Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0

14.09.2019 | Petr Říha

Trenér Miroslav  Mičega pro Valašský fotbal : "Narazili jsme na velmi silného soupeře s postupovými ambicemi. Byl to nejkvalitnější tým, co jsme zatím na podzim potkali. Prvních dvacet minut jsme měli kvalitu. Dali jsme po pěkné akci šťastnou branku. Jenže po dvaceti minutách jsme byli herně nedisciplinovaní. Jednou nás musel podržet brankář Eliáš, jednou nás zachránila tyčka. Musel jsem v kabině zvýšit hlas. Ve druhém poločase byl sice HFK Olomouc fotbalovější, ale do šancí jsme ho nepouštěli, naopak po brejcích jsme měli náznaky přidat druhou pojišťovací branku,"

Krásné fotbalové počasí, napínavý duel s velmi kvalitním soupeřem. Od začátku soutěže se hráčům zatím nepodařilo najít ty správné klíčky od soudku se střelným prachem a tak trenér Mičega patrně vymyslel náhradní taktiku. Hned v úvodu vyvinout na soupeře takový tlak aby si vstřelil vlastní gól a pak to udržet !? :-)  Přinesla už 6 bodů !? Nicméně, dva zápasy jsme nedostali gól, tak věřme, že v Šumperku se navíc i rozstřílíme.  

Ve čtvrtek jsme upekli se Zlínem návrat Partika Gerži.  Dalšího vsetínského odchodvance, po Mirkovi Leskovjanovi, z minulého týdne. "Patrik přišel na první trénink v pátek. Nechtěl jsem ho tam hodit do vody jak Mirka Leskovjana v Brumově. Hru nám ale ve druhém poločase oživil a bude pro nás platným hráčem," zhodnotil čerstvou posilu Vsetína trenér Mičega.
Oba mladíci se představili v zápase proti HFK  Olomouc. Společně  s Valašským fotbalem přineseme  rozhovory s Mirkem i  Patrikem. Přejeme ať se borcům daří.  


 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
NOVÉ FASTAV DRESY FC VSETÍN

Představujeme vám nové dresy, ve kterých jsme nastoupili v průběhu naší  vítězné podzimní vlny. Dresy zdobí loga firem Fastav...

 
JDEME SVOU CESTOU. VSETÍNSKOU CESTOU

Podzimní část letošní divizní je za námi. V klidu a bez emocí se můžeme podívat zpět a zhodnotit minulé období. Úctyhodná ...

 
PODZIM UKÁZAL TRENÉRU MIČEGOVI, PROČ PŘIŠEL PRACOVAT NA VSETÍN

Přinášíme  rozovor webového portálu Valašský  fotbal s  trenérem Mičegou: Podzim ukázal trenéru Mičegovi, proč přišel...

 
RÁDI BYCHOM SI JEDNOU VYZKOUŠELI TŘETI LIGU, PŘIZNÁVÁ VLADIMÍR SUROVEC
 
TAK TO BYL ZÁVĚR ANEB ÚCTYHODNÁ SÉRIE NESKONČILA !!
 
VÍTĚZNÁ JÍZDA POKRAČUJE
 
NOVÉ SADY - POSLEDNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS PODZIMU
 
NÁRAMNÁ PODÍVANÁ NA ZÁVĚR
 
FC VSETÍN - FK NOVÉ SADY 3:1
 
OHLASY PO UTKÁNÍ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS