybělo více pohybu a k vidění byly spíše přihrávky bez adresáta. V první polovině hry si hosté nedokázali vytvořit převahu a usadit se na soupeřově polovině. Nakopávané balony na mokrém terénu sjížděly až k výborně hrající domácí gólmance Aujeské. Druhá půle začala obdobně jako končila ta první, což už domácí dokázaly využít a balonem za obranu v 51. minutě šly do vedení. To hosty, ale konečně nakoplo k lepšímu výkonu a začaly hrát svoji hru. V 58. minutě si v náběhu přebrala balon Rýdlová, obehrála gólmanku a srovnala skóre na 1:1. Vsetíňačky ovšem cítily možnost lepšího výsledku a tak se rvaly o každý kousek hřiště. V 75. minutě se po centru Rýdlové dostala Krčmářová do střelecké pozice a z úrovně jedenáctky se nemýlila a poslala Vsetín do těsného vedení. Utkání se dohrávalo ve velkém tlaku domácích, nicméně hosté si již skóre dokázaly pohlídat a získat tak další 3 body do tabulky, díky kterým je již teď jisté že ženy Vsetína přezimují na prvním místě divize.

Poslední utkání podzimní části soutěže odehrajeme v neděli 29.10.2017 ve 14:30 na Vsetíně proti 1. FC Olomouc. Přijďte nás podpořit.

Sestava: Jašková, Ševčíková, Randuchová, Vlčková, Kovaříčková, Pernická, Rýdlová, Kocurková, Čípová, Krčmářová, Hrazdilová, Mikešová, Pospíšilová
Střelci: Rýdlová, Krčmářová 
Utkání

Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
VÍKENDOVÉ ZÁPASY PŘELOŽENY NA ČERVEN

Jak již  mnozí  vědí , víkendové mistrovské  zápasy  mužů i mládeže se  přesouvají na červen. Což zajité...

 
JULIUS FICEK OPĚT V AKCI !!!!

Je  evidentní, že  se  fotbalové  jaro  konečně  dostavilo. Při  příchodu k šatnám Pod Pecníkem...

 
POSLEDNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ ...

.... PROBUDIL SE NÁM V JARNÍ  PŘÍPRAVĚ  NOVÝ  STŘELEC ?? :-) Dnes, v sobotu 10.3. jsme odehráli poslední ...

 
UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 0:1
 
AKTUALITY Z TOHOTO TÝDNE
 
ČTVRTEK : FC VSETÍN - VIKTORIA PŘEROV
 
DOROST VÍTĚZNĚ VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ
 
HOLKY PO NÁVRATU ZE SOUSTŘEDĚNÍ VZALY UMĚLKU ÚTOKEM
 
FASTAV CUP 2018 BĚŽÍ DLE PLÁNU
 
REMÍZA 4:4 NA PŮDĚ TŘETILIGOVÉHO HULÍNA
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS