Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V BRUMOVĚ JSME ČEKALI FOTBALOVOU VÁLKU A TA PŘÍŠLA ...

08.09.2019 | Petr Říha

...nutno podotknout, že ve vši slušnosti a bojovalo se fotbalově jen na hřišti.  Byť jsme byli svědky i přítomnosti sanitky přímo na hrací ploše. Maty po běžném souboji špatně dopadl na záda a nebylo mu vůbec dobře. Pro jistotu jsme ihned zavolali sanitku a nyní  můžeme  už oznámit, že  Lukáš po pár hodinách ve zlínské nemocnici  je již doma. Věříme, že Matymu bude  co nejdřívě  dobře a vše se obejde  bez následků. Přejeme brzké uzdravení.

Tato událost na nás měla evidentně na začátku druhého poločasu svůj vliv. Domácí nás párkrát přitlačili a nechali vyniknou Eliho v brance, který nás několikrát podržel. Brumovští neproměnili několik šancí. Ale i vsetínští nastřelili tyč a neproměnili penaltu pár minut  před  koncem zápasu. Vsetín byl fotbalovější, domácí bojovali. Remíza patrně spravedlivá. Jdeme dál. Žádný zápas nebude lehký. 

V zápase nastoupil poprvé za muže  FC Vsetín  Miroslav Leskovjan, který den před utkáním přestoupil  z 1. FC Slovácko. Mira byl hráčem Vsetína ještě ve straších žácích, poté přestoupil do Slovácka. Nyní je zpět a my mu přejeme, ať se mu doma líbí a daří.
"Mirek to měl těžké. Měl za sebou jeden trénink a šel do ostrého zápasu v novém týmu v nové soutěži. Určitě nezklamal a bude pro nás posilou. Potřebuje ještě čas," řekl na adresu posily trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašský fotbal.cz

"Vrátil jsem se s týmem do známého prostředí a přivítání bylo vřelé. Věděl jsem, jaký jednoduchý fotbal Burmov hraje, že spoléhá na nákopy a standardní situace. Bylo těžké s nimi celý zápas skákat, a tak jsme se snažili držet míč a hrát po zemi. Dvakrát nás v zápase podržel brankář Eliáš, i my jsme měli dvě možnosti na vstřelení branky. Mrzí mne dva momenty. Ve 37. minutě se těžce zranil Lukáš Matůš a doufáme, že se nám brzy uzdraví a v 83. minutě bohužel Vítek neproměnil pokutový kop. Bod vezeme zaslouženě," dodal dále k zápasu Miroslav Mičega. 

 
Utkání
LETNÍ  covidová  PŘÍPRAVA 2020:


SOBOTA  6.ČERVNA
FC VSETÍN - UHERSKÝ BROD
16:00 - Liptál


SOBOTA  13.ČERVNA
FC VSETÍN - NOVÝ  JIČÍN
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  19. ČERVNA
FC  VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B"
18:00 - Vršava


SOBOTA  27. ČERVNA
FC  VSETÍN -  SK HRANICE
17:30 - Tyršovka


PÁTEK  3. ČERVENCE
FC  VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ  MEZIŘÍČÍ
17:30 - TyršovkaPŘÍPRAVNÁ  UTKÁNÍ PŘED SEZONOU

1.utkání:
Soupeře a termín upřesníme

2.utkání
Soupeře a termín upřesníme

1. mistrovské utkání:
SOBOTA 8.SRPNA
nebo
NEDĚLE 9.SRPNAPartneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVNÉ DERBY BEZ VÍTĚZE.

Poslední ze serie pokoronavirových přátelských zápasů, před krátkou červencovu přestávkou, skončil bezbrankovou remízou :FC Vsetín -...

 
DALŠÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS ...

... proti sousednímu diviznímu Valašskému Meziřící  odehrajeme opět  v  pátek 3. července. Od 17:30. Doma, na...

 
FOTODOKUMENTACE ZE ZLÍNA

Přinášíme další sadu  povedených  totbalových záběrů z utkání FC Fastav Zlín - FC Vsetín. Děkujeme paní Leskovjanové a...

 
PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS PROTI HRANICÍM SE NÁM PŘÍLIŠ NEVYVEDL
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI HRANICÍM JIŽ V PÁTEK 26. ČERVNA !!
 
FASTAV ZLÍN "B" - FC VSETÍN 4:1
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI FASTAV ZLÍN "B"
 
FC VSETÍN - NOVÝ JIČÍN 4:0
 
UTKÁNÍ PROTI N.JIČÍNU JIŽ V 10:15
 
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ ...
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS