Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

KOZLOVICE

21.09.2020 | Jiří Kořínek

Nebylo jim přáno bodovat !!!
FK Kozlovice – FC Vsetín z.s.
3 : 2 (0 : 1)

Ještě se v našich fotbalových referátech nestalo, abychom zahajovali zpravodajství následujícím způsobem. Bohužel, ale tentokrát jsme tak povinni učinit. Tři zranění, pokutový kop a tři červené karty na straně hostů!! To je bilance nedělního utkání vsetínského mužstva v Kozlovicích, které bylo nejméně po tři čtvrtiny hracího času daleko lepším celkem. Jenže tentokrát stál proti nim soupeř, který měl od úvodních minut na své straně v zádech dvanáctého hráče, jímž byl hlavní rozhodčí Michal Šimeček. Ten utkání naprosto nezvládl a svými častými a chybnými verdikty jednoznačně zneuctil smysl pro objektivnost!!

Mužstvo hostů do utkání vstoupilo velmi aktivně. Již v 1. minutě zahrávalo rohový kop, ze kterého se ale žádná branková možnost nenaskytla. Ta ale přišla v 6. minutě, kdy postupoval téměř z poloviny hřiště zcela osamocen na domácí branku Surovec, jenže otálel tak dlouho se střelou, až mu dobíhající zadáci míč odebrali. V 10. minutě postihla hosty první nepříjemnost, kdy se v souboji o míč nešťastně zranil jeden z klíčových hráčů týmu Naňák. Nedobrovolně tak opustil hrací plochu a trenér Mičega musel v sestavě začít improvizovat. Domácí si vytvořili vůbec první možnost až ve 22. minutě, v níž po zahrávaném rohovém kopu se míče zmocnil na hranici malého čtverce Galetka, ten mu však odskočil a skončil v zámezí. Hosté v těchto fázích hry předváděli velmi pohlednou, rychlou, kombinační hru a domácí tým často přiváděli do velkých nesnází. Ve 26. minutě zahrával vsetínský Maček rohový kop, po němž Mišinský na dvakrát domácího brankáře Zbořila nepřekonal. O dvě minuty na to už ale bylo ve vsetínském táboře hodně veselo. Exekutorem rohového kopu byl tentokrát Stuchlík, jenž našel na pravé straně šestnáctky Mačka, a ten nádhernou, málo vídanou střelou, vymetl pravou šibenici Zbořilovy svatyně....

.... Po úvodní brance hosté i nadále excelovali a domácím prakticky nic nedovolili. Hru Vsetína dirigoval ze středu pole střídající Foltýn, ale i oba krajní záložníci byli velmi aktivní a neustále zásobovali vysunuté útočníky přesnými přihrávkami. Domácí obrana byla pod stálým tlakem, zatímco ta vsetínská téměř bez práce. A tak kozlovičtí hráči a jejich příznivci si vydatně oddechli, když po sedmačtyřiceti minutách hlavní arbitr první dějství ukončil. Výkon vsetínského týmu před obrátkou byl naprosto bezchybný.
Do druhé půle nastoupili aktivněji „Kozli“. Ihned po rozehrávce zacílil Kašík, ale rána po zemi Eliáše nepřekvapila. Z následného protiútoku a po krásném centru Surovce z levé strany hlavičkoval jen těsně vedle Mišinský. A ve 49. minutě nastala chvíle, na kterou všichni domácí čekali. Po závaru ve velkém čtverci Valachů nařídil hlavní arbitr za údajnou ruku Dulíka více než diskutabilní pokutový kop, který Strašák s přehledem proměnil. Po této situaci se hra značně přitvrdila a na obou stranách se začalo pořádně jiskřit se silnými emocemi. V 60. minutě po skrumáži v šestnáctce hostů se nejlépe orientoval Galetka a hlavičkou, která tak tak po odrazu od levé tyče doplachtila za brankovou čáru, poslal své mužstvo do vedení. Jenže Vsetínské tato nastalá situace nikterak nedeprimovala. V 67. minutě, krátce po vstupu na hrací plochu nasadil v šestnáctce k tvrdé ráně po zemi čiperný Gerža a stav srovnal. V těchto chvílích byli opět hosté iniciativnější. Jejich aktivitu však výrazně přibrzdil v 74. minutě opět hlavní rozhodčí, který po druhé žluté kartě za úplně běžný faul vyloučil Dulíka. Další, velmi sporný moment v průběhu zápasu přinesla 77. minuta, kdy zahrál ve vlastním trestném území zcela evidentně rukou domácí Král, ovšem tento moment nechal hlavního rozhodčího naprosto klidným. A když se po nešetrném zákroku jednoho z domácích hráčů zranil do té doby výborně hrající Mydlář, obrana Vsetína se prakticky úplně rozpadla. Ale i v deseti hosté statečně bojovali a žádný nápor domácích nepřipustili. Do konce zápasu zbývaly poslední dvě minuty, když po rozehraném rohovém kopu domácích a snad jediném zaváhaní vsetínské obrany, vstřelil nikým neatakován hlavou z hranice „malého vápna“ rozhodující gól Řehák.
Vsetínský tým tak v letošní sezóně okusil vůbec poprvé na soupeřově půdě hořkost porážky. Za předvedený výkon a snad až na závěrečné minuty, které bohužel někteří jedinci psychicky nezvládli, se rozhodně stydět nemusí.

Sestava Vsetína: Eliáš – Maček, Dulík, Šulák, Naňák, (10. min. Foltýn) – Mydlář (72. min
. Matůš), Vítek, Surovec – Stuchlík (63. min. Gerža), Mišinský

 
Utkání
SEZONA 2020 / 2021 (podzim)

1. kolo 

Šumperk - FC Vsetín 0:0 (0:0)

 

2. kolo

FC Vsetín - Všechovice 0:1 (0:0)

 

3. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín 2:3 (2:0)

 

4. kolo

FC Vsetín - FC  Slavičín    1:0 (0:0)

 

5. kolo

Skaštice – FC Vsetín  0:0

 

6. kolo

FC Vsetín - Viktoria Přerov

4:0 (2:0)

 

7. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín 

3:2  (0:1)

 

8. kolo

FC Vsetín - Bzenec  0:0

 

9. kolo

Val. Meziříčí – FC Vsetín

2:2 (0:2)


 

 10. kolo

Sobota 10. 10. 2020 14:00

FC Vsetín - Strání


 

11. kolo

Neděle 18. 10. 2020 10:15

Brumov – FC Vsetín

 

 

12. kolo

Sobota 24. 10. 2020 14:30

Hranice – FC Vsetín

 


13. kolo

Sobota 31. 10. 2020 14:00

FC  Vsetín - Nové Sady
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
TORZO BOJOVALO STATEČNĚ, LEČ MARNĚ

FC Vsetín z.s. – FK Strání 0 : 2 ( 0 :...

 
FC VSETÍN - FC STRÁNÍ 2:0

Bylo těžké pro nás odehrát toto utkání. Chybělo nám sedm velmi kvalitních fotbalistů. Přesto jsme si řekli, že zápas nebudeme...

 
POSLEDNÍ UTKÁNÍ PŘED LOCKDOWNEM

V sobotu 10.10.2020 jsme odehráli poslední utkání doma, na Tyršovce, proti FC Strání. Utkání už jsme brali víceméně jako přípravné,...

 
SOBOTNÍ (DOČASNÁ?) ROZLUČKA
 
VALAŠSKÉ DERBY BEZ VÍTĚZE
 
TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍCÍ - FC VSETÍN 2:2
 
Z BLÁTA TŘI BODY NEVYDOLOVALI
 
FC VSETÍN - TJ SOKOL BZENEC 0:0
 
V PONDĚLÍ NA FOTBAL !!
 
STAROSTA VSETÍNA, PAN JIŘÍ RŮŽIČKA : "NA SPORTU ŠETŘIT NECHCEME"
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS