Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

POVEDENÉ PŘÍRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI ČESKÉ REPREZENTACI U18

04.06.2021 | Miroslav Mičega

"Chtěl bych poděkovat  Honzovi Suchopárkovi a Michalu Horňákovi, kteří si pro zápas vybrali náš tým. Je to ocenění práce všech v FC Vsetín od předsedy Petra Říhy až po posledního trenéra mládeže. Reprezentace do 18 let si mohla ve valašském regionu nebo vedle vybrat i soupeře z vyšší soutěže, ale vybrala si Vsetín a to hovoří za vše. I po zápase oba trenéři vyjádřili s průběhem zápasu spokojenost a říkali, že rozhodnutí sehrát s námi přípravné utkání nelitují. Z tohoto důvodu jsem velmi spokojený,"

Vsetín šel do prvního zápasu po sedmi měsících a hned do tak ostrého! 
"Nebylo po sedmi měsících jednoduché kluky připravit na zápas takticky, systémově a po fotbalové stránce. Ono to bylo prakticky nemožné, ale moji svěřenci to zvdláli. Zvlášť v prvním poločase hráli velmi dobře. Měli jsme svoje možnosti, soupeř také. Branku jsme dostali až těsně před poločasem po nedůrazném odkopu, kdy to hráč soupeře pěkně uklidil do šibenice,"
"Do druhého poločasu jsme do hry poslali sedm hráčů do 19 let, protože chceme v letní přípravě pracovat s našimi odchovanci, abychom některé posunuli do divizního týmu. Soupeř kompletně prostřídal celou sestavu, měl logicky fyzicky navrch a zápas ovládl. Třetí branka padla na můj vkus z přísně nařízené penalty, ale to není podstatné. Přeji hráčům soupeře, ať svoje talenty promění v zářné fotbalové kariéry, ať o těchto hráčích ještě uslyšíme," řekl k druhému poločasu Miroslav Mičega pro Valašský fotbal. 

"Dnes nám chybělo pět hráčů základu. Není s námi Kovařík, který bude  působil  na podzim v třetiligovém Frýdku. Pro pracovní vytížení nebyl Vladomír Mišinský, mimo hru momentálně je  Martin Mydlář, léči zranění po operaci. Chyběl Partik Gerža, na dovolené. Michal Doležal, škola. Den před utkání v tréninku otrpel otřes mozku mladý Matěj Rodek. Po poločase  musel na noční do zaměstnání Jarda Foltýn. Nejsme profíci, musíme s tímto zápasit, každý máme povinosti.  Diváme se po posilách jak na Moravě a Slezsku, tak na Slovensku. Dva až tři hráče bych v týmu uvítal," dodává Miroslav Mičega před  dalšími přípravnými zápasy.


 
Utkání

PŘÍPRAVNÁ  UTKÁNÍ PŘED SEZONOU 2021/2022

2. ČERVNA : FC VSETÍN - REPREZENTACE ČT U18 - odehráno
5. ČERVNA : SLUŠOVICE - odehráno

11.6. 2021 FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM (divize)
Utkání se odehraje v pátek na Tyršovce od 18:00

18.6.2021 FASTAV ZLÍN U19 ( dorostenecká 1.liga)
Přátelské utkání se odehraje v pátek v Liptále, od 17:00

26.6.2021 UHERSKÝ BROD (třetí liga)
Utkání se bude  hrát v Nivnici od 17:00

2.7.2021 FRANCOVA LHOTA (rozlučka s Lukášem Matůšem)
Přátelské přátelské utkání se odehraje v pátek, 2. července. Od 17:00.
Následuje krátká fotbalová dovolená.

24.7.2021 - 1.FC  SLOVÁCKO "B"
Přípravné utkání proti Slovácku se odehraje doma, na Tyršovce.
V sobotu od 17:00 

31.7.2021 -   NOVÝ JIČÍN (divize) - MOL CUP
Utkání se bude  hrát v rámci  předkola  Mol Cup. Čas : 17:00
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ZÁPAS PROTI FRENŠTÁTU JIŽ V PÁTEK !!

Jak zaznělo dříve, všechno se neustále mění a vyvijí. Na žádost borců z Frenštátu pod Radhošťem se sobotní utkání odehraje ...

 
DALŠÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ JE NA PROGRAMU V SOBOTU VE 14:00 HOD

Tento týden dostala Tyršovka další péči a udržbu. Hnojíme, kropíme. Tráva odpočívá, jak je to jen trošku možné.  K tréninkům...

 
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ PŘED SEZONOU 2021/2022

Situace se mění každým dnem na fotbalové frontě. Přinášíme proto dnes aktualizovaný soupis přípravných  utkání před...

 
ALEX URBAN ZPĚT NA VSETÍNĚ
 
REPRE U18 NA VSETÍNĚ
 
VSETÍN POTVRDIL ROLI FAVORITA, HRÁČI TOHO MĚLI PLNÉ ZUBY.
 
FOTODOKUMENTACE Z UTKÁNÍ
 
KE VSETÍNU MÁM VELKÝ VZTAH , USMÍVAL SE SUCHOPÁREK
 
AKTUALITY K ZITŘEJŠÍMU UTKÁNÍ
 
STŘEDEČNÍ PŘÁTELSKÝ ZÁPAS
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS