Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0

14.09.2019 | Petr Říha

Trenér Miroslav  Mičega pro Valašský fotbal : "Narazili jsme na velmi silného soupeře s postupovými ambicemi. Byl to nejkvalitnější tým, co jsme zatím na podzim potkali. Prvních dvacet minut jsme měli kvalitu. Dali jsme po pěkné akci šťastnou branku. Jenže po dvaceti minutách jsme byli herně nedisciplinovaní. Jednou nás musel podržet brankář Eliáš, jednou nás zachránila tyčka. Musel jsem v kabině zvýšit hlas. Ve druhém poločase byl sice HFK Olomouc fotbalovější, ale do šancí jsme ho nepouštěli, naopak po brejcích jsme měli náznaky přidat druhou pojišťovací branku,"

Krásné fotbalové počasí, napínavý duel s velmi kvalitním soupeřem. Od začátku soutěže se hráčům zatím nepodařilo najít ty správné klíčky od soudku se střelným prachem a tak trenér Mičega patrně vymyslel náhradní taktiku. Hned v úvodu vyvinout na soupeře takový tlak aby si vstřelil vlastní gól a pak to udržet !? :-)  Přinesla už 6 bodů !? Nicméně, dva zápasy jsme nedostali gól, tak věřme, že v Šumperku se navíc i rozstřílíme.  

Ve čtvrtek jsme upekli se Zlínem návrat Partika Gerži.  Dalšího vsetínského odchodvance, po Mirkovi Leskovjanovi, z minulého týdne. "Patrik přišel na první trénink v pátek. Nechtěl jsem ho tam hodit do vody jak Mirka Leskovjana v Brumově. Hru nám ale ve druhém poločase oživil a bude pro nás platným hráčem," zhodnotil čerstvou posilu Vsetína trenér Mičega.
Oba mladíci se představili v zápase proti HFK  Olomouc. Společně  s Valašským fotbalem přineseme  rozhovory s Mirkem i  Patrikem. Přejeme ať se borcům daří.  


 
Utkání
LETNÍ  covidová  PŘÍPRAVA 2020:


SOBOTA  6.ČERVNA
FC VSETÍN - UHERSKÝ BROD
16:00 - Liptál


SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Vršava


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN -  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  3. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - TyršovkaPŘÍPRAVNÁ  UTKÁNÍ PŘED SEZONOU

1.utkání:
Soupeře a termín upřesníme

2.utkání
Soupeře a termín upřesníme

1. mistrovské utkání:
SOBOTA 8.SRPNA
nebo
NEDĚLE 9.SRPNAPartneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVNÉ DERBY BEZ VÍTĚZE.

Poslední ze serie pokoronavirových přátelských zápasů, před krátkou červencovu přestávkou, skončil bezbrankovou remízou :FC Vsetín -...

 
DALŠÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS ...

... proti sousednímu diviznímu Valašskému Meziřící  odehrajeme opět  v  pátek 3. července. Od 17:30. Doma, na...

 
FOTODOKUMENTACE ZE ZLÍNA

Přinášíme další sadu  povedených  totbalových záběrů z utkání FC Fastav Zlín - FC Vsetín. Děkujeme paní Leskovjanové a...

 
PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS PROTI HRANICÍM SE NÁM PŘÍLIŠ NEVYVEDL
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI HRANICÍM JIŽ V PÁTEK 26. ČERVNA !!
 
FASTAV ZLÍN "B" - FC VSETÍN 4:1
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI FASTAV ZLÍN "B"
 
FC VSETÍN - NOVÝ JIČÍN 4:0
 
UTKÁNÍ PROTI N.JIČÍNU JIŽ V 10:15
 
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ ...
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS