Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SEDMÉ UTKÁNÍ BEZ PROHRY V ŘADĚ

20.10.2019 | Petr Říha

TJ SKAŠTICE - FC VSETÍN 1:1 

"Bod z venku bereme. V prvním poločase jsme jen s velkým štěstím ustáli fakt, že malé hřiště Skašticím doma sedí a sbírají tam body. Dostali jsme branku a mohli dvakrát nebo třikrát dále inkasovat. Podržel nás brankář Eliáš. Po přestávce jsme naopak byli my, kdo převzal otěže zápasu. Hned jsme srovnali a měli dvě až tři šance, jak zápas rozhodnout ve svůj prospěch. Každý byl lepší jeden poločas, a tak je konečná dělba bodů zasloužená," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašský fotbal.

Ve Skašticíh u Kroměříže se nevyhrává  (podařilo se to za více než 2 desítky jejich domácích zápasů zpět pouze Hodonínu). A není se čemu divit, pokud si človek prolustruje historii  skaštických hráčů ... Slovácko, Zlín, Znojmo,Hulín  a především třetiligová  Kroměříž. Klenotem  týmu  je  střelec Zdeněk Konečník, kterého by bral každý (nejen) divizní  tým. To bezesporu dává předpoklad, že Skaštice by neměly  hrát v  divizi  žádné  druhé housle. Pěkné nové  hřiště. Pohodoví lidé. Příjemné.
Včera  diváci  viděli pěkné utkání. Vsetínské obraně se podařilo eliminovat  elitního střelce Zdeňka Konečníka , který se nedostal do žádné  šance a nedal  gól.  Nutno objektivně podotknout, že v prvním poločase si domácí vytvořili tři supertutovky, musel čarovat  Eli v bráně. Druhá půlka už byla více v režii  Vsetína. Posedmé za  sebou jsme neokusili  hořkost  porážky.

Včera ze  zdravotních důvodů neodcestovali k zápasu  Patrik Hořelica a Mojmír Jaroš. Ani  Adam Smílek (omluven). Potěšující je, že jsme již téměř zdraví  (už "jen" čtyři marodi momentálně)  a přesto může ze střídačky  stále  nastoupit kdokoliv,  aniž by se kvalita  hry snížila.

V dalším utkání hostíme na Tyršovce olomoucké Nové Sady. Opět to bude zápas o šes bodů, kdy FC Vsetín může zaútočit  na páté, čí šesté místo v tabulce. Na tom  jsou zatím Hranice, které mají před sebou dva velmi těžké zápasy venku. S pátým Stráním máme ještě zápas před sebou. Soutěž je vyrovnaná.

Utkání proti  Sadům začíná  v sobotu  v  tradičních  14:00
V pátek proběhne focení  v týmu  v nových dresech, ve kterých následně  vyběhneme v sobotu  k  poslednímu domácímu  zápasu pozdimu. Přijďte ne podívat na nový image Vsetína :-)


 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020

FASTAV CUP 2020  je definitivně rozdělen. Zápasy jsme  vměstnali  do třech víkendů.  Rozpis jednotlivých zápasů...

 
PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS VE ZLÍNĚ

FASTAV ZLÍN "B"  -  FC VSETÍN 5:1  (3:0) "I když máme široký kádr, tak jsme odjeli k zápasu z mnoha příčin pouze se 13...

 
MOMENTKY Z PODZIMU 2019

Přinášíme ještě jeden pohled na podzim 2019. Momentky ze zápasů zachytila a poslala paní Leskovjanová. Děkujeme. Otevřít si můžete...

 
MARIÁN KOVAŘÍK JE ZPĚT NA VSETÍNĚ
 
PRVNÍ TÝDEN PŘÍPRAVY
 
ROK 2019 V OBRAZECH
 
AKTUÁLNĚ K DIVIZNÍMI A-TÝMU
 
FASTAV CUP 2020
 
KONCEPCE SPORTU VE VSETÍNĚ ANEB AKTUALITY OHLEDNĚ OHRADY
 
JAKUB PLŠEK ODCHÁZÍ SE SIGMY OLOMOUC DO ZAHRANIČÍ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS