Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MIROSLAV MIČEGA K PŘERUŠENÉ SEZONĚ

03.11.2020 | Petr Říha

Trenéra  FC Vsetín  Miroslava  Mičegu vyzpovídal po podzimní části sezony Valašský deník.

Předčasný  konec podzimu nám nakonec přišel vhod, Kozlovice byly zlomové, uznává Mičega

„Každého to pochopitelně mrzí, současnou situaci však musíme respektovat. Rozhodně se pro nás nejedná o komplikaci, konec podzimu nám paradoxně sedl. Zmínění hráči by v dalších zápasech s největší pravděpodobností nehráli,“ přiznává Mičega, kterému mimo jiné chyběli vykartovaný Lukáš Matůš, či zranění Jan Stuchlík, Martin Mydlář, Pavel Naňák, Jarda Foltýn nebo David Dulík.

Slovenský kouč v absenci soutěžních zápasů vidí další výhody. „Hráči alespoň mají volno, odpočinou si. Momentálně to nemají snadné ani vzhledem k pracovním povinnostem. Věřím, že se v lednu znovu potkáme a začneme přípravu,“ pokračuje zkušený trenér.

Fotbalisté Vsetína do letošního ročníku Divize E vstoupili ziskem jednoho bodu ze dvou zápasů. Následně se rozehráli, když mimo jiné na domácím hřišti porazili Slavičín 1:0 a rovněž Přerov, který přehráli 4:0.
„Měli jsme to výborně rozjeté. Bohužel přišel zlomový zápas v Kozlovicích (Vsetín prohrál 2:3 – pozn.red.), kde se nám vykartovali hráči, další se zranili,“ připomíná utkání, ve kterém valašský klub neudržel vedení, a ve kterém tři jeho hráči obdrželi červenou kartu.
„Posléze jsme to museli různě kompenzovat, přehazovat. Uhráli jsme dvě remízy, proti Bzenci to přitom byla hra na jednu bránu,“ mrzí Mičegu, jenž své svěřence ještě dovedl k bodovému zisku na hřišti Valašského Meziříčí.

Z celé podzimní části nejlépe vzpomíná na utkání s Přerově.
„Když jsme je porazili takhle vysoko, tak každý říkal, že se jedná o slabší tým. Je to perspektivní a mladé mužstvo, v tabulce se drží nahoře,“ vyzdvihuje kvalitu 5. týmu Divize E, který ztrácí tři body na první místo.

„Skvělý výkon jsme podali také proti Slavičínu, který je momentálně první, a Kozlovicím, kde se nám vydařil první poločas,“ těší 52letého trenéra.

Jeho svěřenci momentálně sice společně netrénují, z tempa však úplně nevypadnou.
„Telefonoval jsem s hráči a říkal, ať si ve volném čase jdou zaběhat nebo posilovat, aby se individuálně udržovali. V lednu bude dost času, abychom se dostali do formy.“

Co se týče skladby kádru, v zimním přípravě by se měla sejít podobná sestava.
„Mančaft má svoji kvalitu. Kdyby nám odešli dva tři hráči, určitě bychom někoho hledali. Máme tu nadějné dorostence, takže pokud bychom nikoho nesehnali, dáme jim šanci,“ říká Mičega, který se na případných povoláních do prvního týmu hodlá radit s trenérem dorostu.
Budoucnost v kádru zůstává nejistá u zkušeného Lukáše Matůše. „Dlouhodobě již plánuje ukončit kariéru, konec však posunuje podle zdraví, jak to jen jde. Ještě si chce zahrát za rodnou Francovu Lhotu. Uvidíme, zda sezonu dohraje. U ostatních hráčů to nevypadá, že by někdo měl skončit. U někoho to možná tak dopadne kvůli současné situaci a pracovním povinnostem,“ upozorňuje na nelehkou dobu.


 
Utkání
SEZONA 2020 / 2021 (podzim)

1. kolo 

Šumperk - FC Vsetín 0:0 (0:0)

 

2. kolo

FC Vsetín - Všechovice 0:1 (0:0)

 

3. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín 2:3 (2:0)

 

4. kolo

FC Vsetín - FC  Slavičín    1:0 (0:0)

 

5. kolo

Skaštice – FC Vsetín  0:0

 

6. kolo

FC Vsetín - Viktoria Přerov

4:0 (2:0)

 

7. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín 

3:2  (0:1)

 

8. kolo

FC Vsetín - Bzenec  0:0

 

9. kolo

Val. Meziříčí – FC Vsetín

2:2 (0:2)


 

 10. kolo

FC Vsetín - FC Strání  0:2


 

11. kolo

Brumov – FC Vsetín

Termín dohrávky bude upřesněn

 

 

12. kolo

Hranice – FC Vsetín

Termín dohrávky bude upřesněn


13. kolo

FC  Vsetín - Nové Sady
Termín dohrávky bude upřesněn
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PROBĚHLA VELKÁ ÚDRŽBA ÚMĚLKY POD PECNÍKEM

Koncem dubna proběhla na umělce Pod Pecníkem velká údržba hrací plochy. Čištění, filtrování a dosypání více než šesti tun...

 
VŠECHNY KATEGORIE JSOU V TRÉNINKU

Od tohoto týdne jsou prakticky všechny kategorie FC Vsetín v tréninkovém procesu. Pochopitelně dodržujeme veškerá vládní nařízení,...

 
FASTAV DEVELOPMENT PODPOŘIL FC VSETÍN I V TÉTO SEZONĚ

I v současné sezoně je generálním partnerem týmu mužů firma FASTAV DEVELOPMENT. Vlastimil Fabík  podporuje naše působení v divizi i...

 
NOVÝ ČLEN VEDENÍ FC VSETÍN: ALEŠ KRÁLÍK
 
SCHŮZE DIVIZÍ V BRNĚ A PŘÍPADNÝ DEADLINE PRO START SOUTĚŽÍ
 
ZMĚNY VE VÝKONNÉM VÝBORU FC VSETÍN
 
INFORMACE K VALNÉ HROMADĚ.
 
FC VSETÍN MÁ STATUT SPORTOVNÍHO STŘEDISKA MLÁDEŽE ČESKÉ FOTBALOVÉ ASOCIACE
 
VYŠŠÍ MOC
 
V PONDĚLÍ 12.4. MŮŽEME ZAČÍT TRÉNOVAT
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS