Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

KONEC PŘESTUPNÍHO OBDOBÍ ...

20.09.2019 | Petr Říha

... VIKTOR  KOVACS  ODCHÁZÍ  NA HOSTOVÁNÍ DO ROŽNOVA POD RADHOŠTĚM.
V neděli o půlnoci končí přestupní termíny. Po dvou zářiových příchodech (Miroslav Leskovjan a Patrik Gerža) jde Viky zvýšit herní vytížení do Rožnova. S předsedou Milanem Náměstkem jsme se domluvili na hostování. Dodatečně přejeme Viktorovi k jeho narozeninám, které měl tento týden. Od klubu Viktor obdržel drobné dárky a my mu přejeme, ať se mu pod Radhoštěm daří. A  když to vyjde, věříme, že přijde klukům zafandit. I my budeme Vikyho sledovat a držet palce.

Třenér Mičega má momentálně papírově k dispozici celkem 21 hráčů. Ale při naší smůle, co se  zranění týče, těžko budou všichni do jednoho připravení k zápasu. Nicméně jsme tento týden pro jistotu nechali přidělat  několik  kusů dresů s poněkud exotickými čísly ... co kdyby !? :-)
Můžeme prozradit, že  do domácího  zápasu  proti Všechovicím (12.října) nastoupíme ve zcela nových dresech. Pochopitelně s logem našeho generální partnera, firmou  FASTAV, jejiž majitel Vlastimil Fabík i nadále poporuje vsetínský tým mužů, za čož mu patří velké poděkování. Věříme, že mu letos uděláme ještě nejednou radost.
Za Všechovice nastoupí v bráně Honza Dobeš, takže půjde bezesporu o  zajímavý  duel.    
 
O pár  řádků  níže přinášíme skrze portál Valašský  fotbal  rozhovory s Mirou Leskovjanem a Patikem Geržou. Ostatní hráči v týmu zůstávají. Stejně tak zůstává  do konce roku Honza Dobeš na hostování ve Všechovicích. A Honza Jakeš s Tomášem Ohryzkem budou pomáhat Velkým Karlovicím v krajském přeboru. 


Aktivní jsme byli na frontě mládeže, když hlavně do mladších žáků přišlo mnoho nových hráčů, vyzkoušet  ligové  zápasy  proti Baníku, Zlínu,  či Sigmě Olomouc.  Nelehký boj nás bude opět čekat ve starším dorostu ale věříme, že se vyhneme starostem jako minulou sezonu a kluci  získají sebevědomí (a body)  v následujících zápasech. Soutěž se náročná, nic lehkého nás nečeká. Mladší dorost, kam nám dorostla již početná  sestava vsetínských odchovanců  si pod vedením trenéra Jaroslava Kulhaje své odehraje v moravskoslezké divizi.
V týmu žen došlo k několika změnám a omlazení týmu. Některé hráčky jsou zranené. Některé ukončily činnost, jiné přeušily dočasně fotbalovou kariéru. Na druhou stranu přišlo mnoho hráček dorosteneckého věku. Takže dostanou příležitost i v týmu žen. Sezona bude taková sehrávací. Aby ženský fotbal měl i nadále na Vsetíně své místo v budoucnu. I holky mají naší podporu.
Početná sestava přípravek a benjamínků se opět rozrostla, aniž bychom museli dělat jakýkoliv nábor. Spíše než s  počtem hráčů  trpíme akutním  nedostatkem  tréninkových ploch. Proti  stejnému období loňského roku je v řadách FC Vsetín o  40 hráčů víc. Více trenérů, více  asistentů, vedoucích týmů. Jediné co nás na Vsetíně trápí jsou ty hrací plochy, kterých se nedostává.
Sportovní areálek  na Sychrově u základní školy  po loňské údržbě umělky prošel letošní rekonstrukcí a je zde  příjemněji. Sportovní areal Pod Pecníkem s umělou trávou a novými šatnami je plně využíván jak fotbalovým klubem, tak školami. Všichni vzhlížíme už jen k Ohradě a věříme, že se ledy brzo pohnou. Kamkoliv. 

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od 10:15)  

SO 14.března :
Luhačovice

PŘÍPRAVNÉ  UTKÁNÍ  V LUHAČOVICÍCH  ZRUŠENO
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
LETOŠNÍ SEZONA SKONČILA

Jak se dalo (bohužel) očekávat, letošní sezona byla ukončena.  Nikdo nepostupuje. Nikdo nesestupuje. Celá sezona se bude  opakovat....

 
RADEK VÍTEK V MANCHESTER UNITED !!

V dnešní nelehké době, kdy máme sport přibržděný, však fotbalový život přináší i příjemné příběhy : Dnešní tisk...

 
OMEZENÍ SPORTU TRVÁ

Máme za sebou apríl. Doba covidová trvá. Stav nouze trvá. Sportoviště uzavřená. Žádná změna. Podle epidemiologů bude krize kulminovat...

 
HISTORICKÉ KRONIKY ONLINE
 
FASTAV CUP 2020
 
ÚTERÝ 17.3.2020 - FOTBALOVÝ DEN "D"
 
TYRŠOVKA - SPORTOVIŠTĚ VSETÍNSKÉ SPORTOVNÍ - UZAVŘENA
 
... ZDÁ SE, ŽE JE VYMALOVÁNO.
 
DO KONCE MĚSÍCE BŘEZNA VYHLAŠUJEME FOTBALOVOU KARANTÉNU
 
ROZHODNUTÍ ŘÍDÍCÍ KOMISE PRO MORAVU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS