Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V BRUMOVĚ JSME ČEKALI FOTBALOVOU VÁLKU A TA PŘÍŠLA ...

08.09.2019 | Petr Říha

...nutno podotknout, že ve vši slušnosti a bojovalo se fotbalově jen na hřišti.  Byť jsme byli svědky i přítomnosti sanitky přímo na hrací ploše. Maty po běžném souboji špatně dopadl na záda a nebylo mu vůbec dobře. Pro jistotu jsme ihned zavolali sanitku a nyní  můžeme  už oznámit, že  Lukáš po pár hodinách ve zlínské nemocnici  je již doma. Věříme, že Matymu bude  co nejdřívě  dobře a vše se obejde  bez následků. Přejeme brzké uzdravení.

Tato událost na nás měla evidentně na začátku druhého poločasu svůj vliv. Domácí nás párkrát přitlačili a nechali vyniknou Eliho v brance, který nás několikrát podržel. Brumovští neproměnili několik šancí. Ale i vsetínští nastřelili tyč a neproměnili penaltu pár minut  před  koncem zápasu. Vsetín byl fotbalovější, domácí bojovali. Remíza patrně spravedlivá. Jdeme dál. Žádný zápas nebude lehký. 

V zápase nastoupil poprvé za muže  FC Vsetín  Miroslav Leskovjan, který den před utkáním přestoupil  z 1. FC Slovácko. Mira byl hráčem Vsetína ještě ve straších žácích, poté přestoupil do Slovácka. Nyní je zpět a my mu přejeme, ať se mu doma líbí a daří.
"Mirek to měl těžké. Měl za sebou jeden trénink a šel do ostrého zápasu v novém týmu v nové soutěži. Určitě nezklamal a bude pro nás posilou. Potřebuje ještě čas," řekl na adresu posily trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašský fotbal.cz

"Vrátil jsem se s týmem do známého prostředí a přivítání bylo vřelé. Věděl jsem, jaký jednoduchý fotbal Burmov hraje, že spoléhá na nákopy a standardní situace. Bylo těžké s nimi celý zápas skákat, a tak jsme se snažili držet míč a hrát po zemi. Dvakrát nás v zápase podržel brankář Eliáš, i my jsme měli dvě možnosti na vstřelení branky. Mrzí mne dva momenty. Ve 37. minutě se těžce zranil Lukáš Matůš a doufáme, že se nám brzy uzdraví a v 83. minutě bohužel Vítek neproměnil pokutový kop. Bod vezeme zaslouženě," dodal dále k zápasu Miroslav Mičega. 

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVA MLÁDEŽE BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní  zima  fotbalu přeje a tak je vsetínské sportovniště  Pod Pecníkem v permanenici.  Příprava  všech ...

 
STARŠÍ DOROST SE PŘEDVEDL V PRVNÍM ZÁPASE FASTAV CUPU V DOBRÉ FORMĚ

Bez respektu nastoupili starší dorostenci FC Vsetín v předehrávce Fastav Cupu  proti prvnímu celku 1.B třídy Francové Lhotě....

 
FASTAV CUP 2020 - ONLINE

V sobotu startuje předehrávkami další ročník FASTAV CUP.Celý turnaj je  tzv. "on-line" v mobilní aplikaci MŮJ FOTBAL a na webu...

 
FOTOREPORTÁŽ Z NOVÉHO MESTA NAD VÁHOM
 
NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 4:1
 
MOMENTKY Z UHERSKÉHO BRODU
 
UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 3:5
 
FATAV CUP 2020- rozlosování
 
FC VSETÍN V MIKI GYM
 
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS