Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VYŠŠÍ MOC

13.04.2021 | Petr Říha

Každý sportovec již netrpělivě čeká kdy se bude moci vrátit k trénování a svému oblíbenému sportu. Minulý týden hlásili rodiče, že kluci mají jiskru v očích, natěšení na trénink, jako kdyby byly vánoce.
Po závěru minulého týdne to již vypadalo docela nadějně …. všechno je jinak ........Nekoncepční peklo, v oblasti pandemie, které předvádí naši vrcholní představitelé vedení náčelníkem z ANO, to už si ani nezaslouží žádných komentářů. Čísla mluví za vše, Česká republika má největší počet zemřelých (v přepočtu na obyvatele) na celém světě. Není za to odpovědný nikdo jiný než Mr. „Best in covid“, který kecá všem do všeho a podle toho to tak vypadá. Další a další ministry zdravotnictví tahá agent Bureš jak králíky z čapího hnízda a ti perlí :
Minulý týden se mohlo trénovat ve dvou, to bylo ještě za starého dobrého Blatného. V pátek nový ministr zdravotnictví přinesl naději , že od pondělka můžeme trénovat ve dvaceti. To se však záhy změnilo a v sobotu to bylo zrušeno, aby po neděli byla nastavena podmínka 2 lidí, deset metrů od sebe. Nejvíce však 12 lidí na sportovišti. Nový pan ministr měl údajně obavu aby na gigantickém stadionu na Strahově neproběhla spartakiáda. Tento mastičkář (dermatolog) evidentně netuší, že Strahov je jen jeden, v celé Evropě. Žádné takové stadiony ve městech, obcích, vesnicích nejsou!! Jeho obavy o pořádání masových spartakiád jsou tedy naprosto liché.

S čím přijdou příště, nebudeme moci běhal doprava, nebudeme smět kopat do míče, při fotbalovém tréninku?
A tak se stalo to, že ten nahoře už se na ty nekoncepční vládní hrůzy z díly ANO nemohl dívat a hodil nám sem dolů na zem kýbl bílé zimní kejdy. Ať je klid. Chválabohu.
Nemusíme tedy zatím řešit tréninky. Tento týden (v půlce dubna !?) se nám na Valašsko vrátila zima. Venkovní sportoviště jsou pokryta sněhem. A bohužel přibude další v následných dnech.

My uvidíme s čím přijdou naši představitelé poté, co se umoudří počasí. Není pochyb, že to zas bude nějaká pecka. Věřme však, že se stane brzo zázrak a my vyrazíme na sportoviště.

 
Utkání
SEZONA 2020 / 2021 (podzim)

1. kolo 

Šumperk - FC Vsetín 0:0 (0:0)

 

2. kolo

FC Vsetín - Všechovice 0:1 (0:0)

 

3. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín 2:3 (2:0)

 

4. kolo

FC Vsetín - FC  Slavičín    1:0 (0:0)

 

5. kolo

Skaštice – FC Vsetín  0:0

 

6. kolo

FC Vsetín - Viktoria Přerov

4:0 (2:0)

 

7. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín 

3:2  (0:1)

 

8. kolo

FC Vsetín - Bzenec  0:0

 

9. kolo

Val. Meziříčí – FC Vsetín

2:2 (0:2)


 

 10. kolo

FC Vsetín - FC Strání  0:2


 

11. kolo

Brumov – FC Vsetín

Termín dohrávky bude upřesněn

 

 

12. kolo

Hranice – FC Vsetín

Termín dohrávky bude upřesněn


13. kolo

FC  Vsetín - Nové Sady
Termín dohrávky bude upřesněn
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PROBĚHLA VELKÁ ÚDRŽBA ÚMĚLKY POD PECNÍKEM

Koncem dubna proběhla na umělce Pod Pecníkem velká údržba hrací plochy. Čištění, filtrování a dosypání více než šesti tun...

 
VŠECHNY KATEGORIE JSOU V TRÉNINKU

Od tohoto týdne jsou prakticky všechny kategorie FC Vsetín v tréninkovém procesu. Pochopitelně dodržujeme veškerá vládní nařízení,...

 
FASTAV DEVELOPMENT PODPOŘIL FC VSETÍN I V TÉTO SEZONĚ

I v současné sezoně je generálním partnerem týmu mužů firma FASTAV DEVELOPMENT. Vlastimil Fabík  podporuje naše působení v divizi i...

 
NOVÝ ČLEN VEDENÍ FC VSETÍN: ALEŠ KRÁLÍK
 
SCHŮZE DIVIZÍ V BRNĚ A PŘÍPADNÝ DEADLINE PRO START SOUTĚŽÍ
 
ZMĚNY VE VÝKONNÉM VÝBORU FC VSETÍN
 
INFORMACE K VALNÉ HROMADĚ.
 
FC VSETÍN MÁ STATUT SPORTOVNÍHO STŘEDISKA MLÁDEŽE ČESKÉ FOTBALOVÉ ASOCIACE
 
V PONDĚLÍ 12.4. MŮŽEME ZAČÍT TRÉNOVAT
 
VALNÁ HROMADA OFS VSETÍN
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS