Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FIALKY TRHALY DYNAMITEM (brumovská poupátka)

06.08.2017 | Petr Říha

V neděli dopoledne se na Tyršovce  poprvé  představily naše  nové  holky, ve  nových  fialových  dresech. K  přípravě  si  pozvaly  ostřílenÝ  a  zkušený  tým z  Brumova. 
Ženský  tým  FC Vsetín  si stále sedá a  konsoliduje se.  Holek už  je   23, což  je  skvělé. Jsou do toho  zapálené , tak jsme jim  dnes  připravili  a  představili  nové  dresy a jejich  šatnu.
První poločas  brumovský  tým  ještě  kladl  trošku  odpor  ale v  druhé  půli  už  bylo na  hřiští  jen jedno  družstvo. Holky se  fialovém (s naším generálním  partnerem  na dresech) předváděly  chvílimi docela  pohledné  kombinace, kličky  i střely. Takže  padly  nakonec  dva  góly  (oba dala Jarka  Krčmářová)  a dále  zvonily  břevna a tyčky,  jakoby  ženy  chtěly napodobit  v zahazování  šancí  muže, ze  soboty. 
Ihned  po  utkání přestoupola a  Vsetín další hráčka z Valašského Meziříčí  (Ráchel Kovaříčková) a jednáme o další  hráčce  ze  Zbrojovky  Brno.     
Protože  pan  Ficek, velký  fanoušek nejen ženského  fotbalu,  k mému  velkému  překvapení  dnešní  zápas  žen  zaspal, pokusil jsem se ho zastoupit  a  přinášíme  Vám  tedy   opět pár  momentek  z  utkání. A připravenou  šatnu, před  utkáním s  novými dresy, že  kterých  měly holky  radost.
Následuje pár  vět  od  trenra :

 
Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
DOROST VÍTĚZNĚ VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

V neděli  zajížděli  borci  ze  staršího  dorostu  do  Valašského Meziříčí.  Tým byl ...

 
HOLKY PO NÁVRATU ZE SOUSTŘEDĚNÍ VZALY UMĚLKU ÚTOKEM

Tento prodloužený  víkend  měly  naše holky  v  plánu   soustředění   v  kopcích u Valašské ...

 
FASTAV CUP 2018 BĚŽÍ DLE PLÁNU

V  pátek po poledni  se  nám  ve  spolupráci s  Technickými službami města  Vsetín podařilo opět ...

 
REMÍZA 4:4 NA PŮDĚ TŘETILIGOVÉHO HULÍNA
 
BIO DOPINK DO HULÍNA
 
REPORTÁŽ Z PŘÍPRAVNÉHO UTKÁNÍ PROTI VAMLEZU
 
PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY PŘED SEZONOU
 
DALŠÍ POVEDENÝ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS ...
 
MÁME PŘED SEBOU VÍKEND PLNÝ FOTBALU
 
DŮKLADNÁ PŘÍPRAVA V OTROKOVICÍCH
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS