Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0

14.09.2019 | Petr Říha

Trenér Miroslav  Mičega pro Valašský fotbal : "Narazili jsme na velmi silného soupeře s postupovými ambicemi. Byl to nejkvalitnější tým, co jsme zatím na podzim potkali. Prvních dvacet minut jsme měli kvalitu. Dali jsme po pěkné akci šťastnou branku. Jenže po dvaceti minutách jsme byli herně nedisciplinovaní. Jednou nás musel podržet brankář Eliáš, jednou nás zachránila tyčka. Musel jsem v kabině zvýšit hlas. Ve druhém poločase byl sice HFK Olomouc fotbalovější, ale do šancí jsme ho nepouštěli, naopak po brejcích jsme měli náznaky přidat druhou pojišťovací branku,"

Krásné fotbalové počasí, napínavý duel s velmi kvalitním soupeřem. Od začátku soutěže se hráčům zatím nepodařilo najít ty správné klíčky od soudku se střelným prachem a tak trenér Mičega patrně vymyslel náhradní taktiku. Hned v úvodu vyvinout na soupeře takový tlak aby si vstřelil vlastní gól a pak to udržet !? :-)  Přinesla už 6 bodů !? Nicméně, dva zápasy jsme nedostali gól, tak věřme, že v Šumperku se navíc i rozstřílíme.  

Ve čtvrtek jsme upekli se Zlínem návrat Partika Gerži.  Dalšího vsetínského odchodvance, po Mirkovi Leskovjanovi, z minulého týdne. "Patrik přišel na první trénink v pátek. Nechtěl jsem ho tam hodit do vody jak Mirka Leskovjana v Brumově. Hru nám ale ve druhém poločase oživil a bude pro nás platným hráčem," zhodnotil čerstvou posilu Vsetína trenér Mičega.
Oba mladíci se představili v zápase proti HFK  Olomouc. Společně  s Valašským fotbalem přineseme  rozhovory s Mirkem i  Patrikem. Přejeme ať se borcům daří.  


 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020

FASTAV CUP 2020  je definitivně rozdělen. Zápasy jsme  vměstnali  do třech víkendů.  Rozpis jednotlivých zápasů...

 
PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS VE ZLÍNĚ

FASTAV ZLÍN "B"  -  FC VSETÍN 5:1  (3:0) "I když máme široký kádr, tak jsme odjeli k zápasu z mnoha příčin pouze se 13...

 
MOMENTKY Z PODZIMU 2019

Přinášíme ještě jeden pohled na podzim 2019. Momentky ze zápasů zachytila a poslala paní Leskovjanová. Děkujeme. Otevřít si můžete...

 
MARIÁN KOVAŘÍK JE ZPĚT NA VSETÍNĚ
 
PRVNÍ TÝDEN PŘÍPRAVY
 
ROK 2019 V OBRAZECH
 
AKTUÁLNĚ K DIVIZNÍMI A-TÝMU
 
FASTAV CUP 2020
 
KONCEPCE SPORTU VE VSETÍNĚ ANEB AKTUALITY OHLEDNĚ OHRADY
 
JAKUB PLŠEK ODCHÁZÍ SE SIGMY OLOMOUC DO ZAHRANIČÍ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS