Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 4:1

08.02.2020 | Petr Říha

Klasický přípravny  zápas. Třeti slovenská  liga. Minulý  víkend  hostilo  Nové Mesto nad Váhom třetiligové Otrokovice. A domácí vyhráli 4:2.
Vsetín začal  první poločas svižně a běhavě. Napadali jsme soupeře již na jeho půlce, dali jsme první branku a vytvořili jsme si i další vyložené šance. Ke konci poločasu přišlo vyrovnání po hlavičce  z rohu.
Sestava  domácich  zůstala do druhé půlky stejná. Vsetín  poslal do hry 5 nových hráčů a navíc přeskupil rozestavení. V rámci testování v přípravě. Soupeř příšel k jednomu gólu zcela zdarma (dali jsme si ho sami). Poté jsme domácím darovali zbytečně penaltu a v závěru, kdy už se dohrávalo přidal soupeř jednu branku. Výsledek  neodpovídá  průběhu zápasu na hřišti. Ale v rámci přípravy, kdy dostávají všichni prostor na hřišti a zkouší se další rozestavení, zápas  splnil účel.
Počasí  krásné na Slovensku, sluníčko. Už by ta zima mohla takto vydržet, kvůli  nám (fotbalistům). Na horách ať ještě napadne :-) 

"Tento přípravný zápas byl zvláštní. Domácí tým byl fotbalovější, ale do 80. minuty si nevytvořil vyloženou brankovou příležitost. My jsme více bojovali a běhali. Ujali jsme se vedení v zápase. Dostali jsme první branku ze standardní situace, ale pak šel Marián Kovařík dvakrát a v druhé půli i René Zuzaňák jednou sám na branku. Neproměnili jsme to a posledních deset minut jsme dostali i s penaltou a vlastní brankou, tři góly. Měli jsme utkání vyhrát  3:1 ale nakonec jsme o tři branky padli a to mne mrzí. Soupeř odehrál celé utkání bez střídání. My jsme do druhého poločasu poslali pět nových hráčů. I to mělo vliv na hru," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro  Valašskýfotbal.cz

Další přípravné utkání sehraje FC  Vsetín v sobotu 22. února od 14 hodin na  hlavní  UT v Trenčíně, s Trenčianskými Stankovci.   


 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVA MLÁDEŽE BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní  zima  fotbalu přeje a tak je vsetínské sportovniště  Pod Pecníkem v permanenici.  Příprava  všech ...

 
STARŠÍ DOROST SE PŘEDVEDL V PRVNÍM ZÁPASE FASTAV CUPU V DOBRÉ FORMĚ

Bez respektu nastoupili starší dorostenci FC Vsetín v předehrávce Fastav Cupu  proti prvnímu celku 1.B třídy Francové Lhotě....

 
FASTAV CUP 2020 - ONLINE

V sobotu startuje předehrávkami další ročník FASTAV CUP.Celý turnaj je  tzv. "on-line" v mobilní aplikaci MŮJ FOTBAL a na webu...

 
FOTOREPORTÁŽ Z NOVÉHO MESTA NAD VÁHOM
 
MOMENTKY Z UHERSKÉHO BRODU
 
UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 3:5
 
FATAV CUP 2020- rozlosování
 
FC VSETÍN V MIKI GYM
 
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020
 
PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS VE ZLÍNĚ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS