Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 4:1

08.02.2020 | Petr Říha

Klasický přípravny  zápas. Třeti slovenská  liga. Minulý  víkend  hostilo  Nové Mesto nad Váhom třetiligové Otrokovice. A domácí vyhráli 4:2.
Vsetín začal  první poločas svižně a běhavě. Napadali jsme soupeře již na jeho půlce, dali jsme první branku a vytvořili jsme si i další vyložené šance. Ke konci poločasu přišlo vyrovnání po hlavičce  z rohu.
Sestava  domácich  zůstala do druhé půlky stejná. Vsetín  poslal do hry 5 nových hráčů a navíc přeskupil rozestavení. V rámci testování v přípravě. Soupeř příšel k jednomu gólu zcela zdarma (dali jsme si ho sami). Poté jsme domácím darovali zbytečně penaltu a v závěru, kdy už se dohrávalo přidal soupeř jednu branku. Výsledek  neodpovídá  průběhu zápasu na hřišti. Ale v rámci přípravy, kdy dostávají všichni prostor na hřišti a zkouší se další rozestavení, zápas  splnil účel.
Počasí  krásné na Slovensku, sluníčko. Už by ta zima mohla takto vydržet, kvůli  nám (fotbalistům). Na horách ať ještě napadne :-) 

"Tento přípravný zápas byl zvláštní. Domácí tým byl fotbalovější, ale do 80. minuty si nevytvořil vyloženou brankovou příležitost. My jsme více bojovali a běhali. Ujali jsme se vedení v zápase. Dostali jsme první branku ze standardní situace, ale pak šel Marián Kovařík dvakrát a v druhé půli i René Zuzaňák jednou sám na branku. Neproměnili jsme to a posledních deset minut jsme dostali i s penaltou a vlastní brankou, tři góly. Měli jsme utkání vyhrát  3:1 ale nakonec jsme o tři branky padli a to mne mrzí. Soupeř odehrál celé utkání bez střídání. My jsme do druhého poločasu poslali pět nových hráčů. I to mělo vliv na hru," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro  Valašskýfotbal.cz

Další přípravné utkání sehraje FC  Vsetín v sobotu 22. února od 14 hodin na  hlavní  UT v Trenčíně, s Trenčianskými Stankovci.   


 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od 10:15)  

SO 14.března :
Luhačovice

PŘÍPRAVNÉ  UTKÁNÍ  V LUHAČOVICÍCH  ZRUŠENO
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
LETOŠNÍ SEZONA SKONČILA

Jak se dalo (bohužel) očekávat, letošní sezona byla ukončena.  Nikdo nepostupuje. Nikdo nesestupuje. Celá sezona se bude  opakovat....

 
RADEK VÍTEK V MANCHESTER UNITED !!

V dnešní nelehké době, kdy máme sport přibržděný, však fotbalový život přináší i příjemné příběhy : Dnešní tisk...

 
OMEZENÍ SPORTU TRVÁ

Máme za sebou apríl. Doba covidová trvá. Stav nouze trvá. Sportoviště uzavřená. Žádná změna. Podle epidemiologů bude krize kulminovat...

 
HISTORICKÉ KRONIKY ONLINE
 
FASTAV CUP 2020
 
ÚTERÝ 17.3.2020 - FOTBALOVÝ DEN "D"
 
TYRŠOVKA - SPORTOVIŠTĚ VSETÍNSKÉ SPORTOVNÍ - UZAVŘENA
 
... ZDÁ SE, ŽE JE VYMALOVÁNO.
 
DO KONCE MĚSÍCE BŘEZNA VYHLAŠUJEME FOTBALOVOU KARANTÉNU
 
ROZHODNUTÍ ŘÍDÍCÍ KOMISE PRO MORAVU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS