Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SEDMÉ UTKÁNÍ BEZ PROHRY V ŘADĚ

20.10.2019 | Petr Říha

TJ SKAŠTICE - FC VSETÍN 1:1 

"Bod z venku bereme. V prvním poločase jsme jen s velkým štěstím ustáli fakt, že malé hřiště Skašticím doma sedí a sbírají tam body. Dostali jsme branku a mohli dvakrát nebo třikrát dále inkasovat. Podržel nás brankář Eliáš. Po přestávce jsme naopak byli my, kdo převzal otěže zápasu. Hned jsme srovnali a měli dvě až tři šance, jak zápas rozhodnout ve svůj prospěch. Každý byl lepší jeden poločas, a tak je konečná dělba bodů zasloužená," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašský fotbal.

Ve Skašticíh u Kroměříže se nevyhrává  (podařilo se to za více než 2 desítky jejich domácích zápasů zpět pouze Hodonínu). A není se čemu divit, pokud si človek prolustruje historii  skaštických hráčů ... Slovácko, Zlín, Znojmo,Hulín  a především třetiligová  Kroměříž. Klenotem  týmu  je  střelec Zdeněk Konečník, kterého by bral každý (nejen) divizní  tým. To bezesporu dává předpoklad, že Skaštice by neměly  hrát v  divizi  žádné  druhé housle. Pěkné nové  hřiště. Pohodoví lidé. Příjemné.
Včera  diváci  viděli pěkné utkání. Vsetínské obraně se podařilo eliminovat  elitního střelce Zdeňka Konečníka , který se nedostal do žádné  šance a nedal  gól.  Nutno objektivně podotknout, že v prvním poločase si domácí vytvořili tři supertutovky, musel čarovat  Eli v bráně. Druhá půlka už byla více v režii  Vsetína. Posedmé za  sebou jsme neokusili  hořkost  porážky.

Včera ze  zdravotních důvodů neodcestovali k zápasu  Patrik Hořelica a Mojmír Jaroš. Ani  Adam Smílek (omluven). Potěšující je, že jsme již téměř zdraví  (už "jen" čtyři marodi momentálně)  a přesto může ze střídačky  stále  nastoupit kdokoliv,  aniž by se kvalita  hry snížila.

V dalším utkání hostíme na Tyršovce olomoucké Nové Sady. Opět to bude zápas o šes bodů, kdy FC Vsetín může zaútočit  na páté, čí šesté místo v tabulce. Na tom  jsou zatím Hranice, které mají před sebou dva velmi těžké zápasy venku. S pátým Stráním máme ještě zápas před sebou. Soutěž je vyrovnaná.

Utkání proti  Sadům začíná  v sobotu  v  tradičních  14:00
V pátek proběhne focení  v týmu  v nových dresech, ve kterých následně  vyběhneme v sobotu  k  poslednímu domácímu  zápasu pozdimu. Přijďte ne podívat na nový image Vsetína :-)


 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
NOVÉ FASTAV DRESY FC VSETÍN

Představujeme vám nové dresy, ve kterých jsme nastoupili v průběhu naší  vítězné podzimní vlny. Dresy zdobí loga firem Fastav...

 
JDEME SVOU CESTOU. VSETÍNSKOU CESTOU

Podzimní část letošní divizní je za námi. V klidu a bez emocí se můžeme podívat zpět a zhodnotit minulé období. Úctyhodná ...

 
PODZIM UKÁZAL TRENÉRU MIČEGOVI, PROČ PŘIŠEL PRACOVAT NA VSETÍN

Přinášíme  rozovor webového portálu Valašský  fotbal s  trenérem Mičegou: Podzim ukázal trenéru Mičegovi, proč přišel...

 
RÁDI BYCHOM SI JEDNOU VYZKOUŠELI TŘETI LIGU, PŘIZNÁVÁ VLADIMÍR SUROVEC
 
TAK TO BYL ZÁVĚR ANEB ÚCTYHODNÁ SÉRIE NESKONČILA !!
 
VÍTĚZNÁ JÍZDA POKRAČUJE
 
NOVÉ SADY - POSLEDNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS PODZIMU
 
NÁRAMNÁ PODÍVANÁ NA ZÁVĚR
 
FC VSETÍN - FK NOVÉ SADY 3:1
 
OHLASY PO UTKÁNÍ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS