Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy

18.08.2019 | Z portálu Valašský fotbal

"S fotbalem jsem začínal v Havířově, ale pak jsme se s rodiči přestěhovali do Kašavy u Zlína a hrával jsem tam. Prošel jsem kempy Sigmy Olomouc a nakonec působil ve Zlíně ve Fastavu do kategorie U 19," popisuje své mládežnické působení Vít Kocourek.

"Za muže jsem hrál za Louky 1. B třídě a rok za Kašavu. A pak přišla možnost hrát za Vsetín. Pracuji u policie, kde po náročném začátku došlo ke stabilizaci a přes kolegu Jaroslava Foltýna jsem se dostal k možnosti, jak se poprat o dres Vsetína. A tak jsem nastoupil do přípravy divize," pokračuje Kocourek, který má zatím do září uzavřenou trojdohodu mezi ním, Kašavou a Vsetínem.

"Jelikož kromě poháru s Valašským Meziřičím nebyly přípravné zápasy, tak zatím nebyla větší možnost se ukázat. Zápas je něco jiného než trénink. Máme proto dohodu, že seběhem září rozhodne o mém případném delším angažmá na Vsetíně," vysvětluje Kocourek.

Kocourek se nejlépe cítí v záloze.

"Hrával jsem střední zálohu, ale vím, že na tyto posty je zde velká konkurence a lepší hráči, a tak se budu snažit dostat do kádru Vsetína jako krajní ofenzivní záložník. Tak to snad vyjde," dodává Vít Kocourek.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
NOVÉ FASTAV DRESY FC VSETÍN

Představujeme vám nové dresy, ve kterých jsme nastoupili v průběhu naší  vítězné podzimní vlny. Dresy zdobí loga firem Fastav...

 
JDEME SVOU CESTOU. VSETÍNSKOU CESTOU

Podzimní část letošní divizní je za námi. V klidu a bez emocí se můžeme podívat zpět a zhodnotit minulé období. Úctyhodná ...

 
PODZIM UKÁZAL TRENÉRU MIČEGOVI, PROČ PŘIŠEL PRACOVAT NA VSETÍN

Přinášíme  rozovor webového portálu Valašský  fotbal s  trenérem Mičegou: Podzim ukázal trenéru Mičegovi, proč přišel...

 
RÁDI BYCHOM SI JEDNOU VYZKOUŠELI TŘETI LIGU, PŘIZNÁVÁ VLADIMÍR SUROVEC
 
TAK TO BYL ZÁVĚR ANEB ÚCTYHODNÁ SÉRIE NESKONČILA !!
 
VÍTĚZNÁ JÍZDA POKRAČUJE
 
NOVÉ SADY - POSLEDNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS PODZIMU
 
NÁRAMNÁ PODÍVANÁ NA ZÁVĚR
 
FC VSETÍN - FK NOVÉ SADY 3:1
 
OHLASY PO UTKÁNÍ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS