Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

OMEZENÍ SPORTU TRVÁ

03.04.2020 | Petr Říha

Máme za sebou apríl. Doba covidová trvá. Stav nouze trvá. Sportoviště uzavřená. Žádná změna.

Podle epidemiologů bude krize kulminovat na konci dubna. Nicméně Česká republika si vede v těžkých dobách, v porovnání s okolními státy, na výbornou. Jsme dobří. Zatím. Musíme vydržet všichni ještě nějakou dobu a věřit, že se v  rámci možností začnou věci navracet pozvolna  k normálu. Určitě to však nebude v řádech dnů, spíše týdnů.

Využili jsme tuto dobu, kdy jsou sportoviště  opuštěná  a na  polovinu  dubna jsme objednali údržbu umělého povrchu Pod Pecníkem. Plus  drobnější  opravy  opotřebovaných částí sportoviště. 

Jsme rádi, že i Vsetínská sportovní  od podnělí  6.dubna začíná s jarní revitalizací  travnaté plochy na Tyršovce. V měsíci dubnu dostale hřiště zaslouženou  pozornost a bude připraveno na období, až budou moci malí i velcí fotbalisté opět vyběhnout na zelený pažit.
Drobných úprav a oprav, na které je v běžném provozu málo času, doznávají i prostory šaten. Děkujeme pracovníkům Vsetínské sportovní  za  jarní uklidy, vše je vydezinfkováno a krásně  voní, možná škoda pustit zpět špinavé týpky v zablácených kopačkách !? :-)

Musíme ještě všichni vydržet. Sport se dostal nyní  logicky na vedlejší kolej a zatím tam zůstává. Nicméně, pracujeme a připravujeme vše i v tomto nelehkém období.

Turnaj mladších žáků O pohár hejtmana Zlínského kraje je také posunut. Zatím na neurčito.  Pod Pecníkem byly naplánovány na jaro 2020 akce jako Čokoládová tretra či  biatlonový turnaj. Vše je  posunuto  na období po prázdninách, podle vývoje koronaviru.

FC Vsetín přeje mnoho zdraví všem. Buďte opatrní a ohleduplní. Držte se.    

 
Utkání
LETNÍ  covidová  PŘÍPRAVA 2020:


SOBOTA  6.ČERVNA
FC VSETÍN - UHERSKÝ BROD
16:00 - Liptál


SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Vršava


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN -  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  3. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - TyršovkaPŘÍPRAVNÁ  UTKÁNÍ PŘED SEZONOU

1.utkání:
Soupeře a termín upřesníme

2.utkání
Soupeře a termín upřesníme

1. mistrovské utkání:
SOBOTA 8.SRPNA
nebo
NEDĚLE 9.SRPNAPartneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
FC VSETÍN - FC BRUMOV 2:0

Poslední přípravné utkání  jsme odehráli proti soupeři z naší divizní skupiny.  FC Brumov přijel is Radimem Bublákem, který...

 
UTKÁNÍ NA TV-COM

Od nové sezony je (bohužel) povinost vysílat utkání divizí on-line přes TV Com. Takže budou moci  diváci sledovat zápasy z domácího...

 
POSLEDNÍ PŘÍPRAVNÝ ZAPAS

Na sobotu 1. srpna jsme domluvili poslední přípravny zápas před nadcházející sezonou. Od 14:00 odehrajeme přípravné přátelské derby...

 
KARLOVICE NEPŘIJEDOU
 
FC VSETÍN - TJ SPARTAK KVAŠOV 2:0
 
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ PŘED SEZONOU
 
FC VSETÍN DAROVAL DĚTSKÉMU ODDĚLENÍ NEMOCNICE 30 000,- KČ
 
PŘÍPRAVNÉ DERBY BEZ VÍTĚZE.
 
DALŠÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS ...
 
FOTODOKUMENTACE ZE ZLÍNA
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS