Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MIROSLAV MIČEGA K PŘERUŠENÉ SEZONĚ

03.11.2020 | Petr Říha

Trenéra  FC Vsetín  Miroslava  Mičegu vyzpovídal po podzimní části sezony Valašský deník.

Předčasný  konec podzimu nám nakonec přišel vhod, Kozlovice byly zlomové, uznává Mičega

„Každého to pochopitelně mrzí, současnou situaci však musíme respektovat. Rozhodně se pro nás nejedná o komplikaci, konec podzimu nám paradoxně sedl. Zmínění hráči by v dalších zápasech s největší pravděpodobností nehráli,“ přiznává Mičega, kterému mimo jiné chyběli vykartovaný Lukáš Matůš, či zranění Jan Stuchlík, Martin Mydlář, Pavel Naňák, Jarda Foltýn nebo David Dulík.

Slovenský kouč v absenci soutěžních zápasů vidí další výhody. „Hráči alespoň mají volno, odpočinou si. Momentálně to nemají snadné ani vzhledem k pracovním povinnostem. Věřím, že se v lednu znovu potkáme a začneme přípravu,“ pokračuje zkušený trenér.

Fotbalisté Vsetína do letošního ročníku Divize E vstoupili ziskem jednoho bodu ze dvou zápasů. Následně se rozehráli, když mimo jiné na domácím hřišti porazili Slavičín 1:0 a rovněž Přerov, který přehráli 4:0.
„Měli jsme to výborně rozjeté. Bohužel přišel zlomový zápas v Kozlovicích (Vsetín prohrál 2:3 – pozn.red.), kde se nám vykartovali hráči, další se zranili,“ připomíná utkání, ve kterém valašský klub neudržel vedení, a ve kterém tři jeho hráči obdrželi červenou kartu.
„Posléze jsme to museli různě kompenzovat, přehazovat. Uhráli jsme dvě remízy, proti Bzenci to přitom byla hra na jednu bránu,“ mrzí Mičegu, jenž své svěřence ještě dovedl k bodovému zisku na hřišti Valašského Meziříčí.

Z celé podzimní části nejlépe vzpomíná na utkání s Přerově.
„Když jsme je porazili takhle vysoko, tak každý říkal, že se jedná o slabší tým. Je to perspektivní a mladé mužstvo, v tabulce se drží nahoře,“ vyzdvihuje kvalitu 5. týmu Divize E, který ztrácí tři body na první místo.

„Skvělý výkon jsme podali také proti Slavičínu, který je momentálně první, a Kozlovicím, kde se nám vydařil první poločas,“ těší 52letého trenéra.

Jeho svěřenci momentálně sice společně netrénují, z tempa však úplně nevypadnou.
„Telefonoval jsem s hráči a říkal, ať si ve volném čase jdou zaběhat nebo posilovat, aby se individuálně udržovali. V lednu bude dost času, abychom se dostali do formy.“

Co se týče skladby kádru, v zimním přípravě by se měla sejít podobná sestava.
„Mančaft má svoji kvalitu. Kdyby nám odešli dva tři hráči, určitě bychom někoho hledali. Máme tu nadějné dorostence, takže pokud bychom nikoho nesehnali, dáme jim šanci,“ říká Mičega, který se na případných povoláních do prvního týmu hodlá radit s trenérem dorostu.
Budoucnost v kádru zůstává nejistá u zkušeného Lukáše Matůše. „Dlouhodobě již plánuje ukončit kariéru, konec však posunuje podle zdraví, jak to jen jde. Ještě si chce zahrát za rodnou Francovu Lhotu. Uvidíme, zda sezonu dohraje. U ostatních hráčů to nevypadá, že by někdo měl skončit. U někoho to možná tak dopadne kvůli současné situaci a pracovním povinnostem,“ upozorňuje na nelehkou dobu.


 
Utkání
SEZONA 2020 / 2021 (podzim)

1. kolo 

Šumperk - FC Vsetín 0:0 (0:0)

 

2. kolo

FC Vsetín - Všechovice 0:1 (0:0)

 

3. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín 2:3 (2:0)

 

4. kolo

FC Vsetín - FC  Slavičín    1:0 (0:0)

 

5. kolo

Skaštice – FC Vsetín  0:0

 

6. kolo

FC Vsetín - Viktoria Přerov

4:0 (2:0)

 

7. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín 

3:2  (0:1)

 

8. kolo

FC Vsetín - Bzenec  0:0

 

9. kolo

Val. Meziříčí – FC Vsetín

2:2 (0:2)


 

 10. kolo

FC Vsetín - FC Strání  0:2


 

11. kolo

Brumov – FC Vsetín

Termín dohrávky bude upřesněn

 

 

12. kolo

Hranice – FC Vsetín

Termín dohrávky bude upřesněn


13. kolo

FC  Vsetín - Nové Sady
Termín dohrávky bude upřesněn
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ODEŠEL DALŠÍ VSETÍNSKÝ FOTBALOVÝ MATADOR ...

... sředa dne 17.02. 2021 se stala dalším smutným dnem pro širokou, nejen vsetínskou fotbalovou veřejnost. Ve věku sedmdesáti sedmi let...

 
UMĚLKA POD PECNÍKEM V ZIMNÍM SPÁNKU

Vzhledem k situaci, kdy možnost trénování a používání šaten je v dalekém nedohlednu, jsme se rozhodli zatím ani neodklízet  sníh z...

 
PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY V OHROŽENÍ

Dnešní první přípravný zápas na hřišti třetiligového Uherského Brodu se neuskuteční. Nesmíme používat šatny, sportovat se může...

 
SPORTOVNÍ TVRDÝ LOCKDOWN TRVÁ
 
ZAČÁTEK DIVIZÍ: DRUHÝ VÍKEND V BŘEZNU
 
FASTAV DEVELOPMENT PODPOŘIL FC VSETÍN I V TÉTO SEZONĚ
 
TRÉNINKY MLÁDEŽE POD PECNÍKEM
 
PROBĚHLA PODZIMNÍ ÚDRŽBA PECNÍKU
 
ROZHOVOR S HONZOU ŠULÁKEM
 
ROHOVOR S KUBOU ELIÁŠEM
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS