Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

JIRKA KOŘÍNEK K MORKOVICÍM

10.05.2017 | Petr Říha

Venku výkon na bodu mrazu
FK Morkovice – FK Vsetín z.s.
3 : 1 ( 2 : 0 )

Sestava Vsetína: Eliáš – Maček (72. Tureček), Dulík, Ondráš, Zuzaňák – Mydlář (86. min.
Dobeš), Jaroš, Matůš, Amrich, Surovec - Hořelica

Výkony vsetínského týmu jsou jako den a noc. Zatímco na domácím stadionu válcují jedno mužstvo za druhým, pravý opak se děje na hřištích soupeřů. Taky tentokrát tomu nebylo jinak a po matném výkonu přenechali Valaši všechny body v Morkovicích, kterým stačil k snadnému vítězství pouze průměrný výkon.

Úvod utkání byl oboustranně vyrovnaný a odvíjel se především ve středu pole. Přibližně od 5. minuty přebrali iniciativu domácí a byli to oni, kteří vyslali Groplem na branku Eliáše první varování. V 8. minutě založili ukázkovou akci na jeden dotek a po dokonalém vyšachování vsetínské obrany vsítil vedoucí branku Doležel. Tato situace hosty zjevně zaskočila, a ti nebyli schopni založit souvislou akci. Domácí vycítili, že vsetínské mužstvo je ve značném rozpoložení a zahrozili znovu. Ve 12. minutě zachránila gól po střele Chalupy tyč Eliášovy branky a dorážku Gropla vyrazil Eliáš reflexivně nohama. Domácí útočili zejména po stranách, neboť zjistili, že krajní obránci Vsetína na rychlá křídla nestačí. První střelu, dá-li se to tak nazvat, vyslal v 17. minutě na morkovickou branku Jaroš. O tři minuty na to se vyskytlo ve vsetínské obraně další okénko a hlavička Doležela skončila znovu na tyči. V této fázi zápasu byli domácí daleko pohyblivější a důraznější v osobních soubojích než Vsetínští. Ve 32. minutě zahrávali Morkovičtí z hranice velkého čtverce trestný kop, který Eliáš skvěle vyrazil na roh. Ve 34. minutě došlo ve snadno prostupné vsetínské obraně k dalšímu nedorozumění, hráči nechali úplně volného Gropla, jenž hlavičkou vsítil druhý gól. Místo toho, aby se Vsetínští tlačili do útoku a snažili se s výsledkem něco udělat, vracela záloha míče obraně, které nezbývalo nic jiného než je nakopávat dopředu. Hráči taktéž manévrovali na malém prostoru a chyběl jim jakýkoliv moment překvapení. Jednoduše řečeno, výkon vsetínského mužstva v první půli byl mizerný a hráči mohli být rádi, že odcházeli do šaten pouze s dvougólovým mankem.

Očekávaný nápor ze strany hostů se po změně stran nedostavil. Hráči i nadále předváděli mdlý a ospalý fotbal, utápěli se v kličkách a přesných přihrávek bylo jako šafránu. Domácí Vsetínské důsledně bránili a nedovolili jim si vytvořit jakoukoliv příležitost ke skórování. Jako příklad nemohoucnosti lze uvést 60. minutu, kdy se hosté po delší době dostali do trestného území Morkovic a místo přímé střely na svatyni domácích si dávali tři hráči přednost tak dlouho, až míč ztratili. V 67. minutě podnikli domácí po levé straně další protiútok Tesařem, jehož přesný centr našel ve velkém čtverci velmi aktivního Gropla, který hlavičkou do protipohybu bezmocného Eliáše dosáhl třetího úspěchu domácích. To už s hosty vypadalo velmi špatně. Od této chvíle byla přeci jen znát jejich vyšší aktivita a snažili se s výsledkem alespoň částečně něco udělat. Možnost ke snížení náskoku domácích se naskytla v 73. minutě, kdy zahrával rohový kop Jaroš. Před domácím gólmanem Jarkou se vytvořila nepřehledná situace, které využil v malém čtverci Zuzaňák a míč doslova dotlačil za záda Jarky. V 81. minutě měl po úniku Hořelici z levé strany velkou možnost přidat kontaktní gól Matůš, ovšem jeho střela z úrovně penalty by se snad nevešla ani do ragbyové branky.

A tak po devadesáti odehraných minutách odešlo mužstvo hostů zaslouženě poraženo, neboť v tomto duelu až snad na výkon Eliáše jako celek totálně zklamalo!!!

 
Utkání

Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
REKAPITULACE PO PODZIMNÍ ČÁSTI DIVIZNÍCH SOUTĚŽÍ

Dění v FC Vsetín je u konce podzimní části soutěže ročníku 2017/2018, a tak se nabízí malé poohlédnutí za podzimním...

 
VOLNÝ ROZHOVOR S TRENÉREM MIČEGOU. PO PODZIMU, NEJEN O FOTBALE

Je neděle 19.11.2017, týden po posledním zápase podzimní části moravskoslezské divize a sedíme s trenérem Miroslavem Mičegou,...

 
PODZIMNÍ ÚKLID NA UMĚLCE POD PECNÍKEM

V sobovu 19.11. proběhl na umělce Pod Pecníkem podzimní úklid, spojený s opravami oplocení a ruční údržbou. Protože situace ve ...

 
SETKÁNÍ TRENÉRŮ FC VSETÍN
 
ROZHOVORY PO UTKÁNÍ V BRUMOVĚ
 
DEBRY V BRUMOVĚ SKONČILO REMÍZOU
 
ZTRÁTA DOMA : FC VSETÍN - NOVÉ SADY 0:2
 
FK ŠTERNBERK - FC VSETÍN 1:3
 
JIRKA KOŘÍNEK A JEHO POHLED NA ZÁPAS V ŠTERNBERKU
 
FIALKY V POSLEDNÍM ZÁPASE PODZIMU NEČEKANĚ POVADLY
 
 
  
RSS