Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FIALKY TRHALY DYNAMITEM (brumovská poupátka)

06.08.2017 | Petr Říha

V neděli dopoledne se na Tyršovce  poprvé  představily naše  nové  holky, ve  nových  fialových  dresech. K  přípravě  si  pozvaly  ostřílenÝ  a  zkušený  tým z  Brumova. 
Ženský  tým  FC Vsetín  si stále sedá a  konsoliduje se.  Holek už  je   23, což  je  skvělé. Jsou do toho  zapálené , tak jsme jim  dnes  připravili  a  představili  nové  dresy a jejich  šatnu.
První poločas  brumovský  tým  ještě  kladl  trošku  odpor  ale v  druhé  půli  už  bylo na  hřiští  jen jedno  družstvo. Holky se  fialovém (s naším generálním  partnerem  na dresech) předváděly  chvílimi docela  pohledné  kombinace, kličky  i střely. Takže  padly  nakonec  dva  góly  (oba dala Jarka  Krčmářová)  a dále  zvonily  břevna a tyčky,  jakoby  ženy  chtěly napodobit  v zahazování  šancí  muže, ze  soboty. 
Ihned  po  utkání přestoupola a  Vsetín další hráčka z Valašského Meziříčí  (Ráchel Kovaříčková) a jednáme o další  hráčce  ze  Zbrojovky  Brno.     
Protože  pan  Ficek, velký  fanoušek nejen ženského  fotbalu,  k mému  velkému  překvapení  dnešní  zápas  žen  zaspal, pokusil jsem se ho zastoupit  a  přinášíme  Vám  tedy   opět pár  momentek  z  utkání. A připravenou  šatnu, před  utkáním s  novými dresy, že  kterých  měly holky  radost.
Následuje pár  vět  od  trenra :

 
Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
ROZHOVOR S KAPITÁNEM, JAKUBEM ELIÁŠEM

Na  potrále Valašský fotbal přinesl pan Němec  bilanční  rozhovor s Jakubem "Elim" Eliášem, kde  se  kapitán ...

 
STARŠÍ ŽÁCI - TRENÉR ROMAN DOBĚŠ HODONOTÍ PODZIM V DIVIZNÍCH SOUTĚŽÍCH

Jak jsme  slíbili , v průběhu  prosincového  měsíce přineseme  postřehy  a názory  všech trenérů na ...

 
POSLEDNÍ LETOŠNÍ RECENCE JIRKY KOŘÍNKA ZÁVĚREČNÉHO KLÁNÍ SEZONY:

Jedli, pili, hodovali a přitom podzim bilancovaliV útulném prostředí vsetínské hospody Snaha si dali v páteční večer dostaveníčko...

 
REKAPITULACE PO PODZIMNÍ ČÁSTI DIVIZNÍCH SOUTĚŽÍ
 
VOLNÝ ROZHOVOR S TRENÉREM MIČEGOU. PO PODZIMU, NEJEN O FOTBALE
 
PODZIMNÍ ÚKLID NA UMĚLCE POD PECNÍKEM
 
SETKÁNÍ TRENÉRŮ FC VSETÍN - sobota 2.12. 15:00 u Lva
 
ROZHOVORY PO UTKÁNÍ V BRUMOVĚ
 
DEBRY V BRUMOVĚ SKONČILO REMÍZOU
 
ZTRÁTA DOMA : FC VSETÍN - NOVÉ SADY 0:2
 
 
  
RSS