Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

YOUNG GUNS VSETÍN

22.09.2019 | Petr Říha

Dnes  zajížděl  FC Vsetín  bez svých zkušených hráčů (L.Matůš, M.Jaroš, R.Bublák) k nejdelší  podzimní štrece  do Šumperku, kde se hrává už po desáté ráno. Hned při rozednění  náš řidič autobusu  zaspal, tak jsme po šesté ráno solidně  promrzli na autobusovém nádraží. Což na pohodě nepřidá. S absencí starších hráčů, ranním vstáváním, dlouhou cestou i peripetiemi s dopravou, se hráči dokázali na zápas připravit. Nakonec kýženou brankou těsně před koncem utkání udolali houževnatý domácí celek.
Při pohledu na základní sestavu, která nastoupila  do utkání  vidno, že jsme bovovali s patrně nejmladší sestavou  divizního kola. (nepočítaje golmana, ten nám věkový průměr trochu kazí :-) ). Nejstarší  z hráčů v poli  byl ještě nedávno  zelenáč  Vladimír  Surovec (26)  :-))
Na snímku (pana Ficka) vsetínští  Miroslav  Leskovjan a  Partik Gerža, kteří se vrátili  na Vsetín těsně před koncem přestupních termínů, ze Slovácka, resp. ze Zlína. 

Poděkování patří šumperské Zdeňce Pohreichové, která  borcům po utkání hodila na gril pár lahodných steaků. Takže nakonec jsme odjížděli ze Šumperku s třemi body, najezení a s pocitem dobře odvedené práce.
Další  soupeř: Kozlovice.

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
VSETÍNSKÁ UMĚLKA POD PECNÍKEM JE PŘIPRAVENA NA ZIMNÍ SEZONU

Využili jsme letos krásného babího léta a domluvili jsme veškeré  potřebné práce na umělce Pod Pecníkem tak, aby bylo vše hotové,...

 
NOVÝ TRÁVNÍK SE SKAŠTICÍCH

Přinášíme několik  snímků skaštického pažitu. Loni  na podzim zorané bývalé hřiště. Na jaro zaseto. A na podzim se...

 
SEDMÉ UTKÁNÍ BEZ PROHRY V ŘADĚ

TJ SKAŠTICE - FC VSETÍN 1:1  "Bod z venku bereme. V prvním poločase jsme jen s velkým štěstím ustáli fakt, že malé hřiště...

 
JAKUB ELIÁŠ - ROZHOVOR VE VALAŠSKÉM DENÍKU
 
OLIVIA LUKÁŠOVA V LIZE MISTRŮ
 
DVACET MINUT A DOST - SERIE ALE PŘESTO POKRAČUJE
 
OHLASY TRENÉRŮ PO UTKÁNÍ
 
DALŠÍ VÝHRA S NULOU
 
V SOBOTU: DIVIZNÍ NOVÁČEK ZE VŠECHOVIC
 
Z KRAJE VÍNA VEZOU CENNÝ BOD
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS