Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 3:5

01.02.2020 | Petr Říha

Ve druhém přípravném utkání jsme se představili na půdě třetiligového Uherského Brodu. A nutno uznat, že borci ostudu rozhodně neudělali. Ba naopak!

"Byl to oboustranně dobrý fotbal. Oba týmy se snažily tvořit hru. Nám sice chyběl zraněný Šulák, ale v ofenzívě jsme se pěknými brankami dokázali prosadit. Zápas nám ukázal, že dokážeme z hrubé a náročné přípravy přejít do hry. Cíleně v tomto bloku hrajeme s třetiligovými soupeři, kteří jsou výše postavení. Tuto část přípravy zakončíme na Slovensku zápasem proti Novému Mestu," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega  pro Valašský  fotbal.

Největším potěšením je pět krásných gólu ze hry. Hlavně první poločas jsme odehráli ve velkém nasazení a domácí jsme vlastně k ničemu nepustili. Na konci pěkných akcí ze hry  byli  postupně  Mira Leskovjan, Vlaďa Surovec, Marián Kovařík, Martin Mydlář a krásnou tečku udělal Dan Řeřucha. Pochvalu zaslouží ale všichni, kteří  dnes k utkání nastoupili. Hlavně v prvním poločase  trenér několikrát  uznale  zatlesal povedeným akcím svého týmu. Ani omluvenky či absence pěti hráčů základní podzimní sestavy nebyly znát. V dalším utkání se objeví navíc i Honza Šulák. Ten se představí poprvé po zranění, které si smolně přivodil hned na prvním tréninku, kdy při běhu parkem vykopl ze země betonový patník, který si zde vsetínané hýčkali někdy od dob Marie Terezie.
Zajíždíme na Slovensko, do Nového Mesta nad Váhom. V sobotu 8. února. Poveze nás poprvé CK Valaška. Odjíždíme v 8:30. Autobusem.

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od 10:15)  

SO 14.března :
Luhačovice

PŘÍPRAVNÉ  UTKÁNÍ  V LUHAČOVICÍCH  ZRUŠENO
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
LETOŠNÍ SEZONA SKONČILA

Jak se dalo (bohužel) očekávat, letošní sezona byla ukončena.  Nikdo nepostupuje. Nikdo nesestupuje. Celá sezona se bude  opakovat....

 
RADEK VÍTEK V MANCHESTER UNITED !!

V dnešní nelehké době, kdy máme sport přibržděný, však fotbalový život přináší i příjemné příběhy : Dnešní tisk...

 
OMEZENÍ SPORTU TRVÁ

Máme za sebou apríl. Doba covidová trvá. Stav nouze trvá. Sportoviště uzavřená. Žádná změna. Podle epidemiologů bude krize kulminovat...

 
HISTORICKÉ KRONIKY ONLINE
 
FASTAV CUP 2020
 
ÚTERÝ 17.3.2020 - FOTBALOVÝ DEN "D"
 
TYRŠOVKA - SPORTOVIŠTĚ VSETÍNSKÉ SPORTOVNÍ - UZAVŘENA
 
... ZDÁ SE, ŽE JE VYMALOVÁNO.
 
DO KONCE MĚSÍCE BŘEZNA VYHLAŠUJEME FOTBALOVOU KARANTÉNU
 
ROZHODNUTÍ ŘÍDÍCÍ KOMISE PRO MORAVU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS