Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FK ŠUMPERK - FC VSETÍN 0:1

22.09.2019 | Petr Říha

"Byl to hodně bojový zápas. Nemohli jsme v prvním poločase, na místy až za hranou tvrdě hrající  domácí, najít  fotbalovou odpověď.
Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení. Přidali jsme do  hry  kvalitu. I když nás dvakrát musel podržet  brankář  Eliáš. Nakonoc jsme v závěru  po  standardní  situaci  rouhodli o zisku cenných tří bodů.
Bylo to asi remízové  utkání, ale  tu  rozhodující  branku  jsme dali  my, a proto jsme vyhráli  zaslouženě"  okomentoval  trenér Miroslav Mičega poté, co se jeho tep vrátil do normálu. I poté co v nastavení  šel domácí hráč sám na našeho Eliho ale ten nepřipustil žádnou domácí  radost.  


 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
VSETÍNSKÁ UMĚLKA POD PECNÍKEM JE PŘIPRAVENA NA ZIMNÍ SEZONU

Využili jsme letos krásného babího léta a domluvili jsme veškeré  potřebné práce na umělce Pod Pecníkem tak, aby bylo vše hotové,...

 
NOVÝ TRÁVNÍK SE SKAŠTICÍCH

Přinášíme několik  snímků skaštického pažitu. Loni  na podzim zorané bývalé hřiště. Na jaro zaseto. A na podzim se...

 
SEDMÉ UTKÁNÍ BEZ PROHRY V ŘADĚ

TJ SKAŠTICE - FC VSETÍN 1:1  "Bod z venku bereme. V prvním poločase jsme jen s velkým štěstím ustáli fakt, že malé hřiště...

 
JAKUB ELIÁŠ - ROZHOVOR VE VALAŠSKÉM DENÍKU
 
OLIVIA LUKÁŠOVA V LIZE MISTRŮ
 
DVACET MINUT A DOST - SERIE ALE PŘESTO POKRAČUJE
 
OHLASY TRENÉRŮ PO UTKÁNÍ
 
DALŠÍ VÝHRA S NULOU
 
V SOBOTU: DIVIZNÍ NOVÁČEK ZE VŠECHOVIC
 
Z KRAJE VÍNA VEZOU CENNÝ BOD
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS