Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS VE ZLÍNĚ

26.01.2020 | Petr Říha

FASTAV ZLÍN "B"  -  FC VSETÍN 5:1  (3:0)

"I když máme široký kádr, tak jsme odjeli k zápasu z mnoha příčin pouze se 13 hráči. Bylo vidět, že po náročném dvoutýdenním programu jsme poprvé na hřišti, zato soupeř měl již za sebou dvě přípravná utkání a byl v zápase lepší. I když jsme vysoko prohráli, tak nám první přípravný zápas ukázal, co jsme od něho čekali a splnil stoprocentně účel," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega.

V tréninkovém centru Fastav Zlín jsme odehráli první jarní přípravné utkání. Bylo znát, že domácí třetiligový  tým už hraje třetí  přípravný zápas. Pochvalu zaslouží v dresu žlutých Robin Hruška (ročník 2001), další z borců našich dorosteneckých ročníků, kterému se daří ve vyšších soutěžích.
Utkání mělo svou kvalitu a ukázalo, kde budeme muset zapracovat. Škoda desetiminutovky v závěru první půle, kde nás domácí po našich chybách v poli potřestali rychle třikrát kontrem do rozhozené obrany.  Věříme, že příští utkání na půdě opět třetiligového Uherského Brodu odehrajeme koncentrovaněji po celý zápas. 

Řada borců byla omluvených z důvodů zranení. Adam Smilek hrál zápas za Slušovice, kam pravděpodobně zamíří na hostování.  Viktor Kovacs zůstane na hostování v Rožnově pod Radhoštěm. Ze Všechovic se vrátil Honza Dobeš, který odchytal ve Zlíně druhou půlku. A vystřídá se s Adamem Rišicou, který  zamíří na hostování, sbírat herní praxi  mezi třemi tyčemi. V zápase nastoupil poprvé v dresu FC Vsetín  Marián Kovařík, který těsně před koncem vsítil alespoň  čestný úspěch Vsetína. 4 hráči pak dostali omluvenku  ze zdravotních důvodů. A Honza Stuchlík s  Michalem Doležalem dohání tréninkové manko, poté co vypustili kvůli zranění celé podzim. 
Jak bylo avizváno po podzimu skoncilo hostování Viťovi Kocourkovi. Na zahájení přípravy v lednu se neobjevil bez udání důvodů Paritk Hořelica, místo kterého přišlo na vysvětlenou po dvou  týdnech  vyžádání z Rakouska. To jsme tedy bez prodlení povtrdili  a odeslali do Prahy. 
Tolik vyčerpávaící informace z tábora A-týmu.

Snímky ze Zlína dodala Ilona Leskovjanová, které tímto děkujeme a těšíme se na další :-)

Příští utkání ve třetiligovém Uherském Brodě hrajeme, duel začíná ve 14:00.  

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od 10:15)  

SO 14.března :
Luhačovice

PŘÍPRAVNÉ  UTKÁNÍ  V LUHAČOVICÍCH  ZRUŠENO
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
LETOŠNÍ SEZONA SKONČILA

Jak se dalo (bohužel) očekávat, letošní sezona byla ukončena.  Nikdo nepostupuje. Nikdo nesestupuje. Celá sezona se bude  opakovat....

 
RADEK VÍTEK V MANCHESTER UNITED !!

V dnešní nelehké době, kdy máme sport přibržděný, však fotbalový život přináší i příjemné příběhy : Dnešní tisk...

 
OMEZENÍ SPORTU TRVÁ

Máme za sebou apríl. Doba covidová trvá. Stav nouze trvá. Sportoviště uzavřená. Žádná změna. Podle epidemiologů bude krize kulminovat...

 
HISTORICKÉ KRONIKY ONLINE
 
FASTAV CUP 2020
 
ÚTERÝ 17.3.2020 - FOTBALOVÝ DEN "D"
 
TYRŠOVKA - SPORTOVIŠTĚ VSETÍNSKÉ SPORTOVNÍ - UZAVŘENA
 
... ZDÁ SE, ŽE JE VYMALOVÁNO.
 
DO KONCE MĚSÍCE BŘEZNA VYHLAŠUJEME FOTBALOVOU KARANTÉNU
 
ROZHODNUTÍ ŘÍDÍCÍ KOMISE PRO MORAVU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS