Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PODĚLNÍ OKÉNKO DO VSETÍNSKÉ MLÁDEŽE - 30. srpna

31.08.2021 | Martin Němec (www.valasskyfotbal.com)

U 19 bere z Prostějova bod po brankách Jančiny a Samiece.

Komentář trenéra Josefa Miklase:
"První poločas nám nevyšel podle našich představ. Soupeř byl rychlejší, důraznější a nepustil nás vůbec do hry. Můžeme jen děkovat Viktorovi, který nás 3x podržel a stav byl stále bezgólový. Jenže přišla 45. minuta a náš zbytečný faul v pokutovém území. Domácí nařízený pokutový kop proměnili.
Ve druhé půli jsme chtěli výsledek otočit, ale hned v 51. minutě jsme dostali druhou branku. Tenhle gól paradoxně nakopl naše kluky a postupně se naše hra zlepšovala. V 66. minutě jsme na pravé straně sehráli povedenou akci a Honza Jančina se nemýlil. Netrvalo ani 5 minut a Gusta dostal do náběhu krásnou průnikovou přihrávku a domácímu brankáři nedal šanci. V 78. minutě si dobře naskočil Martin Zbranek, ale hlavou mířil těsně nad. Za zmínku stojí těsně před koncem utkání závar před naší brankou, který se nám nakonec podařilo šťastně vyřešit. Pak přišla poslední akce utkání a Petr Šťuka se objevil sám před brankářem, ale těžký míč se mu nepodařilo zpracovat, a tak utkání skončilo remízou, za kterou jsme rádi.
Nemám ve zvyku někoho vychvalovat, protože fotbal je kolektivní sport, ale výkon Martina Zbranka byl vynikající."
Sestava:

De Gano, Satin, Orság, Zbranek, Žídek, Jančina, Horák (57.Švagera), Durmon, Samiec, Di Maio (88. Řezníček), Mikuš.

U 17 vyhrála v Prostějově 4:1. Branky: Řezníček 2, O. Švagera, A. Švagera.
"Domácí hráli s čistým "béčkem" roč. 2006. V soubojích však menší vzrůst nebyl vůbec patrný. Míče, které byly o srdíčku končily převážně na jejich kopačkách. Z tohoto důvodu se nám dlouho nedařilo dostat do hry. Probouzet jsme se začali, až po bystré rozehrávce Dobeho, který našel Řezňu jenž se v první šanci nemýlil. Zbytek půle se však odehrál převážně mezi "20-kama".
Druhé dějství bylo výrazně lepší. Přidali jsme na důrazu a začali mít herní převahu. Ta přinesla řadu šanci a hlavně branky. Výsledek vypadá jednoznačně, ale byl z krásného trávníku doslova vydolován," řekl trenér Roman Dobeš....

Pokračování :

U 12 narazila na hodně fotbalový Třince a prohrála 1:13. Branka: Děckuláček.
"Než jsme se stačili rozkoukat, už jsme prohrávali 3:0.
První třetina byla opravdu hodně ospalá. Nedařilo se nám skoro nic. Třinec uz hrál oproti nám dospělácký fotbal, plný přihrávek a narážeček. Do druhé třetiny jsme ale vnesli alespoň prvních 15 min velkou altivitu, především bojovnost. Tady bych dneska mohl trochu chváit. V poslední časti jsem také někteří chtěli, ale už to nešlo.
Proti top týmům severní Moravy hrajeme momentálně na co máme," řekl trenér Martin Zbranek.
Sestava: Výchopeň J, Krejčí, Trochta, Hořelka, Metelka, Gattermayer, Filgas, Varaja V, Varaja D, Surý, Lukáš, Děckuláček, Zbranek, Výchopeň M.

U 13 prohrála s Třincem 3:9. Branky: Tomáš Brambor 2, Jakub Zádrapa.
"V dnešním zápase si kluci za první dvě třetiny zaslouží pochvalu. Nejenom, že byl stav vyrovnaný 3:3, ale s předvedenou hrou jsme možná domácí i trochu přehrávali. Do této doby jsme dokonce nedokázali proměnit snad šest velkých šancí. Naše branky vsítili Kuba a Brambor. Ve třetí třetině jsme však dostali dva rychlé góly a totálně jsme se rozsypali. Domácí branku jsme již pořádně neohrozili. Je to škoda, ale zároveň i ponaučení do dalších zápasů. Musíme hrát celých 90 minut," řekl trenér Martin Nikolén.
Sestava: Ondra Lalošák - Jindra Hruška, Vojta Mikulenčák, Eliáš, Jirka Meitner, Mira Řezáč, Brambor, Kuba Zádrapa, Dominik Ludva, Adam Tkadlec, Claudio Dal Buono, Kristian Nosek, Tom Gurný.

U 15 podlehla Šumperku 1:9.
"Za mě to bylo utkání, které Vám vzalo hodně sil, ale dalo ještě víc! Zkušenost, jenž Vám nikdo nekoupí. Ke konci utkání jste už někteří pochopili co znamená zdravý důraz, podpořený nasazením a bojovností. To by mělo po dnešku už dojít všem hráčům a ...," dodal trenér Tomáš Drábek.

Také U 14 prohrála se Šumperkem 0:8.
"Mnoho kvalitních návratů "na krev" a občas i vyjetí nahoru se mě dnes mnohokrát líbilo. Rovněž věřím, že se s postupem času na nás usměje i štěstíčko a některé gólovky přetavíme v gejzír radosti. Borci hlavu vzhůru: čeká nás další práce a v neděli derby s Valmezem," burcuje trenér Radim, Dobeš.

U 10 vyhrála na úvod okresního přeboru starší přípravky.
Hošťálková/Kateřinice - Vsetín U10. 6:12
Branky: Loučka, Trnka, Hulán, Krátký 4x, Kopecký 3x, Malík 2x.

Sestava: Martinka Tomáš, Loučka Matouš, Trnka Matouš, Vyškovský Matyáš, Kopecký Tomáš, Krátký Vojta, Polčák Robin, Kopecký Radek, Šafařík Lukáš, Malík Matěj, Hulán Artem a Dvořák Vojta.
 Kometář trenéra Vojtěcha Polčáka:
"První poločas hrajeme živě a dobře, stav 7:1 hovoří za vše.
V druhém poločase zkoušíme hrát na jiných postech, což v této věkové kategorii je jen a jen dobře.
Hra se úplně mění a nám nefunguje vůbec část obrany, dostáváme rychlé 4 góly a za stavu 7 : 6 to vypadá hodně špatně. Posilujeme obranu a celková hra se opět mění, dáváme rychlé 3 góly a soupeř nedokáže do konce utkání již odpovědět. Po skončení utkání kopeme penalty a opět ukazujeme, že tohle nám jde na jedničku.
Celková pochvala za bojovnost při utkání patří všem hráčům."

 
Utkání

Neděle 8. 8. 2021 16:00

FC Vsetín . HFK  Olomouc

 

Neděle 15. 8. 2021 17:00

Šumperk - FC Vsetín

 

Sobota 21. 8. 2021 14:00

FC Vsetín - Nové Sady

 

Neděle 29. 8. 2021 16:30

Všechovice - FC Vsetín

 

Sobota 4. 9. 2021 14:00

FC Vsetín - Přerov

 

Neděle 12. 9. 2021 10:15

Slavičín - FC Vsetín

 

Sobota 18. 9. 2021 15:30

Hranice - FC Vsetín

 

Sobota 25. 9. 2021 14:00

FC Vsetín - Skaštice

 

Sobota 2. 10. 2021 15:00

Valašské Meziříčí - FC Vsetín

 

Sobota 9. 10. 2021 14:00

FC Vsetín - Holešov

 

Sobota 16. 10. 2021 14:30

Bzenec - FC Vsetín

 

Sobota 23. 10. 2021 14:00

FC Vsetín - Kozlovice

 

Neděle 31. 10. 2021 10:15

Strání - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ALEŠ VYŠKOVSKÝ st. JIŽ NENÍ BOHUŽEL MEZI NÁMI ...

Ve čtvrtek dne 14. října 2021 zarmoutila celou vsetínskou a širokou, nejen fotbalovou veřejnost smutná zpráva. Ve věku sedmdesáti jedna let...

 
RADOSTNÝ NÁVRAT Z MĚSTA VÍNA A BURČÁKU

TJ Slovan Bzenec – FC Vsetín z. s. 0 : 2 (0 : 2)S výbornou náladou se vraceli...

 
VSETÍN SI ZAJEL NA JIŽNÍ MORAVU PRO TŘI VYBOJOVANÉ BODY OPRAVDOVOU FOTBALOVOU KVALITOU

"První poločas byl z naší strany vynikající. Dali jsme dvě branky, měli další šance. Herně jsme dominovali. Bohužel se nam zranil...

 
VALDEMAR DURMON : DOPOLEDNE ZA DOROST, ODPOLEDNE PREMIEROVÝ GÓL, ZA MUŽE.
 
NA OHRADĚ SE ZAČALY HÝBAT LEDY ….
 
DEN SPORTU VE VSETÍNĚ. POZVÁNKA DĚTÍ I DO FOTBALU.
 
PONDĚLNÍ OKÉNKO DO VSETÍNSKÉ MLÁDEŽE - 11. října
 
DOMA OPĚT ÚSPĚŠNÍ
 
KDYŽ SE PODÍVAT DO TŘETÍ LIGY, TAK S MÝM VSETÍNEM, ŘÍKA V ROZHOVORU JAN STUCHLÍK
 
PO HOLEŠOVU NA ČTVRTÉM MÍSTĚ DIVIZE
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS