Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PONDĚLNÍ OKÉNKO DO VSETÍNSKÉ MLÁDEŽE - 23. srpna

23.08.2021 | Martin Němec (www.valasskyfotbal.com)

Středa 16. srpna patřila konfrontaci našich zástupců v divizi dorostu. Do Valašského Meziříčí přijel Vsetín.
V zápase U 17 padlo devět branek. Střelecký koncert Štěpána Řezníčka - 5 branek
Valašské Meziříčí - Vsetín 3:6 (0:2)

Branky: Hradil, Lejska, Džobák - Řezníček 5, Kopřiva.

"V okamžiku, kdy se spojili s roč. 2006, který prošel dlouhým a trnitým procesem dovednostního fotbalu pod taktovkou Radima, se vše rapidně otočilo. Já před utkáním doufal ve vyrovnaný boj, a když bude štístko, tak třeba i nějaký bodík, ale skutečnost byla mnohem sladší! Jistě nám pomohly dvě branky Štěpána, kdy vždy umotal dva obránce a golman si "ani nečuchl", ale ostatní tři branky, byly po nádherných akcích celého týmu! Zejména ta pátá, by se dala pouštět na videu stále dokola. Prostě, kdo to dnes viděl a jde s námi upřímně touto cestou plnou překážek, muselo ho u srdce hodně hřát," řekl trenér Vsetína U 17 Roman Dobeš.

Valašské Meziříčí U 19 - Vsetín U 19 2:0 (1:0)

Branky: Plandor, Křenek.
"Dnešní derby jsme nezvládli jak bodově, tak i herně. Domácí byli po celé utkání rychlejší, důraznější, bojovnější a šli si za svým cílem zisku tří bodů. V první půli jsme zahrozili jen třemi hlavičkami, bohužel ani jedna nesměřovala mezi tyče. Domácí na tom nebyli o nic lépe, ale v 21. minutě se po rohovém kopu dostali do vedení. Do druhé půle jsme šli s tím, že se pokusíme výsledek otočit v náš prospěch. Bohužel hra se nám vůbec nedařila, nebyli jsme schopni si dát tři přihrávky po sobě, prohrávali jsme souboje a tak přišel trest v podobě druhé branky v naší síti. Do konce utkání jsme se už nezmohli na vypracování nějaké šance a tak jsme odjeli domů bez bodů," řekl jeden z trenérů Vsetína U 19 Josef Miklas.

U 13 prohrála v Šumperku 14:1. "Domácí hráči z prvních třech střel dali tři branky. Poté se pěknou individuální akcí prosadil Čips. Další branky už padaly jen do naší sítě. Domácí hráči nám nedali ani kousek prostoru, dostat se před branku soupeře bylo nad naše síly. I když předvedená hra měla do ideálu daleko, trpělivě jdeme dál. Nevěšte hlavu kluci," poznamenal trenér Martin Nikolén.

U 17 si o víkendu zahrála s Havířovem jen 15 minut. Zápas byl předčasně ukončen za stavu 4:0 po dvou brankách Řezníčka a Ščuky. Hosté přijeli v minimálním počtu sedmi hráčů, když se jim jeden zranil v průběhu utkání, zápas byl předčasně ukončen.

U 19 si spravila chuť a Havířov vyprovodila 7:0. Branky: Samiec 3, Jančina 2, Zbranek, Satin.
"Hned od začátku utkání jsme byli lepším mužstvem a úvodní branku jsme vstřelili v 10. minutě zásluhou Michala Satyna. V dalších minutách prvního poločasu jsme si vytvořili několik šancí, ale hostujícího brankáře jsme nedokázali překonat. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, dát rychle druhou branku, abychom se uklidnili a zápas v klidu odehráli. To se nám povedlo hned v 50. minutě z pokutového kopu, kdy po faulu na Honzu Jančinu skóroval Martin Zbranek.
Od této chvíle na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. Do konce utkání se nám podařilo ještě 5x skórovat, ale taky zahodit dalších pět tutových šancí. Doufám, že toto vítězství nám psychicky pomůže do dalších mistrovských utkání,"
zhodnotil utkání jeden ze vsetínských trenérů Josef Miklas.

U 12 rozstřílela Bílovec 11:4.
Branky: Zbranek Michal 4, Děckuláček Tadeáš 2, Hořelka Filip, Surý Vít, Varaja David, Varaja Vojta, Lukáš Tomáš.
"Nebylo to ale úplně jednoduché. Prvních pár minut nás Bílovec uvěznil v našem obranném území a museli jsme se hodně bránit. Ale hned první útočná akce skončila brankou. Od tohoto okamžiku jsem měli více ze hry a vytvářeli jsme si po pěkných akcích mnoho gólových momentů. Některé skončily na tyčce, některé na břevnu a některé chytil hostující brankář, ale mnoho jsme dokázali nezjištně dopravit až do sítě.
Celkový dojem ze zápasu mám velmi dobrý. U většiny konečně důraz, bojovnost, mnoho hezkých technických momentů lahodících oku diváka.
Ale take ještě mnoho a mnoho špatně řešených situací a chybiček, máme tedy ještě hodně fotbalové práce před sebou. Ale my to doženeme na tréninkových jednotkách, kde budeme docházet v plném počtu, jen tak se můžeme posouvat a zažívat dalši podobné radostné chvíle, jako dnes,"
řekl po utkání vsetínský trenér Martin Zbranek.

U 14 měla v Přerově tři citelné absence a prohrála 10:1.

U 15 naopak vyhrála 3:2. Branky: Filgas 2, Kalabus. "K utkání mohu říci pouze to, že jsme dnes ustáli mnoho osobních soubojů na hraně, či za hranou faulu a dokázali jsme všem a hlavně sami sobě, že jsme schopni při maximálním nasazení a bez střídání odehrát 80 minut kvalitního utkání se šťastným koncem pro nás. Dnešní utkání jsme tvrdě odpracovali a vítězství jsme si zasloužili," řekl trenér Vsetína Tomáš Drábek.

U 13 prohrála s Bílovcem 2:8. "Utkání pro nás začalo velice dobře, když jsme se již ve 2.minutě dostali zásluhou Čipse do vedení. Bílovec však brzy vyrovnal a záhy přidával další branky. Velké problémy nám dělali dlouhé míče za naši obranu, kdy jsme několikrát čelili přečíslení hostujících hráčů. Další naši branku vstřelil Jirka. Bohužel víc branek se nám dát nepodařilo. Jako plus bych viděl, že jsme si konečně vytvořili šance ke vstřelení gólu, chyběla nám však přesnost v zakončení," řekl trenér Martin Nikolén.

 
Utkání

Neděle 8. 8. 2021 16:00

FC Vsetín . HFK  Olomouc

 

Neděle 15. 8. 2021 17:00

Šumperk - FC Vsetín

 

Sobota 21. 8. 2021 14:00

FC Vsetín - Nové Sady

 

Neděle 29. 8. 2021 16:30

Všechovice - FC Vsetín

 

Sobota 4. 9. 2021 14:00

FC Vsetín - Přerov

 

Neděle 12. 9. 2021 10:15

Slavičín - FC Vsetín

 

Sobota 18. 9. 2021 15:30

Hranice - FC Vsetín

 

Sobota 25. 9. 2021 14:00

FC Vsetín - Skaštice

 

Sobota 2. 10. 2021 15:00

Valašské Meziříčí - FC Vsetín

 

Sobota 9. 10. 2021 14:00

FC Vsetín - Holešov

 

Sobota 16. 10. 2021 14:30

Bzenec - FC Vsetín

 

Sobota 23. 10. 2021 14:00

FC Vsetín - Kozlovice

 

Neděle 31. 10. 2021 10:15

Strání - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ALEŠ VYŠKOVSKÝ st. JIŽ NENÍ BOHUŽEL MEZI NÁMI ...

Ve čtvrtek dne 14. října 2021 zarmoutila celou vsetínskou a širokou, nejen fotbalovou veřejnost smutná zpráva. Ve věku sedmdesáti jedna let...

 
RADOSTNÝ NÁVRAT Z MĚSTA VÍNA A BURČÁKU

TJ Slovan Bzenec – FC Vsetín z. s. 0 : 2 (0 : 2)S výbornou náladou se vraceli...

 
VSETÍN SI ZAJEL NA JIŽNÍ MORAVU PRO TŘI VYBOJOVANÉ BODY OPRAVDOVOU FOTBALOVOU KVALITOU

"První poločas byl z naší strany vynikající. Dali jsme dvě branky, měli další šance. Herně jsme dominovali. Bohužel se nam zranil...

 
VALDEMAR DURMON : DOPOLEDNE ZA DOROST, ODPOLEDNE PREMIEROVÝ GÓL, ZA MUŽE.
 
NA OHRADĚ SE ZAČALY HÝBAT LEDY ….
 
DEN SPORTU VE VSETÍNĚ. POZVÁNKA DĚTÍ I DO FOTBALU.
 
PONDĚLNÍ OKÉNKO DO VSETÍNSKÉ MLÁDEŽE - 11. října
 
DOMA OPĚT ÚSPĚŠNÍ
 
KDYŽ SE PODÍVAT DO TŘETÍ LIGY, TAK S MÝM VSETÍNEM, ŘÍKA V ROZHOVORU JAN STUCHLÍK
 
PO HOLEŠOVU NA ČTVRTÉM MÍSTĚ DIVIZE
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS