Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 3:5

01.02.2020 | Petr Říha

Ve druhém přípravném utkání jsme se představili na půdě třetiligového Uherského Brodu. A nutno uznat, že borci ostudu rozhodně neudělali. Ba naopak!

"Byl to oboustranně dobrý fotbal. Oba týmy se snažily tvořit hru. Nám sice chyběl zraněný Šulák, ale v ofenzívě jsme se pěknými brankami dokázali prosadit. Zápas nám ukázal, že dokážeme z hrubé a náročné přípravy přejít do hry. Cíleně v tomto bloku hrajeme s třetiligovými soupeři, kteří jsou výše postavení. Tuto část přípravy zakončíme na Slovensku zápasem proti Novému Mestu," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega  pro Valašský  fotbal.

Největším potěšením je pět krásných gólu ze hry. Hlavně první poločas jsme odehráli ve velkém nasazení a domácí jsme vlastně k ničemu nepustili. Na konci pěkných akcí ze hry  byli  postupně  Mira Leskovjan, Vlaďa Surovec, Marián Kovařík, Martin Mydlář a krásnou tečku udělal Dan Řeřucha. Pochvalu zaslouží ale všichni, kteří  dnes k utkání nastoupili. Hlavně v prvním poločase  trenér několikrát  uznale  zatlesal povedeným akcím svého týmu. Ani omluvenky či absence pěti hráčů základní podzimní sestavy nebyly znát. V dalším utkání se objeví navíc i Honza Šulák. Ten se představí poprvé po zranění, které si smolně přivodil hned na prvním tréninku, kdy při běhu parkem vykopl ze země betonový patník, který si zde vsetínané hýčkali někdy od dob Marie Terezie.
Zajíždíme na Slovensko, do Nového Mesta nad Váhom. V sobotu 8. února. Poveze nás poprvé CK Valaška. Odjíždíme v 8:30. Autobusem.

 
Utkání
LETNÍ  covidová  PŘÍPRAVA 2020:


SOBOTA  6.ČERVNA
FC VSETÍN - UHERSKÝ BROD
16:00 - Liptál


SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Vršava


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN -  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  3. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - TyršovkaPŘÍPRAVNÁ  UTKÁNÍ PŘED SEZONOU

1.utkání:
Soupeře a termín upřesníme

2.utkání
Soupeře a termín upřesníme

1. mistrovské utkání:
SOBOTA 8.SRPNA
nebo
NEDĚLE 9.SRPNAPartneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVNÉ DERBY BEZ VÍTĚZE.

Poslední ze serie pokoronavirových přátelských zápasů, před krátkou červencovu přestávkou, skončil bezbrankovou remízou :FC Vsetín -...

 
DALŠÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS ...

... proti sousednímu diviznímu Valašskému Meziřící  odehrajeme opět  v  pátek 3. července. Od 17:30. Doma, na...

 
FOTODOKUMENTACE ZE ZLÍNA

Přinášíme další sadu  povedených  totbalových záběrů z utkání FC Fastav Zlín - FC Vsetín. Děkujeme paní Leskovjanové a...

 
PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS PROTI HRANICÍM SE NÁM PŘÍLIŠ NEVYVEDL
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI HRANICÍM JIŽ V PÁTEK 26. ČERVNA !!
 
FASTAV ZLÍN "B" - FC VSETÍN 4:1
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI FASTAV ZLÍN "B"
 
FC VSETÍN - NOVÝ JIČÍN 4:0
 
UTKÁNÍ PROTI N.JIČÍNU JIŽ V 10:15
 
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ ...
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS