Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V BRUMOVĚ JSME ČEKALI FOTBALOVOU VÁLKU A TA PŘÍŠLA ...

08.09.2019 | Petr Říha

...nutno podotknout, že ve vši slušnosti a bojovalo se fotbalově jen na hřišti.  Byť jsme byli svědky i přítomnosti sanitky přímo na hrací ploše. Maty po běžném souboji špatně dopadl na záda a nebylo mu vůbec dobře. Pro jistotu jsme ihned zavolali sanitku a nyní  můžeme  už oznámit, že  Lukáš po pár hodinách ve zlínské nemocnici  je již doma. Věříme, že Matymu bude  co nejdřívě  dobře a vše se obejde  bez následků. Přejeme brzké uzdravení.

Tato událost na nás měla evidentně na začátku druhého poločasu svůj vliv. Domácí nás párkrát přitlačili a nechali vyniknou Eliho v brance, který nás několikrát podržel. Brumovští neproměnili několik šancí. Ale i vsetínští nastřelili tyč a neproměnili penaltu pár minut  před  koncem zápasu. Vsetín byl fotbalovější, domácí bojovali. Remíza patrně spravedlivá. Jdeme dál. Žádný zápas nebude lehký. 

V zápase nastoupil poprvé za muže  FC Vsetín  Miroslav Leskovjan, který den před utkáním přestoupil  z 1. FC Slovácko. Mira byl hráčem Vsetína ještě ve straších žácích, poté přestoupil do Slovácka. Nyní je zpět a my mu přejeme, ať se mu doma líbí a daří.
"Mirek to měl těžké. Měl za sebou jeden trénink a šel do ostrého zápasu v novém týmu v nové soutěži. Určitě nezklamal a bude pro nás posilou. Potřebuje ještě čas," řekl na adresu posily trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašský fotbal.cz

"Vrátil jsem se s týmem do známého prostředí a přivítání bylo vřelé. Věděl jsem, jaký jednoduchý fotbal Burmov hraje, že spoléhá na nákopy a standardní situace. Bylo těžké s nimi celý zápas skákat, a tak jsme se snažili držet míč a hrát po zemi. Dvakrát nás v zápase podržel brankář Eliáš, i my jsme měli dvě možnosti na vstřelení branky. Mrzí mne dva momenty. Ve 37. minutě se těžce zranil Lukáš Matůš a doufáme, že se nám brzy uzdraví a v 83. minutě bohužel Vítek neproměnil pokutový kop. Bod vezeme zaslouženě," dodal dále k zápasu Miroslav Mičega. 

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od 10:15)  

SO 14.března :
Luhačovice

PŘÍPRAVNÉ  UTKÁNÍ  V LUHAČOVICÍCH  ZRUŠENO
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
LETOŠNÍ SEZONA SKONČILA

Jak se dalo (bohužel) očekávat, letošní sezona byla ukončena.  Nikdo nepostupuje. Nikdo nesestupuje. Celá sezona se bude  opakovat....

 
RADEK VÍTEK V MANCHESTER UNITED !!

V dnešní nelehké době, kdy máme sport přibržděný, však fotbalový život přináší i příjemné příběhy : Dnešní tisk...

 
OMEZENÍ SPORTU TRVÁ

Máme za sebou apríl. Doba covidová trvá. Stav nouze trvá. Sportoviště uzavřená. Žádná změna. Podle epidemiologů bude krize kulminovat...

 
HISTORICKÉ KRONIKY ONLINE
 
FASTAV CUP 2020
 
ÚTERÝ 17.3.2020 - FOTBALOVÝ DEN "D"
 
TYRŠOVKA - SPORTOVIŠTĚ VSETÍNSKÉ SPORTOVNÍ - UZAVŘENA
 
... ZDÁ SE, ŽE JE VYMALOVÁNO.
 
DO KONCE MĚSÍCE BŘEZNA VYHLAŠUJEME FOTBALOVOU KARANTÉNU
 
ROZHODNUTÍ ŘÍDÍCÍ KOMISE PRO MORAVU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS