Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS VE ZLÍNĚ

26.01.2020 | Petr Říha

FASTAV ZLÍN "B"  -  FC VSETÍN 5:1  (3:0)

"I když máme široký kádr, tak jsme odjeli k zápasu z mnoha příčin pouze se 13 hráči. Bylo vidět, že po náročném dvoutýdenním programu jsme poprvé na hřišti, zato soupeř měl již za sebou dvě přípravná utkání a byl v zápase lepší. I když jsme vysoko prohráli, tak nám první přípravný zápas ukázal, co jsme od něho čekali a splnil stoprocentně účel," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega.

V tréninkovém centru Fastav Zlín jsme odehráli první jarní přípravné utkání. Bylo znát, že domácí třetiligový  tým už hraje třetí  přípravný zápas. Pochvalu zaslouží v dresu žlutých Robin Hruška (ročník 2001), další z borců našich dorosteneckých ročníků, kterému se daří ve vyšších soutěžích.
Utkání mělo svou kvalitu a ukázalo, kde budeme muset zapracovat. Škoda desetiminutovky v závěru první půle, kde nás domácí po našich chybách v poli potřestali rychle třikrát kontrem do rozhozené obrany.  Věříme, že příští utkání na půdě opět třetiligového Uherského Brodu odehrajeme koncentrovaněji po celý zápas. 

Řada borců byla omluvených z důvodů zranení. Adam Smilek hrál zápas za Slušovice, kam pravděpodobně zamíří na hostování.  Viktor Kovacs zůstane na hostování v Rožnově pod Radhoštěm. Ze Všechovic se vrátil Honza Dobeš, který odchytal ve Zlíně druhou půlku. A vystřídá se s Adamem Rišicou, který  zamíří na hostování, sbírat herní praxi  mezi třemi tyčemi. V zápase nastoupil poprvé v dresu FC Vsetín  Marián Kovařík, který těsně před koncem vsítil alespoň  čestný úspěch Vsetína. 4 hráči pak dostali omluvenku  ze zdravotních důvodů. A Honza Stuchlík s  Michalem Doležalem dohání tréninkové manko, poté co vypustili kvůli zranění celé podzim. 
Jak bylo avizváno po podzimu skoncilo hostování Viťovi Kocourkovi. Na zahájení přípravy v lednu se neobjevil bez udání důvodů Paritk Hořelica, místo kterého přišlo na vysvětlenou po dvou  týdnech  vyžádání z Rakouska. To jsme tedy bez prodlení povtrdili  a odeslali do Prahy. 
Tolik vyčerpávaící informace z tábora A-týmu.

Snímky ze Zlína dodala Ilona Leskovjanová, které tímto děkujeme a těšíme se na další :-)

Příští utkání ve třetiligovém Uherském Brodě hrajeme, duel začíná ve 14:00.  

 
Utkání
LETNÍ  covidová  PŘÍPRAVA 2020:


SOBOTA  6.ČERVNA
FC VSETÍN - UHERSKÝ BROD
16:00 - Liptál


SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Vršava


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN -  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  3. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - TyršovkaPŘÍPRAVNÁ  UTKÁNÍ PŘED SEZONOU

1.utkání:
Soupeře a termín upřesníme

2.utkání
Soupeře a termín upřesníme

1. mistrovské utkání:
SOBOTA 8.SRPNA
nebo
NEDĚLE 9.SRPNAPartneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVNÉ DERBY BEZ VÍTĚZE.

Poslední ze serie pokoronavirových přátelských zápasů, před krátkou červencovu přestávkou, skončil bezbrankovou remízou :FC Vsetín -...

 
DALŠÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS ...

... proti sousednímu diviznímu Valašskému Meziřící  odehrajeme opět  v  pátek 3. července. Od 17:30. Doma, na...

 
FOTODOKUMENTACE ZE ZLÍNA

Přinášíme další sadu  povedených  totbalových záběrů z utkání FC Fastav Zlín - FC Vsetín. Děkujeme paní Leskovjanové a...

 
PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS PROTI HRANICÍM SE NÁM PŘÍLIŠ NEVYVEDL
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI HRANICÍM JIŽ V PÁTEK 26. ČERVNA !!
 
FASTAV ZLÍN "B" - FC VSETÍN 4:1
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI FASTAV ZLÍN "B"
 
FC VSETÍN - NOVÝ JIČÍN 4:0
 
UTKÁNÍ PROTI N.JIČÍNU JIŽ V 10:15
 
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ ...
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS