Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

S BODEM ZŘEJMĚ SPOKOJENI OBA

07.09.2020 | Jiří Kořínek

SK Skaštice – FC Vsetín z.s.
0 : 0


Další zatěžkávací zkouška čekala vsetínské fotbalisty v sobotu na hřišti velmi nebezpečného soupeře. Po zakolísání v prvním kole získal v dalších třech plný bodový zisk, z nichž poslední vítězství na půdě Brumova bylo dokonce rekordní. Vsetínští se svého protivníka vůbec nezalekli a po velmi dobrém výkonu ve všech řadách, včetně brankáře Eliáše, získali zaslouženě bod, i když neměli vůbec daleko ke třem.

Do utkání vstoupili mnohem razantněji domácí. V prvních deseti minutách si vytvořili místy silný tlak, během něhož měli tři velké příležitosti. Nejprve ve 4. minutě pronikl středem hřiště kapitán domácích Konečník, jehož možnost odvrátil gólman Eliáš na roh. Po jeho rozehrání mířil těsně vedle střelou bez přípravy Frýdl. K dalšímu zakončení se dostal v 8. minutě Zavadil, kterému chybělo k dosažení úspěchu jen pár centimetrů. Poté ještě Skaštičtí chvíli „operovali“ před pokutovým územím Valachů, jenže vsetínská defenzíva tlaku odolala. Postupem času ale hosté srovnali zcela krok a byli to právě oni, kteří nebezpečně zatápěli domácí obraně. Rozehrála se především záložní formace, která začala stejno řadu domácích přehrávat. Ve 12. minutě rekonvalescent Stuchlík unikl po levé straně, přesnou přihrávkou vybídl ke skórování Mišinského, jenže ten nastřelil pouze domácího gólmana Vrbu. O dvě minuty na to postupoval nebojácně z místa levého obránce do šestnáctky Naňák, ukázkově předložil míč Mišinskému, a ten ve vyložené pozici z deseti metrů trefil pouze břevno domácí svatyně. V 18. minutě přečíslili Vsetínští obranu Skaštic, v poslední chvíli zachraňoval vzniklou situaci před šestnáctkou brankář Vrba, míč však odvrátil pouze ke středovému kruhu ke kopačkám Mydláře, který dalekonosnou střelou málem zavěsil. V těchto chvílích Vsetínští svého soka jasně přehrávali a vytvářeli si další možnosti. Více než stoprocentní tutovka se naskytla ve 28. minutě Stuchlíkovi, po milimetrové přihrávce Mišinského. Útočník Vsetína postupoval z levé strany zcela osamocen na brankáře Vrbu, kterého sice vtipně obhodil, ale mezi tři tyče se netrefil....

.... Hosté nadále diktovali tempo hry a byli daleko aktivnější než domácí. Ve 31. minutě upoutal na sebe pozornost Surovec, jehož střela z voleje ze vzdálenosti pětadvaceti metrů skončila jen těsně nad. Čtyři minuty na to domácím hráčům a divákům pořádně zatrnulo, neboť uvnitř velkého čtverce byl nevybíravým způsobem Batíka zastaven Stuchlík, ale zákrok domácího obránce nechal hlavního rozhodčího Siveru v naprostém klidu. Ke konci první půle ještě zahrozili domácí, ale gólman Eliáš se nenechal jedůvkou Sovy překvapit.

Úvod druhého dějství patřil Vsetínským. Ve 48. minutě se svého strážce lehce zbavil Stuchlík, na jehož následný centr naběhl Mydlář, ale vsetínský hráč na dobře směrovaný míč nedosáhl. Hosté i nadále byli velmi aktivní a domácí tým pouštěli pouze do sporadických, ale za to velmi nebezpečných útoků. Jeden z nich zakončil prudkou ránou v 53. minutě Motal a Eliáš se měl co otáčet, aby míč neskončil za jeho zády. Běžela 58. minuta hry, kdy po přesném centru Mačka hlavičkoval Mišinský a jen díky skvělému zákroku brankáře Vrby na brankové čáře se vývoj střetnutí neměnil. V 60. minutě pro změnu zahrozil domácí Hubr, po jehož projektilu se naopak znovu vyznamenal vsetínský brankář. Od tohoto okamžiku začínali mít navrch Skaštice, které zakládaly své výpady především po levé straně. Po jednom z nich se ocitl ve výhodné pozici Motal, ale ten otálel se zakončením tak dlouho, až o míč přišel. V 70. minutě napřáhl ze dvaceti metrů jeho spoluhráč Bubla, ale mířil vysoko nad. Hosté kontrovali v 75. minutě Mačkem, jenž z pravé strany střelou k tyči pořádně vystrašil domácího gólmana. O výsledku celého střetnutí mohl rozhodnout v 79. minutě skaštický Oračko, který se ale nabízené příležitosti zřejmě zalekl a nechal se předskočit vsetínským obráncem Dulíkem, jenž míč zahrál do bezpečí. V hektickém závěru, kdy vítězství chtěly na svou stranu překlopit oba týmy, se domácí početné publikum žádné branky nedočkalo, a tak po devadesáti minutách hry se body spravedlivě dělily.

Obě strany dokázaly, že fotbal může být velmi zajímavý i bez branek. Předvedly pohlednou, rychlou, nápaditou a kombinační hru, kterou po zápase ocenili dlouhotrvajícím potleskem fanoušci obou táborů.

Sestava Vsetína: Eliáš – Maček, Šulák, Dulík, Naňák – Mydlář, Vítek, Surovec – Kovařík, Mišinský
(85. min. Leskovjan), Stuchlík (69. min. Zuzaňák)

 
Utkání
SEZONA 2020 / 2021 (podzim)

1. kolo 

Šumperk - FC Vsetín 0:0 (0:0)

 

2. kolo

FC Vsetín - Všechovice 0:1 (0:0)

 

3. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín 2:3 (2:0)

 

4. kolo

FC Vsetín - FC  Slavičín    1:0 (0:0)

 

5. kolo

Skaštice – FC Vsetín  0:0


 

6. kolo

FC Vsetín - Viktoria Přerov

4:0 (2:0)

 

7. kolo

Neděle 20. 9. 2020 15:30

FK ozlovice - FC Vsetín  3:2  (0:1)

 

8. kolo

Sobota 26. 9. 2020 14:00

FC Vsetín - Bzenec

 

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 15:00

Valašské Meziříčí – FC Vsetín

 

 

10. kolo

Sobota 10. 10. 2020 14:00

FC Vsetín - Strání

tráva Tyršova 2020003A2E1002

 

11. kolo

Neděle 18. 10. 2020 10:15

Brumov – FC Vsetín

 

 

12. kolo

Sobota 24. 10. 2020 14:30

Hranice – FC Vsetín

 

13. kolo

Sobota 31. 10. 2020 14:00

FC  Vsetín - Nové Sady
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PONDĚLÍ NA FOTBAL !!

V PONDĚLÍ 28. ZÁŘÍ DOHRÁVÁME  PŘELOŽENÝ  ZÁPAS  PROTI  TJ SLOVAN BZENEC.ZÁPAS  ZAČÍNÁ  KLASICKY VE 14:00

 
STAROSTA VSETÍNA, PAN JIŘÍ RŮŽIČKA : "NA SPORTU ŠETŘIT NECHCEME"

Dnes se na sociálních  sítích objevilo krásně povzbudivé video se starostou Vsetína, panem Jiřím Ružičkou, kde hrdě oznamuje...

 
UTKÁNÍ PROTI BZENCI ODLOŽENO NA PONDĚLÍ 28.9.2020

DNEŠNÍ  UTKÁNÍ  PROTI  BZENCI SE NEODEHRAJE Poté, co nám fotbal komplikují covidová omezení a nařízení, tak  nám...

 
JAK V SOBOTU PŘI ZÁPASE?
 
COVIDOVÁ DOPORUČENÍ A NAŘÍZENÍ PRO SOBOTU :
 
SOBOTU HOSTÍME JIHOMORAVSKÝ TJ SLOVAN BZENEC
 
ROBIN HRUŠKA ZPĚT NA VSETÍNĚ
 
ÚČET ZA KOZLOVICE
 
ŠPANĚLSKO 2014 … ŠPANĚLSKO 2016 …. ŠPANĚLSKO 202?
 
KOZLOVICE
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS