Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 3:5

01.02.2020 | Petr Říha

Ve druhém přípravném utkání jsme se představili na půdě třetiligového Uherského Brodu. A nutno uznat, že borci ostudu rozhodně neudělali. Ba naopak!

"Byl to oboustranně dobrý fotbal. Oba týmy se snažily tvořit hru. Nám sice chyběl zraněný Šulák, ale v ofenzívě jsme se pěknými brankami dokázali prosadit. Zápas nám ukázal, že dokážeme z hrubé a náročné přípravy přejít do hry. Cíleně v tomto bloku hrajeme s třetiligovými soupeři, kteří jsou výše postavení. Tuto část přípravy zakončíme na Slovensku zápasem proti Novému Mestu," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega  pro Valašský  fotbal.

Největším potěšením je pět krásných gólu ze hry. Hlavně první poločas jsme odehráli ve velkém nasazení a domácí jsme vlastně k ničemu nepustili. Na konci pěkných akcí ze hry  byli  postupně  Mira Leskovjan, Vlaďa Surovec, Marián Kovařík, Martin Mydlář a krásnou tečku udělal Dan Řeřucha. Pochvalu zaslouží ale všichni, kteří  dnes k utkání nastoupili. Hlavně v prvním poločase  trenér několikrát  uznale  zatlesal povedeným akcím svého týmu. Ani omluvenky či absence pěti hráčů základní podzimní sestavy nebyly znát. V dalším utkání se objeví navíc i Honza Šulák. Ten se představí poprvé po zranění, které si smolně přivodil hned na prvním tréninku, kdy při běhu parkem vykopl ze země betonový patník, který si zde vsetínané hýčkali někdy od dob Marie Terezie.
Zajíždíme na Slovensko, do Nového Mesta nad Váhom. V sobotu 8. února. Poveze nás poprvé CK Valaška. Odjíždíme v 8:30. Autobusem.

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVA MLÁDEŽE BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní  zima  fotbalu přeje a tak je vsetínské sportovniště  Pod Pecníkem v permanenici.  Příprava  všech ...

 
STARŠÍ DOROST SE PŘEDVEDL V PRVNÍM ZÁPASE FASTAV CUPU V DOBRÉ FORMĚ

Bez respektu nastoupili starší dorostenci FC Vsetín v předehrávce Fastav Cupu  proti prvnímu celku 1.B třídy Francové Lhotě....

 
FASTAV CUP 2020 - ONLINE

V sobotu startuje předehrávkami další ročník FASTAV CUP.Celý turnaj je  tzv. "on-line" v mobilní aplikaci MŮJ FOTBAL a na webu...

 
FOTOREPORTÁŽ Z NOVÉHO MESTA NAD VÁHOM
 
NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 4:1
 
MOMENTKY Z UHERSKÉHO BRODU
 
FATAV CUP 2020- rozlosování
 
FC VSETÍN V MIKI GYM
 
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020
 
PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS VE ZLÍNĚ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS