Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FASTAV DEVELOPMENT - GENERÁLNÍM SPONZOREM FC VSETÍN

26.06.2017 | Petr Říha

Je pro nás velkou ctí , že můžeme představit generálního partnera a sponzora našeho fotbalového oddílu před nadcházející divizní sezonou.
Stala se jím firma FASTAV fotbalového mecenáše Vlastimila Fabíka.

Pan Fabík v minulosti štědře podpodoroval týmy dospělých na Vsetíně, kde i hrával za tehdejší „B“tým. V minulých letech podporoval hlavně zlínský prvoligový tým, který v právě skončené sezóně dosáhl historických úspěch, když Se mimo jiného probojoval do evropských pohárů.
Jako fotbalový fanoušek a mecenáš také semetínského fotbalu, pan Fabík ovšem sleduje i fotbal v celém regionu. Jsme rádi, že vidí kterým směrem se na Vsetíně ubíráme. Při dnešním setkání pochválil práci s mládeží na Vsetíně a vyjádřil podporu i A-týmu mužů. Nechal si předložit finanční rozpočet na nadcházející sezonu. Všichni společně jsme odhodláni tetokráte pro Vsetín divizi udržet a setvat v této soutěži, která by našemu městu ohromně slušela.
Paralelně s jednáním s panem Fabíkem probíhala také schůzka s rodiči před nacházejícím odjezdem na fotbalový turnaj mladších žáků do italské Kalabrie. Děkujeme i za děti, které budou reprezentovat FC Vsetín v Itálii, protože i jim se dostalo dnes finanční podpory od firmy Fastav.
V jiných prostorách klubu měli v tu dobu první setkání hráči A-týmu s novým trenérem Mičegou. V kabině se představily první dvě posily týmu. A to kapitán třetiligové Němšové (Slovensko) Tomáš Keasánek. A zlínský středopolař Radim Bublák. Další jména jsou v jednání. Do přípravy, která začíná 10. srpna půjde celkem 20 borců.
Tým mužů začíná prvním kolem MOL Cupu. A to pikantním duelem proti Brumovu, který trenér Miroslav Mičega dlouhá léta trénoval.
Divizní sezonu začínáme v sobotu 5. srpna, na Tyršovce, proti Havířovu. Nastoupíme v nových dresech, s firmou FASTAV na prsou. Věříme, že nám tato spolupráce přinese mnoho fotbalových úspěchů v nadcházející náročné sezoně

 
Utkání

Muži A | Sobota 26.08.2017, 16:30
Dolní Benešov - FC Vsetín
 
Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
JIRKA KOŘÍNEK SE VRACÍ K SOBOTNÍBU ZÁPASU PROTI JESENÍKU

Přinášíme  komentář  od  Jirky  Kořínka, další  do  mozaiky  oblíbených hodnocení.  Na ...

 
PRVNÍ KOLO CELOREPUBLIKOVÉHO POHÁRU ŽEN : FC VSETÍN - TROUBSKO 5:0

Ženám začala po soustředění a konsolidaci celého kádru ostrá část sezony a nutno podotknout, že naše fialky opět ...

 
FC VSETÍN - FK JESENÍK 2:0

ODKAZ NA VIDEO  ZE  ZÁPASU : https://youtu.be/cqXyBFQc-wgPRVNÍ  REAKCE  Z   PORTÁLU  VALAŠSKÝ FOTBAL: Vsetín i s...

 
OLIN BARTOZEL BUDE HRÁT NA PODZIM DIVIZI V DRESU FC VSETÍN
 
VSETÍNSKÉ FIALKY MAJÍ PŘED SEBOU PRVNÍ OSTRÝ ZÁPAS
 
ZVEME MARTINA NĚMCE K NÁM DO ŠATNY PO JAKÉMKOLIV ZÁPASE
 
JAN STUCHLÍK POSÍLÍ FC VSETÍN
 
V SOBOTU 19. SRPNA SE NA TYRŠOVCE PŘEDSTAVÍ FK JESENÍK
 
TJ SOKOL ÚSTÍ (ok Přerov) - FC VSETÍN 1:1
 
JIRKA KOŘÍNEK K ZÁPASU VSETÍNA V ÚSTÍ U HRANIC
 
 
  
RSS