Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

11. KVĚTEN - FOTBAL POVSTÁVÁ Z POPELA

01.05.2020 | Petr Říha

Je to tady. Víme termín, kdy fotbal povstane z popela jak bájný Fénix, ožije a roztáhne  opět svá křídla.

Pondělí 11. května je den , kdy se uvolní vládní ostnaté otěže a budeme moci opět konečně trénovat naplno. Uvidíme ještě s jakými  omezeními a nařízeními (šatny, sprchy, dezinfence). Ale už by to nemělo být s žádným omezením počtu trénujícíh osob na hřišti ani s omezujícím dodržováním vzdáleností při pohybu na hřišti venku.

Všichni trenéři už se těší na vsé svěřence. Kolega Radim Dobeš už pilně ladí tréninkové plochy a časy tréninků všech týmů  FC Vsetín. Uvidíme ještě kdy a jak se uvolní hranice (pendleři)  se Slovenkem ale podle  posledních informací  je trenér Mičega s pracemi na hloubení  tajného tunelu z Trenčína přibližně 100 metrů pod  pod Bylnicí.

Nicméně s trenéry Mičenou a Zbrankem pracujeme  na přípravě A-týmu na nadcházející sezonu. Jsou již  domluveny přípravné  zápasy s  Uherským Brodem, Valašským Meziříčím, Hranicemi, Luhačovicemi a pilují se další.  Chtěli bychom  odehrát  většinu přípravných zápas doma, protože zimní přípavu  jsme nejen  kvůli zimnímu turnaji  Pod Pecníkem odehráli  celou venku. Poslední domácí  utkání  jsme  odehráli na Tyršovce někdy v říjnu 2019.  Těšíme proto na domácí prostředí.  

Finišují také práce na inrernetovém připojení a kamerovém systému. Od nové sezony bude  povinností vysílat divizi  on-line  přes TV Com. Takže se momentálně  Marián Zbrenek  s firmou Internext  Vsetín dokončují práce na kvalitním signálu a připojení.  Vyzkoušíme přenos  již některého z  přípravných utkání.  

Další informace budou brzo následovat ....

 
Utkání
LETNÍ  covidová  PŘÍPRAVA 2020:


SOBOTA  6.ČERVNA
FC VSETÍN - UHERSKÝ BROD
16:00 - Liptál


SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Vršava


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN -  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  3. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - TyršovkaPŘÍPRAVNÁ  UTKÁNÍ PŘED SEZONOU

1.utkání:
Soupeře a termín upřesníme

2.utkání
Soupeře a termín upřesníme

1. mistrovské utkání:
SOBOTA 8.SRPNA
nebo
NEDĚLE 9.SRPNAPartneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
FC VSETÍN - FC BRUMOV 2:0

Poslední přípravné utkání  jsme odehráli proti soupeři z naší divizní skupiny.  FC Brumov přijel is Radimem Bublákem, který...

 
UTKÁNÍ NA TV-COM

Od nové sezony je (bohužel) povinost vysílat utkání divizí on-line přes TV Com. Takže budou moci  diváci sledovat zápasy z domácího...

 
POSLEDNÍ PŘÍPRAVNÝ ZAPAS

Na sobotu 1. srpna jsme domluvili poslední přípravny zápas před nadcházející sezonou. Od 14:00 odehrajeme přípravné přátelské derby...

 
KARLOVICE NEPŘIJEDOU
 
FC VSETÍN - TJ SPARTAK KVAŠOV 2:0
 
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ PŘED SEZONOU
 
FC VSETÍN DAROVAL DĚTSKÉMU ODDĚLENÍ NEMOCNICE 30 000,- KČ
 
PŘÍPRAVNÉ DERBY BEZ VÍTĚZE.
 
DALŠÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS ...
 
FOTODOKUMENTACE ZE ZLÍNA
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS