Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SILNĚ NEVYDAŘENÝ ZÁPAS

08.09.2021 | Jiří Kořínek

Beznaděj, bezradnost, bída, debakl. Tak lze asi ve zkratce charakterizovat sobotní vystoupení vsetínských fotbalistů, kteří velmi matným výkonem připravili svým příznivcům více než nepříjemné překvapení. Před utkáním byli pasováni do role favorita, skutečnost na trávníku však vůbec nepotvrdili. Na totálním propadáku se částečně projevila zdravotní indispozice některých hráčů ze základního kádru, a zejména velmi brzké odstoupení opory zadních řad Deklevy, který byl po vzájemném a ošklivém střetu hlavami s hostujícím útočníkem převezen do nemocnice na hloubkové vyšetření....

..... Již v prvních pěti minutách si Přerovští vytvořili nejméně tři brankové příležitosti, které ale ještě neproměnili. Zejména ta Koryčanova se jevila jako více než stoprocentní. Převaha hostů postupně gradovala a domácí gólman Eliáš svými výbornými zákroky držel svůj tým prozatím nad vodou. Na svůj nízký věk, rychlý a technicky velmi dobře vybavený soupeř neustále vyvíjel tlak na domácí obranu, a ta byla nucena několikrát zasahovat pouze za cenu faulů. Po jednom z nich zahrával ve 26. minutě těsně za šestnáctkou z levé strany trestný kop přerovský Matušík, míč se odrazil od zdi tak nešťastně, že skončil za zády bezmocného Eliáše. Po docílení branky měli hosté jasně navrch, a bylo jen otázkou času, kdy znovu zahřmí. A tak se i stalo. Ve 32. minutě nejprve skvěle třikrát zasáhl Eliáš, ovšem napočtvrté po hlavičce Kytici již kapituloval. Další závar před vsetínskou brankou nastal ve 41. minutě, kdy Eliáš nečistým způsobem fauloval ve velkém čtverci Kuču a z nařízené penalty vsítil Masný třetí gól.
Pestrá a nápaditá hra hostů pokračovala i po přestávce. Vůbec nedbali na to, že jsou již v jasném vedení a ve svém bojovném úsilí a nasazení pokračovali i nadále. Ve 49. minutě skvěle vyrazil Eliáš tvrdou ránu Kytici, avšak proti dorážce Kuči již nic nezmohl. Domácí na hrací ploše stále tápali a nenašel se nikdo, kdo by alespoň na chvilku pozvedl vsetínský prapor. Ze šedého stínu vystoupil až v 73. minutě Gerža, jež teprve vůbec první střelou mezi tyče vyrušil z klidu hostujícího gólmana Kvapila. Tentýž hráč o dvě minuty na to po krásné individuální akci nastřelil jen vyběhnuvšího Kvapila. To však bylo ze strany domácího celku vše. Naopak opět udeřilo v 83. minutě na druhé straně, když na přesnou střelu Caletky k pravé tyči nestačil Eliáš zareagovat a za jeho zády se rozvlnila síť popáté.
Domácí tým v tomto střetnutí jako celek úplně propadl. Hra se mu vůbec nedařila a zaostával o kus délky za svým sokem. Přerovští se představil jako velmi silné mužstvo, které tentokrát nemělo slabinu a jejich vysoké vítězství je zcela zasloužené.
Nezbývá nic jiného než doufat, že Vsetínští se z chyb a kruté porážky náležitě poučí a rychle na ni zapomenou. Snad se vyrovnají i s psychickým tlakem, který na ně momentálně určitě působí. Reparát mohou složit již příští neděli na půdě tradičního soupeře ze Slavičína.

 
Utkání

Neděle 8. 8. 2021 16:00

FC Vsetín . HFK  Olomouc

 

Neděle 15. 8. 2021 17:00

Šumperk - FC Vsetín

 

Sobota 21. 8. 2021 14:00

FC Vsetín - Nové Sady

 

Neděle 29. 8. 2021 16:30

Všechovice - FC Vsetín

 

Sobota 4. 9. 2021 14:00

FC Vsetín - Přerov

 

Neděle 12. 9. 2021 10:15

Slavičín - FC Vsetín

 

Sobota 18. 9. 2021 15:30

Hranice - FC Vsetín

 

Sobota 25. 9. 2021 14:00

FC Vsetín - Skaštice

 

Sobota 2. 10. 2021 15:00

Valašské Meziříčí - FC Vsetín

 

Sobota 9. 10. 2021 14:00

FC Vsetín - Holešov

 

Sobota 16. 10. 2021 14:30

Bzenec - FC Vsetín

 

Sobota 23. 10. 2021 14:00

FC Vsetín - Kozlovice

 

Neděle 31. 10. 2021 10:15

Strání - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ALEŠ VYŠKOVSKÝ st. JIŽ NENÍ BOHUŽEL MEZI NÁMI ...

Ve čtvrtek dne 14. října 2021 zarmoutila celou vsetínskou a širokou, nejen fotbalovou veřejnost smutná zpráva. Ve věku sedmdesáti jedna let...

 
RADOSTNÝ NÁVRAT Z MĚSTA VÍNA A BURČÁKU

TJ Slovan Bzenec – FC Vsetín z. s. 0 : 2 (0 : 2)S výbornou náladou se vraceli...

 
VSETÍN SI ZAJEL NA JIŽNÍ MORAVU PRO TŘI VYBOJOVANÉ BODY OPRAVDOVOU FOTBALOVOU KVALITOU

"První poločas byl z naší strany vynikající. Dali jsme dvě branky, měli další šance. Herně jsme dominovali. Bohužel se nam zranil...

 
VALDEMAR DURMON : DOPOLEDNE ZA DOROST, ODPOLEDNE PREMIEROVÝ GÓL, ZA MUŽE.
 
NA OHRADĚ SE ZAČALY HÝBAT LEDY ….
 
DEN SPORTU VE VSETÍNĚ. POZVÁNKA DĚTÍ I DO FOTBALU.
 
PONDĚLNÍ OKÉNKO DO VSETÍNSKÉ MLÁDEŽE - 11. října
 
DOMA OPĚT ÚSPĚŠNÍ
 
KDYŽ SE PODÍVAT DO TŘETÍ LIGY, TAK S MÝM VSETÍNEM, ŘÍKA V ROZHOVORU JAN STUCHLÍK
 
PO HOLEŠOVU NA ČTVRTÉM MÍSTĚ DIVIZE
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS