Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 4:1

08.02.2020 | Petr Říha

Klasický přípravny  zápas. Třeti slovenská  liga. Minulý  víkend  hostilo  Nové Mesto nad Váhom třetiligové Otrokovice. A domácí vyhráli 4:2.
Vsetín začal  první poločas svižně a běhavě. Napadali jsme soupeře již na jeho půlce, dali jsme první branku a vytvořili jsme si i další vyložené šance. Ke konci poločasu přišlo vyrovnání po hlavičce  z rohu.
Sestava  domácich  zůstala do druhé půlky stejná. Vsetín  poslal do hry 5 nových hráčů a navíc přeskupil rozestavení. V rámci testování v přípravě. Soupeř příšel k jednomu gólu zcela zdarma (dali jsme si ho sami). Poté jsme domácím darovali zbytečně penaltu a v závěru, kdy už se dohrávalo přidal soupeř jednu branku. Výsledek  neodpovídá  průběhu zápasu na hřišti. Ale v rámci přípravy, kdy dostávají všichni prostor na hřišti a zkouší se další rozestavení, zápas  splnil účel.
Počasí  krásné na Slovensku, sluníčko. Už by ta zima mohla takto vydržet, kvůli  nám (fotbalistům). Na horách ať ještě napadne :-) 

"Tento přípravný zápas byl zvláštní. Domácí tým byl fotbalovější, ale do 80. minuty si nevytvořil vyloženou brankovou příležitost. My jsme více bojovali a běhali. Ujali jsme se vedení v zápase. Dostali jsme první branku ze standardní situace, ale pak šel Marián Kovařík dvakrát a v druhé půli i René Zuzaňák jednou sám na branku. Neproměnili jsme to a posledních deset minut jsme dostali i s penaltou a vlastní brankou, tři góly. Měli jsme utkání vyhrát  3:1 ale nakonec jsme o tři branky padli a to mne mrzí. Soupeř odehrál celé utkání bez střídání. My jsme do druhého poločasu poslali pět nových hráčů. I to mělo vliv na hru," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro  Valašskýfotbal.cz

Další přípravné utkání sehraje FC  Vsetín v sobotu 22. února od 14 hodin na  hlavní  UT v Trenčíně, s Trenčianskými Stankovci.   


 
Utkání
LETNÍ  covidová  PŘÍPRAVA 2020:


SOBOTA  6.ČERVNA
FC VSETÍN - UHERSKÝ BROD
16:00 - Liptál


SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Vršava


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN -  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  3. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - TyršovkaPŘÍPRAVNÁ  UTKÁNÍ PŘED SEZONOU

1.utkání:
Soupeře a termín upřesníme

2.utkání
Soupeře a termín upřesníme

1. mistrovské utkání:
SOBOTA 8.SRPNA
nebo
NEDĚLE 9.SRPNAPartneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ PŘED SEZONOU

Po pondělním losovacím aktivu v Olomouci již známe rozlosování nasdcházející sezony. Máme ve skupině jednu změnu. Vlivem toho, že...

 
FC VSETÍN DAROVAL DĚTSKÉMU ODDĚLENÍ VSETÍNSKÉ NEMOCNICE 30 000,- KČ

Každoročně mezi sebou vybírají členové FC Vsetín peněžní dar u příležitosti mezinárodního turnaje žákovského O pohár ...

 
PŘÍPRAVNÉ DERBY BEZ VÍTĚZE.

Poslední ze serie pokoronavirových přátelských zápasů, před krátkou červencovu přestávkou, skončil bezbrankovou remízou :FC Vsetín -...

 
DALŠÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS ...
 
FOTODOKUMENTACE ZE ZLÍNA
 
PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS PROTI HRANICÍM SE NÁM PŘÍLIŠ NEVYVEDL
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI HRANICÍM JIŽ V PÁTEK 26. ČERVNA !!
 
FASTAV ZLÍN "B" - FC VSETÍN 4:1
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI FASTAV ZLÍN "B"
 
FC VSETÍN - NOVÝ JIČÍN 4:0
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS