Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

YOUNG GUNS VSETÍN

22.09.2019 | Petr Říha

Dnes  zajížděl  FC Vsetín  bez svých zkušených hráčů (L.Matůš, M.Jaroš, R.Bublák) k nejdelší  podzimní štrece  do Šumperku, kde se hrává už po desáté ráno. Hned při rozednění  náš řidič autobusu  zaspal, tak jsme po šesté ráno solidně  promrzli na autobusovém nádraží. Což na pohodě nepřidá. S absencí starších hráčů, ranním vstáváním, dlouhou cestou i peripetiemi s dopravou, se hráči dokázali na zápas připravit. Nakonec kýženou brankou těsně před koncem utkání udolali houževnatý domácí celek.
Při pohledu na základní sestavu, která nastoupila  do utkání  vidno, že jsme bovovali s patrně nejmladší sestavou  divizního kola. (nepočítaje golmana, ten nám věkový průměr trochu kazí :-) ). Nejstarší  z hráčů v poli  byl ještě nedávno  zelenáč  Vladimír  Surovec (26)  :-))
Na snímku (pana Ficka) vsetínští  Miroslav  Leskovjan a  Partik Gerža, kteří se vrátili  na Vsetín těsně před koncem přestupních termínů, ze Slovácka, resp. ze Zlína. 

Poděkování patří šumperské Zdeňce Pohreichové, která  borcům po utkání hodila na gril pár lahodných steaků. Takže nakonec jsme odjížděli ze Šumperku s třemi body, najezení a s pocitem dobře odvedené práce.
Další  soupeř: Kozlovice.

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od 10:15)  

SO 14.března :
Luhačovice

PŘÍPRAVNÉ  UTKÁNÍ  V LUHAČOVICÍCH  ZRUŠENO
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
LETOŠNÍ SEZONA SKONČILA

Jak se dalo (bohužel) očekávat, letošní sezona byla ukončena.  Nikdo nepostupuje. Nikdo nesestupuje. Celá sezona se bude  opakovat....

 
RADEK VÍTEK V MANCHESTER UNITED !!

V dnešní nelehké době, kdy máme sport přibržděný, však fotbalový život přináší i příjemné příběhy : Dnešní tisk...

 
OMEZENÍ SPORTU TRVÁ

Máme za sebou apríl. Doba covidová trvá. Stav nouze trvá. Sportoviště uzavřená. Žádná změna. Podle epidemiologů bude krize kulminovat...

 
HISTORICKÉ KRONIKY ONLINE
 
FASTAV CUP 2020
 
ÚTERÝ 17.3.2020 - FOTBALOVÝ DEN "D"
 
TYRŠOVKA - SPORTOVIŠTĚ VSETÍNSKÉ SPORTOVNÍ - UZAVŘENA
 
... ZDÁ SE, ŽE JE VYMALOVÁNO.
 
DO KONCE MĚSÍCE BŘEZNA VYHLAŠUJEME FOTBALOVOU KARANTÉNU
 
ROZHODNUTÍ ŘÍDÍCÍ KOMISE PRO MORAVU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS