Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS VE ZLÍNĚ

26.01.2020 | Petr Říha

FASTAV ZLÍN "B"  -  FC VSETÍN 5:1  (3:0)

"I když máme široký kádr, tak jsme odjeli k zápasu z mnoha příčin pouze se 13 hráči. Bylo vidět, že po náročném dvoutýdenním programu jsme poprvé na hřišti, zato soupeř měl již za sebou dvě přípravná utkání a byl v zápase lepší. I když jsme vysoko prohráli, tak nám první přípravný zápas ukázal, co jsme od něho čekali a splnil stoprocentně účel," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega.

V tréninkovém centru Fastav Zlín jsme odehráli první jarní přípravné utkání. Bylo znát, že domácí třetiligový  tým už hraje třetí  přípravný zápas. Pochvalu zaslouží v dresu žlutých Robin Hruška (ročník 2001), další z borců našich dorosteneckých ročníků, kterému se daří ve vyšších soutěžích.
Utkání mělo svou kvalitu a ukázalo, kde budeme muset zapracovat. Škoda desetiminutovky v závěru první půle, kde nás domácí po našich chybách v poli potřestali rychle třikrát kontrem do rozhozené obrany.  Věříme, že příští utkání na půdě opět třetiligového Uherského Brodu odehrajeme koncentrovaněji po celý zápas. 

Řada borců byla omluvených z důvodů zranení. Adam Smilek hrál zápas za Slušovice, kam pravděpodobně zamíří na hostování.  Viktor Kovacs zůstane na hostování v Rožnově pod Radhoštěm. Ze Všechovic se vrátil Honza Dobeš, který odchytal ve Zlíně druhou půlku. A vystřídá se s Adamem Rišicou, který  zamíří na hostování, sbírat herní praxi  mezi třemi tyčemi. V zápase nastoupil poprvé v dresu FC Vsetín  Marián Kovařík, který těsně před koncem vsítil alespoň  čestný úspěch Vsetína. 4 hráči pak dostali omluvenku  ze zdravotních důvodů. A Honza Stuchlík s  Michalem Doležalem dohání tréninkové manko, poté co vypustili kvůli zranění celé podzim. 
Jak bylo avizváno po podzimu skoncilo hostování Viťovi Kocourkovi. Na zahájení přípravy v lednu se neobjevil bez udání důvodů Paritk Hořelica, místo kterého přišlo na vysvětlenou po dvou  týdnech  vyžádání z Rakouska. To jsme tedy bez prodlení povtrdili  a odeslali do Prahy. 
Tolik vyčerpávaící informace z tábora A-týmu.

Snímky ze Zlína dodala Ilona Leskovjanová, které tímto děkujeme a těšíme se na další :-)

Příští utkání ve třetiligovém Uherském Brodě hrajeme, duel začíná ve 14:00.  

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVA MLÁDEŽE BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní  zima  fotbalu přeje a tak je vsetínské sportovniště  Pod Pecníkem v permanenici.  Příprava  všech ...

 
STARŠÍ DOROST SE PŘEDVEDL V PRVNÍM ZÁPASE FASTAV CUPU V DOBRÉ FORMĚ

Bez respektu nastoupili starší dorostenci FC Vsetín v předehrávce Fastav Cupu  proti prvnímu celku 1.B třídy Francové Lhotě....

 
FASTAV CUP 2020 - ONLINE

V sobotu startuje předehrávkami další ročník FASTAV CUP.Celý turnaj je  tzv. "on-line" v mobilní aplikaci MŮJ FOTBAL a na webu...

 
FOTOREPORTÁŽ Z NOVÉHO MESTA NAD VÁHOM
 
NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 4:1
 
MOMENTKY Z UHERSKÉHO BRODU
 
UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 3:5
 
FATAV CUP 2020- rozlosování
 
FC VSETÍN V MIKI GYM
 
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS