Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TŘI BODY Z PŘEROVA

18.08.2019 | Petr Říha

"Dosáhli jsme pěkného výsledku. Přístup hráčů se rapidně zlepšil a hned máme lepší náladu. Vyhráli jsme vlastní brankou soupeře z úvodu utkání, ale mohli jsme nakonec soupeře pokořit o tři až čtyři branky. Nestalo se, ale tři body z venku se počítají. Něco jsme si vyříkali a uvidíme, jak to bude dále, protože nyní naše síly prověří favorité soutěže z Hranic a Slavičín a tam se ukáže, jak na tom momentálně jsme," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašský fotbal.

V Přerově jsme zabojovali a zlepšenou hrou bodově odčinili první domácí  zápas. Opět se potvrdilo, že venku hrajeme pohlednější fotbal než doma. Pokud opět poctivě  potrénujeme, veříme, v dalším domácím utkání předvedeme také pěkný fotbal. Škoda, že jsme v Přerově neproměnili nějkteré z šancí, které jsme si v průběhu zápasu  vytvořili. Více k zápasu napíše zajisté Jirka Kořínek, který byl součástí početné vsetínské výpravy, která přijela podpořit naše borce  do Přerova. Držet palce přijel i rehabilitující Honza Stuchlík, který už zahodil berle a opět běhá jako srnec (skoro :-) ). Přejeme brzké uzravení.
Dále nás čekají náročné zápasy a těžké rozlosování. Další víkend jedeme  opět ven, tentokrát do Hranic. Následují derby: Slavičín (doma) a Brumov (venku).

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od 10:15)  

SO 14.března :
Luhačovice

PŘÍPRAVNÉ  UTKÁNÍ  V LUHAČOVICÍCH  ZRUŠENO
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
LETOŠNÍ SEZONA SKONČILA

Jak se dalo (bohužel) očekávat, letošní sezona byla ukončena.  Nikdo nepostupuje. Nikdo nesestupuje. Celá sezona se bude  opakovat....

 
RADEK VÍTEK V MANCHESTER UNITED !!

V dnešní nelehké době, kdy máme sport přibržděný, však fotbalový život přináší i příjemné příběhy : Dnešní tisk...

 
OMEZENÍ SPORTU TRVÁ

Máme za sebou apríl. Doba covidová trvá. Stav nouze trvá. Sportoviště uzavřená. Žádná změna. Podle epidemiologů bude krize kulminovat...

 
HISTORICKÉ KRONIKY ONLINE
 
FASTAV CUP 2020
 
ÚTERÝ 17.3.2020 - FOTBALOVÝ DEN "D"
 
TYRŠOVKA - SPORTOVIŠTĚ VSETÍNSKÉ SPORTOVNÍ - UZAVŘENA
 
... ZDÁ SE, ŽE JE VYMALOVÁNO.
 
DO KONCE MĚSÍCE BŘEZNA VYHLAŠUJEME FOTBALOVOU KARANTÉNU
 
ROZHODNUTÍ ŘÍDÍCÍ KOMISE PRO MORAVU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS