Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0

14.09.2019 | Petr Říha

Trenér Miroslav  Mičega pro Valašský fotbal : "Narazili jsme na velmi silného soupeře s postupovými ambicemi. Byl to nejkvalitnější tým, co jsme zatím na podzim potkali. Prvních dvacet minut jsme měli kvalitu. Dali jsme po pěkné akci šťastnou branku. Jenže po dvaceti minutách jsme byli herně nedisciplinovaní. Jednou nás musel podržet brankář Eliáš, jednou nás zachránila tyčka. Musel jsem v kabině zvýšit hlas. Ve druhém poločase byl sice HFK Olomouc fotbalovější, ale do šancí jsme ho nepouštěli, naopak po brejcích jsme měli náznaky přidat druhou pojišťovací branku,"

Krásné fotbalové počasí, napínavý duel s velmi kvalitním soupeřem. Od začátku soutěže se hráčům zatím nepodařilo najít ty správné klíčky od soudku se střelným prachem a tak trenér Mičega patrně vymyslel náhradní taktiku. Hned v úvodu vyvinout na soupeře takový tlak aby si vstřelil vlastní gól a pak to udržet !? :-)  Přinesla už 6 bodů !? Nicméně, dva zápasy jsme nedostali gól, tak věřme, že v Šumperku se navíc i rozstřílíme.  

Ve čtvrtek jsme upekli se Zlínem návrat Partika Gerži.  Dalšího vsetínského odchodvance, po Mirkovi Leskovjanovi, z minulého týdne. "Patrik přišel na první trénink v pátek. Nechtěl jsem ho tam hodit do vody jak Mirka Leskovjana v Brumově. Hru nám ale ve druhém poločase oživil a bude pro nás platným hráčem," zhodnotil čerstvou posilu Vsetína trenér Mičega.
Oba mladíci se představili v zápase proti HFK  Olomouc. Společně  s Valašským fotbalem přineseme  rozhovory s Mirkem i  Patrikem. Přejeme ať se borcům daří.  


 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od 10:15)  

SO 14.března :
Luhačovice

PŘÍPRAVNÉ  UTKÁNÍ  V LUHAČOVICÍCH  ZRUŠENO
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
LETOŠNÍ SEZONA SKONČILA

Jak se dalo (bohužel) očekávat, letošní sezona byla ukončena.  Nikdo nepostupuje. Nikdo nesestupuje. Celá sezona se bude  opakovat....

 
RADEK VÍTEK V MANCHESTER UNITED !!

V dnešní nelehké době, kdy máme sport přibržděný, však fotbalový život přináší i příjemné příběhy : Dnešní tisk...

 
OMEZENÍ SPORTU TRVÁ

Máme za sebou apríl. Doba covidová trvá. Stav nouze trvá. Sportoviště uzavřená. Žádná změna. Podle epidemiologů bude krize kulminovat...

 
HISTORICKÉ KRONIKY ONLINE
 
FASTAV CUP 2020
 
ÚTERÝ 17.3.2020 - FOTBALOVÝ DEN "D"
 
TYRŠOVKA - SPORTOVIŠTĚ VSETÍNSKÉ SPORTOVNÍ - UZAVŘENA
 
... ZDÁ SE, ŽE JE VYMALOVÁNO.
 
DO KONCE MĚSÍCE BŘEZNA VYHLAŠUJEME FOTBALOVOU KARANTÉNU
 
ROZHODNUTÍ ŘÍDÍCÍ KOMISE PRO MORAVU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS