Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SEDMÉ UTKÁNÍ BEZ PROHRY V ŘADĚ

20.10.2019 | Petr Říha

TJ SKAŠTICE - FC VSETÍN 1:1 

"Bod z venku bereme. V prvním poločase jsme jen s velkým štěstím ustáli fakt, že malé hřiště Skašticím doma sedí a sbírají tam body. Dostali jsme branku a mohli dvakrát nebo třikrát dále inkasovat. Podržel nás brankář Eliáš. Po přestávce jsme naopak byli my, kdo převzal otěže zápasu. Hned jsme srovnali a měli dvě až tři šance, jak zápas rozhodnout ve svůj prospěch. Každý byl lepší jeden poločas, a tak je konečná dělba bodů zasloužená," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašský fotbal.

Ve Skašticíh u Kroměříže se nevyhrává  (podařilo se to za více než 2 desítky jejich domácích zápasů zpět pouze Hodonínu). A není se čemu divit, pokud si človek prolustruje historii  skaštických hráčů ... Slovácko, Zlín, Znojmo,Hulín  a především třetiligová  Kroměříž. Klenotem  týmu  je  střelec Zdeněk Konečník, kterého by bral každý (nejen) divizní  tým. To bezesporu dává předpoklad, že Skaštice by neměly  hrát v  divizi  žádné  druhé housle. Pěkné nové  hřiště. Pohodoví lidé. Příjemné.
Včera  diváci  viděli pěkné utkání. Vsetínské obraně se podařilo eliminovat  elitního střelce Zdeňka Konečníka , který se nedostal do žádné  šance a nedal  gól.  Nutno objektivně podotknout, že v prvním poločase si domácí vytvořili tři supertutovky, musel čarovat  Eli v bráně. Druhá půlka už byla více v režii  Vsetína. Posedmé za  sebou jsme neokusili  hořkost  porážky.

Včera ze  zdravotních důvodů neodcestovali k zápasu  Patrik Hořelica a Mojmír Jaroš. Ani  Adam Smílek (omluven). Potěšující je, že jsme již téměř zdraví  (už "jen" čtyři marodi momentálně)  a přesto může ze střídačky  stále  nastoupit kdokoliv,  aniž by se kvalita  hry snížila.

V dalším utkání hostíme na Tyršovce olomoucké Nové Sady. Opět to bude zápas o šes bodů, kdy FC Vsetín může zaútočit  na páté, čí šesté místo v tabulce. Na tom  jsou zatím Hranice, které mají před sebou dva velmi těžké zápasy venku. S pátým Stráním máme ještě zápas před sebou. Soutěž je vyrovnaná.

Utkání proti  Sadům začíná  v sobotu  v  tradičních  14:00
V pátek proběhne focení  v týmu  v nových dresech, ve kterých následně  vyběhneme v sobotu  k  poslednímu domácímu  zápasu pozdimu. Přijďte ne podívat na nový image Vsetína :-)


 
Utkání
LETNÍ  covidová  PŘÍPRAVA 2020:


SOBOTA  6.ČERVNA
FC VSETÍN - UHERSKÝ BROD
16:00 - Liptál


SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Vršava


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN -  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  3. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - TyršovkaPŘÍPRAVNÁ  UTKÁNÍ PŘED SEZONOU

1.utkání:
Soupeře a termín upřesníme

2.utkání
Soupeře a termín upřesníme

1. mistrovské utkání:
SOBOTA 8.SRPNA
nebo
NEDĚLE 9.SRPNAPartneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVNÉ DERBY BEZ VÍTĚZE.

Poslední ze serie pokoronavirových přátelských zápasů, před krátkou červencovu přestávkou, skončil bezbrankovou remízou :FC Vsetín -...

 
DALŠÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS ...

... proti sousednímu diviznímu Valašskému Meziřící  odehrajeme opět  v  pátek 3. července. Od 17:30. Doma, na...

 
FOTODOKUMENTACE ZE ZLÍNA

Přinášíme další sadu  povedených  totbalových záběrů z utkání FC Fastav Zlín - FC Vsetín. Děkujeme paní Leskovjanové a...

 
PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS PROTI HRANICÍM SE NÁM PŘÍLIŠ NEVYVEDL
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI HRANICÍM JIŽ V PÁTEK 26. ČERVNA !!
 
FASTAV ZLÍN "B" - FC VSETÍN 4:1
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI FASTAV ZLÍN "B"
 
FC VSETÍN - NOVÝ JIČÍN 4:0
 
UTKÁNÍ PROTI N.JIČÍNU JIŽ V 10:15
 
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ ...
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS