Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy

18.08.2019 | Z portálu Valašský fotbal

"S fotbalem jsem začínal v Havířově, ale pak jsme se s rodiči přestěhovali do Kašavy u Zlína a hrával jsem tam. Prošel jsem kempy Sigmy Olomouc a nakonec působil ve Zlíně ve Fastavu do kategorie U 19," popisuje své mládežnické působení Vít Kocourek.

"Za muže jsem hrál za Louky 1. B třídě a rok za Kašavu. A pak přišla možnost hrát za Vsetín. Pracuji u policie, kde po náročném začátku došlo ke stabilizaci a přes kolegu Jaroslava Foltýna jsem se dostal k možnosti, jak se poprat o dres Vsetína. A tak jsem nastoupil do přípravy divize," pokračuje Kocourek, který má zatím do září uzavřenou trojdohodu mezi ním, Kašavou a Vsetínem.

"Jelikož kromě poháru s Valašským Meziřičím nebyly přípravné zápasy, tak zatím nebyla větší možnost se ukázat. Zápas je něco jiného než trénink. Máme proto dohodu, že seběhem září rozhodne o mém případném delším angažmá na Vsetíně," vysvětluje Kocourek.

Kocourek se nejlépe cítí v záloze.

"Hrával jsem střední zálohu, ale vím, že na tyto posty je zde velká konkurence a lepší hráči, a tak se budu snažit dostat do kádru Vsetína jako krajní ofenzivní záložník. Tak to snad vyjde," dodává Vít Kocourek.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
KONEC PŘESTUPNÍHO OBDOBÍ ...

... VIKTOR  KOVACS  ODCHÁZÍ  NA HOSTOVÁNÍ DO ROŽNOVA POD RADHOŠTĚM.V neděli o půlnoci končí přestupní termíny. Po dvou...

 
ROZHOVOR Z MIROSLAVEM LESKOVJANEM

Reprezentant Miroslav Leskovjan přišel Vsetínu pomoct a získat zase herní praxiVelkou posilu získal Vsetín s návratem mládežnického...

 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU

Fotbalová trasa Zlín - Vsetín - Liptál v podání Patrika GeržiPoslední výraznou posilou divizního Vsetína je Patrik Gerža, který se z...

 
FC VSETÍN – 1. HFK OLOMOUC 1 : 0
 
ZÁPAS PROTI HFK OLOMOUC V OBRAZECH
 
FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0
 
V SOBOTU : HFK OLOMOUC
 
SOUSEDSKÉ DERBY BEZ VÍTĚZE
 
V BRUMOVĚ JSME ČEKALI FOTBALOVOU VÁLKU A TA PŘÍŠLA ...
 
V NEDĚLI SE BUDE HRÁT V BRUMOVĚ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS