Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

YOUNG GUNS VSETÍN

22.09.2019 | Petr Říha

Dnes  zajížděl  FC Vsetín  bez svých zkušených hráčů (L.Matůš, M.Jaroš, R.Bublák) k nejdelší  podzimní štrece  do Šumperku, kde se hrává už po desáté ráno. Hned při rozednění  náš řidič autobusu  zaspal, tak jsme po šesté ráno solidně  promrzli na autobusovém nádraží. Což na pohodě nepřidá. S absencí starších hráčů, ranním vstáváním, dlouhou cestou i peripetiemi s dopravou, se hráči dokázali na zápas připravit. Nakonec kýženou brankou těsně před koncem utkání udolali houževnatý domácí celek.
Při pohledu na základní sestavu, která nastoupila  do utkání  vidno, že jsme bovovali s patrně nejmladší sestavou  divizního kola. (nepočítaje golmana, ten nám věkový průměr trochu kazí :-) ). Nejstarší  z hráčů v poli  byl ještě nedávno  zelenáč  Vladimír  Surovec (26)  :-))
Na snímku (pana Ficka) vsetínští  Miroslav  Leskovjan a  Partik Gerža, kteří se vrátili  na Vsetín těsně před koncem přestupních termínů, ze Slovácka, resp. ze Zlína. 

Poděkování patří šumperské Zdeňce Pohreichové, která  borcům po utkání hodila na gril pár lahodných steaků. Takže nakonec jsme odjížděli ze Šumperku s třemi body, najezení a s pocitem dobře odvedené práce.
Další  soupeř: Kozlovice.

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVA MLÁDEŽE BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní  zima  fotbalu přeje a tak je vsetínské sportovniště  Pod Pecníkem v permanenici.  Příprava  všech ...

 
STARŠÍ DOROST SE PŘEDVEDL V PRVNÍM ZÁPASE FASTAV CUPU V DOBRÉ FORMĚ

Bez respektu nastoupili starší dorostenci FC Vsetín v předehrávce Fastav Cupu  proti prvnímu celku 1.B třídy Francové Lhotě....

 
FASTAV CUP 2020 - ONLINE

V sobotu startuje předehrávkami další ročník FASTAV CUP.Celý turnaj je  tzv. "on-line" v mobilní aplikaci MŮJ FOTBAL a na webu...

 
FOTOREPORTÁŽ Z NOVÉHO MESTA NAD VÁHOM
 
NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 4:1
 
MOMENTKY Z UHERSKÉHO BRODU
 
UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 3:5
 
FATAV CUP 2020- rozlosování
 
FC VSETÍN V MIKI GYM
 
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS