Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FASTAV DEVELOPMENT - GENERÁLNÍM SPONZOREM FC VSETÍN

26.06.2017 | Petr Říha

Je pro nás velkou ctí , že můžeme představit generálního partnera a sponzora našeho fotbalového oddílu před nadcházející divizní sezonou.
Stala se jím firma FASTAV fotbalového mecenáše Vlastimila Fabíka.

Pan Fabík v minulosti štědře podpodoroval týmy dospělých na Vsetíně, kde i hrával za tehdejší „B“tým. V minulých letech podporoval hlavně zlínský prvoligový tým, který v právě skončené sezóně dosáhl historických úspěch, když Se mimo jiného probojoval do evropských pohárů.
Jako fotbalový fanoušek a mecenáš také semetínského fotbalu, pan Fabík ovšem sleduje i fotbal v celém regionu. Jsme rádi, že vidí kterým směrem se na Vsetíně ubíráme. Při dnešním setkání pochválil práci s mládeží na Vsetíně a vyjádřil podporu i A-týmu mužů. Nechal si předložit finanční rozpočet na nadcházející sezonu. Všichni společně jsme odhodláni tetokráte pro Vsetín divizi udržet a setvat v této soutěži, která by našemu městu ohromně slušela.
Paralelně s jednáním s panem Fabíkem probíhala také schůzka s rodiči před nacházejícím odjezdem na fotbalový turnaj mladších žáků do italské Kalabrie. Děkujeme i za děti, které budou reprezentovat FC Vsetín v Itálii, protože i jim se dostalo dnes finanční podpory od firmy Fastav.
V jiných prostorách klubu měli v tu dobu první setkání hráči A-týmu s novým trenérem Mičegou. V kabině se představily první dvě posily týmu. A to kapitán třetiligové Němšové (Slovensko) Tomáš Keasánek. A zlínský středopolař Radim Bublák. Další jména jsou v jednání. Do přípravy, která začíná 10. srpna půjde celkem 20 borců.
Tým mužů začíná prvním kolem MOL Cupu. A to pikantním duelem proti Brumovu, který trenér Miroslav Mičega dlouhá léta trénoval.
Divizní sezonu začínáme v sobotu 5. srpna, na Tyršovce, proti Havířovu. Nastoupíme v nových dresech, s firmou FASTAV na prsou. Věříme, že nám tato spolupráce přinese mnoho fotbalových úspěchů v nadcházející náročné sezoně

 
Utkání

Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU:

MUŽI FC  VSETÍN : Na Tyršovce  v sobotu  od 14:30 hostí PetroviceŽENY FC VSETÍN :  Vlkoš (okres Přerov), neděle ...

 
OBAVY SE NAPLNILY A Z OPAVY JSME SE VRÁTILI BEZ BODU

Když nás žádala  Opava  před  časem o přeložení  zápasu s tím, že se  utkání přes  týden může ...

 
JIRKA KOŘÍNEK SE VRACÍ K SOBOTNÍMU ZÁPASU PROTI FRÝDLANTU

Vsetín po výhře nad  Hranicemi  (1:0)  zdolal v  dalším domácím utkání  Frýdlant  nad  Ostravicí...

 
PŘEKVAPENÍ VE VELKÝCH PAVLOVICÍCH: ŽENY FC VSETÍN DOSTALY GÓL !!
 
FC VSETÍN - FRÝDLAND NAD OSTRAVICÍ 2:1
 
ZÁPAS PROTI FRÝDLANTU NA YOUTUBE
 
DNEŠNÍ POZÁPASOVÝ GULÁŠEK
 
2:1 A V RYTMU BRAZISLKÉ SAMBY MIZÍ ROZTANČENÝ TRENÉR MIČEGA DO TMY VSETÍNSKÉ NOCI ...
 
POZVÁNKA NA FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ
 
HRÁLI, HRÁLI ALE GÓLY DÁVALI DOMÁCÍ
 
 
  
RSS