Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TŘI BODY Z PŘEROVA

18.08.2019 | Petr Říha

"Dosáhli jsme pěkného výsledku. Přístup hráčů se rapidně zlepšil a hned máme lepší náladu. Vyhráli jsme vlastní brankou soupeře z úvodu utkání, ale mohli jsme nakonec soupeře pokořit o tři až čtyři branky. Nestalo se, ale tři body z venku se počítají. Něco jsme si vyříkali a uvidíme, jak to bude dále, protože nyní naše síly prověří favorité soutěže z Hranic a Slavičín a tam se ukáže, jak na tom momentálně jsme," řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega pro Valašský fotbal.

V Přerově jsme zabojovali a zlepšenou hrou bodově odčinili první domácí  zápas. Opět se potvrdilo, že venku hrajeme pohlednější fotbal než doma. Pokud opět poctivě  potrénujeme, veříme, v dalším domácím utkání předvedeme také pěkný fotbal. Škoda, že jsme v Přerově neproměnili nějkteré z šancí, které jsme si v průběhu zápasu  vytvořili. Více k zápasu napíše zajisté Jirka Kořínek, který byl součástí početné vsetínské výpravy, která přijela podpořit naše borce  do Přerova. Držet palce přijel i rehabilitující Honza Stuchlík, který už zahodil berle a opět běhá jako srnec (skoro :-) ). Přejeme brzké uzravení.
Dále nás čekají náročné zápasy a těžké rozlosování. Další víkend jedeme  opět ven, tentokrát do Hranic. Následují derby: Slavičín (doma) a Brumov (venku).

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVA MLÁDEŽE BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní  zima  fotbalu přeje a tak je vsetínské sportovniště  Pod Pecníkem v permanenici.  Příprava  všech ...

 
STARŠÍ DOROST SE PŘEDVEDL V PRVNÍM ZÁPASE FASTAV CUPU V DOBRÉ FORMĚ

Bez respektu nastoupili starší dorostenci FC Vsetín v předehrávce Fastav Cupu  proti prvnímu celku 1.B třídy Francové Lhotě....

 
FASTAV CUP 2020 - ONLINE

V sobotu startuje předehrávkami další ročník FASTAV CUP.Celý turnaj je  tzv. "on-line" v mobilní aplikaci MŮJ FOTBAL a na webu...

 
FOTOREPORTÁŽ Z NOVÉHO MESTA NAD VÁHOM
 
NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 4:1
 
MOMENTKY Z UHERSKÉHO BRODU
 
UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 3:5
 
FATAV CUP 2020- rozlosování
 
FC VSETÍN V MIKI GYM
 
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS