Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NOVINKY Z TÝMU ŽEN FC VSETÍN

02.08.2017 | Petr Říha

Na  plné  obrátky  probíhá  také  příprava  žen (a dívek).  Přinášíme několik  informací  od trenéra  a hlavní "mluvčí" Jarky  Krčmářové.  
Hráčkami  FC Vsetín  se  za  poslední  dny a  týdny  stalo (zatím)  21  hráček !!  Číslo pravděpodobné není  konečné. S  holkama  trénuje  i naše  Nelka  Konečná, která  letos  ještě nemůže  hrát  za  ženy a bude hrát za  starší  žáky  ve zpřáteleném Ústí  u  Vsetína.
V neděli    se  6.8.2017  se  holky představí  v  prvním  zápase  na  Tyršovce   proti  Brumovu. Dopoledne. Holky nastoupí  také v  nových slušivých  dresech  FC Vsetín. Vstupné se nevybírá , přijďte  povzbudit naše  princezny.

Holky  začínají  naostro  pohárovým  utkáním  20.8.  doma na  Tyršovce  proti  Troubsku  (tým od  Přerova). Pokud postoupí  uvítají  v  září  naše  holky  tým  Zbrojovky  Brno !   

Ve fotogaleri se  můžete  podívat na  símky  z přípravného  utkání  proti  1. FC Olomouc , které se  hrálo na krásném  trávníku  ve  Valašské  Bystřici.

Dále již  k  dění  u  žen  Jarka  Krčmářova a  trenér  Pavlát :

Ženy Vsetína v plné přípravě
Od poloviny července ženy Vsetína zahájily přípravu. První na programu celé přípravy byl již zmiňovaný turnaj Hanácké kopačky (15.7.). V další fázi přípravy jsme pracovali na tom, aby v soutěži měli všichni dostatek fyzických sil k odehrání celé soutěže. K tomu jsme měli vytvořeny individuální tréninkové plány pro jednotlivé hráčky, kde každé byla naordinována řádná dávka kilometru v určité tepové frekvenci, která se postupně stupňovala. Na tyto běhy jsme navázaly soustředěním, které se konalo od pátku 28.7. do neděle 30.7. ve Valašské Bystřici v místním penzionu Na Hřišti. Soustředění již nebylo zaměřeno pouze na nabírání fyzičky, spíše na stmelení nově vzniklého kolektivu. V pátek odpoledne byl pro dívky připraven seminář v podání pozvaného hosta paní Evy Kopecké, vedoucí fyzioterapeutického oddělení v NJ. Ta všem ve zkratce vysvětlila teorii správného protahování a především předvedla praktické ukázky jak dynamického, tak statického strečinku. V sobotu poté na dívky čekaly 4 tréninkové jednotky. V neděli bylo naplánováno přátelské utkání s 1.FC Olomouc (2. celorepubliková liga).
Od soustředění je v plánu trénovat 2x týdně, vždy úterý a pátek na 17:30 a o víkendu nás čekají ještě další přátelská utkání (6.8.2017 - od 10:00 Brumov a 13.8. soupeř bude upřesněn)
Tímto tempem dojdeme postupně až k pohárovému utkání proti Troubsku, které se koná 20.8. na Tyršovce.

1. přátelské utkání - FC Vsetín: 1.FC Olomouc - 0:4 (0:2)
Ke svému prvnímu oficiálnímu přátelskému utkání nastoupili holky Vsetína poměrně zmateně. Chvíli trvalo než se začaly lépe na hřišti orientovat a přebírat správně hráčky. Díky tomu začátek utkání přebraly holky z Olomouce otěže utkání a diktovaly tempo hry. Rychlý útok okolo 20 minuty znamenal 1. gól do sítě Vsetína. Další přišel po nedůrazu při rohovém kopu 2:0. Druhý poločas se postupně holky ze Vsetína již osmělily a začaly se na hřišti nacházet přesnějšími přihrávkami, nicméně i přesto znovu 2x inkasovaly po individuálních chybách. Ve druhém poločasu ovšem ženy Vsetína zanechaly mnohem lepší dojem, než v prvním což je určitě dobrá zpráva.
Sestava: Palátová - Ševčíková P., Krčmářová, Randuchová, Klofáčová, Pernická, Čípová, Kocurová, Mikešová, Rýdlová, Petružálková, Hubníková - hokejové střídání

Hodnocení trenéra: V zápase bylo vidět, že se holky teprve poznávají a ještě neví, kam si druhá hráčka přesně naběhne. V tom nám ale doufám pomohou ještě další přátelské utkání. Jinak bude ještě potřeba zapracovat více na důrazu a individuální technice jednotlivých hráček.

 
Fotogalerie
Utkání

Muži A | Sobota 26.08.2017, 16:30
Dolní Benešov - FC Vsetín
 
Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
JIRKA KOŘÍNEK SE VRACÍ K SOBOTNÍBU ZÁPASU PROTI JESENÍKU

Přinášíme  komentář  od  Jirky  Kořínka, další  do  mozaiky  oblíbených hodnocení.  Na ...

 
PRVNÍ KOLO CELOREPUBLIKOVÉHO POHÁRU ŽEN : FC VSETÍN - TROUBSKO 5:0

Ženám začala po soustředění a konsolidaci celého kádru ostrá část sezony a nutno podotknout, že naše fialky opět ...

 
FC VSETÍN - FK JESENÍK 2:0

ODKAZ NA VIDEO  ZE  ZÁPASU : https://youtu.be/cqXyBFQc-wgPRVNÍ  REAKCE  Z   PORTÁLU  VALAŠSKÝ FOTBAL: Vsetín i s...

 
OLIN BARTOZEL BUDE HRÁT NA PODZIM DIVIZI V DRESU FC VSETÍN
 
VSETÍNSKÉ FIALKY MAJÍ PŘED SEBOU PRVNÍ OSTRÝ ZÁPAS
 
ZVEME MARTINA NĚMCE K NÁM DO ŠATNY PO JAKÉMKOLIV ZÁPASE
 
JAN STUCHLÍK POSÍLÍ FC VSETÍN
 
V SOBOTU 19. SRPNA SE NA TYRŠOVCE PŘEDSTAVÍ FK JESENÍK
 
TJ SOKOL ÚSTÍ (ok Přerov) - FC VSETÍN 1:1
 
JIRKA KOŘÍNEK K ZÁPASU VSETÍNA V ÚSTÍ U HRANIC
 
 
  
RSS