Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FASTAV DEVELOPMENT - GENERÁLNÍM SPONZOREM FC VSETÍN

26.06.2017 | Petr Říha

Je pro nás velkou ctí , že můžeme představit generálního partnera a sponzora našeho fotbalového oddílu před nadcházející divizní sezonou.
Stala se jím firma FASTAV fotbalového mecenáše Vlastimila Fabíka.

Pan Fabík v minulosti štědře podpodoroval týmy dospělých na Vsetíně, kde i hrával za tehdejší „B“tým. V minulých letech podporoval hlavně zlínský prvoligový tým, který v právě skončené sezóně dosáhl historických úspěch, když Se mimo jiného probojoval do evropských pohárů.
Jako fotbalový fanoušek a mecenáš také semetínského fotbalu, pan Fabík ovšem sleduje i fotbal v celém regionu. Jsme rádi, že vidí kterým směrem se na Vsetíně ubíráme. Při dnešním setkání pochválil práci s mládeží na Vsetíně a vyjádřil podporu i A-týmu mužů. Nechal si předložit finanční rozpočet na nadcházející sezonu. Všichni společně jsme odhodláni tetokráte pro Vsetín divizi udržet a setvat v této soutěži, která by našemu městu ohromně slušela.
Paralelně s jednáním s panem Fabíkem probíhala také schůzka s rodiči před nacházejícím odjezdem na fotbalový turnaj mladších žáků do italské Kalabrie. Děkujeme i za děti, které budou reprezentovat FC Vsetín v Itálii, protože i jim se dostalo dnes finanční podpory od firmy Fastav.
V jiných prostorách klubu měli v tu dobu první setkání hráči A-týmu s novým trenérem Mičegou. V kabině se představily první dvě posily týmu. A to kapitán třetiligové Němšové (Slovensko) Tomáš Keasánek. A zlínský středopolař Radim Bublák. Další jména jsou v jednání. Do přípravy, která začíná 10. srpna půjde celkem 20 borců.
Tým mužů začíná prvním kolem MOL Cupu. A to pikantním duelem proti Brumovu, který trenér Miroslav Mičega dlouhá léta trénoval.
Divizní sezonu začínáme v sobotu 5. srpna, na Tyršovce, proti Havířovu. Nastoupíme v nových dresech, s firmou FASTAV na prsou. Věříme, že nám tato spolupráce přinese mnoho fotbalových úspěchů v nadcházející náročné sezoně

 
Utkání

Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
ROZHOVOR S KAPITÁNEM, JAKUBEM ELIÁŠEM

Na  potrále Valašský fotbal přinesl pan Němec  bilanční  rozhovor s Jakubem "Elim" Eliášem, kde  se  kapitán ...

 
STARŠÍ ŽÁCI - TRENÉR ROMAN DOBĚŠ HODONOTÍ PODZIM V DIVIZNÍCH SOUTĚŽÍCH

Jak jsme  slíbili , v průběhu  prosincového  měsíce přineseme  postřehy  a názory  všech trenérů na ...

 
POSLEDNÍ LETOŠNÍ RECENCE JIRKY KOŘÍNKA ZÁVĚREČNÉHO KLÁNÍ SEZONY:

Jedli, pili, hodovali a přitom podzim bilancovaliV útulném prostředí vsetínské hospody Snaha si dali v páteční večer dostaveníčko...

 
REKAPITULACE PO PODZIMNÍ ČÁSTI DIVIZNÍCH SOUTĚŽÍ
 
VOLNÝ ROZHOVOR S TRENÉREM MIČEGOU. PO PODZIMU, NEJEN O FOTBALE
 
PODZIMNÍ ÚKLID NA UMĚLCE POD PECNÍKEM
 
SETKÁNÍ TRENÉRŮ FC VSETÍN - sobota 2.12. 15:00 u Lva
 
ROZHOVORY PO UTKÁNÍ V BRUMOVĚ
 
DEBRY V BRUMOVĚ SKONČILO REMÍZOU
 
ZTRÁTA DOMA : FC VSETÍN - NOVÉ SADY 0:2
 
 
  
RSS